Фермата 3 - 2017г. Тема 2

  • 55 752
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 308
папагала ще се омъжва. малиии  Laughing
добре че някоя няма да ражда у фермата.

# 676
  • Мнения: 4 936
е той преди време се вихреше и в бг мама, не помня в коя тема. С името си.. Пу пу пу..да не се домъкне и тука! Слагам чесън на ПС то!

# 677
  • Мнения: 4 690
Ох плача от смях, това не съм го очаквала Grinning
Хахаххах
Тиф, умирам Joy
Пусни му линк към темата 😂

# 678
  • Мнения: 3 735
Там са велики, като свърши фермата трябва да хващат гората след тези излагания, срам Confused

# 679
  • София
  • Мнения: 2 672
е той преди време се вихреше и в бг мама, не помня в коя тема. С името си.. Пу пу пу..да не се домъкне и тука! Слагам чесън на ПС то!

Чете ни сигурно значи 😂

Верно, пусни му линк към темата. Да се информира 😄

# 680
  • Вестерос
  • Мнения: 38 298
Не мога да си редактирам последното неадекватно от смях мнение, та затова ново, сори😄

Този щом дотам е стигнал да пише персонално по фб...ти отговори ли му 😄
Не, не ми се занимава Grinning Само го отворих

# 681
  • Мнения: 824
Тифани, само толкова? Очаквах да е изсипал цялата Божия благодат върху теб.

Ние пък сме силно алергични към него, силно токсичен е !

Последна редакция: пн, 25 сеп 2017, 22:35 от нианта

# 682
  • Мнения: 14 834
папагала ще се омъжва. малиии  Laughing
добре че някоя няма да ражда у фермата.


Тихо.Трай че още снимат .Да не вкарат някоя  бременна пред раждане и ето ти го" новото начало"...буквално.

# 683
  • Вестерос
  • Мнения: 38 298
е той преди време се вихреше и в бг мама, не помня в коя тема. С името си.. Пу пу пу..да не се домъкне и тука! Слагам чесън на ПС то!
Представяш ли си хахахах Сега се замислих дали им пише на всички, защото всяко мнение почти е срещу него Grinning

# 684
  • Мнения: 1 495
Тоя ако е алергичен към глупостта, как така не се е самоотровил до сега??? Колко ниско трябва да паднеш, че лично да отговаряш на всяка нападка, а в неговия случай и колко време трябва да изгуби за това. Мале, Малее, съжалих го, човека

# 685
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Добре де, ратайчетата кога се избират? И по правилата ли е Ивона да е ратай, след като последно е била на дуел?

# 686
  • Вестерос
  • Мнения: 38 298
Аз даже не съм го и нареждала. Попитах до кога ще е там, а по-рано, че може ли да стане по-ужасен Grinning


Утре са ратаите и може да е, за съжаление.

# 687
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Може да прати Дарина като обясни, че по този начин ще внесе спокойствие в групата, а и тя ще си почине от всички.

# 688
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Тиф, няма страшно. И в единия, и в другия случай си има предимство. Или ще си избира противник, а по-слаби и прости от нея бол, или ще си подрежда пак игрите. Даже мисля, че не биха и свършили тази услуга да я слагат в прожекторите, че изкласи ли втори дуел, жална им майка на психиката на повечето кокошки там. Ептен ще се спекат.

# 689
  • Вестерос
  • Мнения: 38 298
Най-вероятно така ще стане. Но с кой от мъжете... Няма да е Станислав, нито Владо Николов, Гечо и Яни едва ли. Може Германския.

Права си за Ивона. Ще глътнат дръвцето , ако отстрани още някоя от тях толкова рано.

Общи условия

Активация на акаунт