Фермата 3 - 2017г. Тема 2

  • 55 777
  • 732
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 2 687
Слушам го Каролев...и този се води интелигентен човек?! Падам и умирам...

# 661
  • Мнения: 2 910
Младоженеца да не би да става и той участник.Гледам го строил се е на масата.
Само за през нощта е, утре си тръгва.

# 662
  • Мнения: 3 751
Набеден за интелигент,как ги избират все вип и ибре курорте, какъв е замисъла всичко се размива, ново начало, цял ден на цигара и плаж , обаче им се яде Grinning

# 663
  • Мнения: 825
Каролев спешно да бъде прибран от кораба-майка, че е изгубил всякакъв контакт и като бонус Мишо. Може жената да е голям дразнител, но те са малки .... комплексари.
Класически пример за психически тормоз.

# 664
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
НЕ мога ХАХАХАХА

Коментирах няколко пъти нещо против Каролев в страницата на Фермата- до кога ще е там и т.н. И сега ми пише в месинджъра Grinning

# 665
  • гр.София
  • Мнения: 465
Понякога ме е яд, че гледам такива предавания. Но само понякога. Иначе щях да си живея с грешна представа за много хора от близката и далечната политическа и икономическа реалност. Даже още щях да ги следвам в Туитър и дори да формирам мнение на база и на техните коментари.
Много добре направи Ласкин, че си тръгна от предаването, макар и безславно. По- добре да е без слава, отколкото без чест.
Няма да взема страна в спора между Каролев и Дарина, но не мога да подмина поведението на Мишо- недопустимо е. Срам ме е , че го гледам.

# 666
  • Мнения: 4 936
НЕ мога ХАХАХАХА

Коментирах няколко пъти нещо проtiw Каролев в страницата на Фермата- до кога ще е там и т.н. И сега ми пише в месинджъра Grinning
Joy Joy Joy rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 667
  • Мнения: 825
НЕ мога ХАХАХАХА

Коментирах няколко пъти нещо проtiw Каролев в страницата на Фермата- до кога ще е там и т.н. И сега ми пише в месинджъра Grinning

И какво, пени ли се пак?

# 668
  • гр.София
  • Мнения: 465
Каква е каузата на предаването?

# 669
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
JoyJoyJoyJoyJoyJoy"Колкото си искам ще съм във Фермата. И не ми пука какво мислят и говорят за мен. И да напомня : алергичен съм към глупостта "

Joy

# 670
  • Мнения: 14 840
НЕ мога ХАХАХАХА

Коментирах няколко пъти нещо проtiw Каролев в страницата на Фермата- до кога ще е там и т.н. И сега ми пише в месинджъра Grinning
Кой ти пише.Самия ерудит набожен Каролев.Е на това му викам късмет
Да му пратиш по здрави от форума..

# 671
  • София
  • Мнения: 2 687
JoyJoyJoyJoyJoyJoy"Колкото си искам ще съм във Фермата. И не ми пука какво мислят и говорят за мен. И да напомня : алергичен съм към глупостта "

Ооо

Joy


# 672
  • Мнения: 11 576
JoyJoyJoyJoyJoyJoy"Колкото си искам ще съм във Фермата. И не ми пука какво мислят и говорят за мен. И да напомня : алергичен съм към глупостта "

Joy


И ние! И ние!   Twisted Evil

# 673
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
Ох плача от смях, това не съм го очаквала Grinning

# 674
  • София
  • Мнения: 2 687
Не мога да си редактирам последното неадекватно от смях мнение, та затова ново, сори😄

Този щом дотам е стигнал да пише персонално по фб...ти отговори ли му 😄

Общи условия

Активация на акаунт