Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 292 260
  • 3 701
  •   1
Отговори
# 1 155
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Странни врагове са Петров и Антон-единият гей,другият педераст....
Неееее Joy Joy Joy

# 1 156
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Само черната Златка беше много по-обиграна и по-корава.






Черната Златка не издържа: Викнаха психолог за нея в Къщата!

Черната Златка не е добре с нервите и се наложи да викнат спешно психолог в Къщата

 Hepвитe нa мoдeлĸaтa нe издъpжaт. Πpи нeя ce cъбpaxa дocтa вaжни cъбития пpeз гoдинaтa, a нacĸopo изгyби и бaщa cи, ĸoeтo e пpичинa дa плaчe нeпpeĸъcнaтo.


Декември 2013

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Златка Димитрова припадна от любов по Багата и се наложи да я откарат чак в болницата, където бе свестена от специализиран лекарски екип.

След това в продължение на дълги часове тя рева като магаре на мост и никой не бе в състояние да спре горчивите й сълзи.

# 1 157
  • Мнения: 980
Ооо, сега като го написахте това се сетих, че всъщност наистина тогава беше много зле, но при нея причините бяха доста сериозни. Тя първо беше изгубила баща си, второ още тлееше по Багата, а той не я бръснеше за слива.
Нищо общо с 'проблемите' на Светлана и Джулито.

От Фейса  Joy



# 1 158
  • Мнения: 2 049
Понеже гледам предаването винаги на запис, за да превъртам Алекс и Кънчев, че за нищо не стават (от вчера и баба Меги), гледам 20мин предаването, а ви чета по 30-40... И тъй като всичко сте казали, Аз, с пичие в ръка, ви пожелавам лека вечер с любим израз на кака Марчи -  ''Ти защо, мамо, само с притенции и никакъв замах от към ХАРЧ нямаш?! '' THATS ALL!

# 1 159
  • Мнения: 19 018
Снощи във фейсбук пуснаха
Кого подкрепяте в сблъсъка, развихрил се в Къщата?

(Y) за Антон
Heart за Шеф Петров

резултатът е за Антон 1729 срещу 42 за шефЪ
искам ги двамата на номинации  Joy Joy Joy Joy

# 1 160
  • Мнения: 2 742
Аз вече съм с кафе в ръка (не мога да ви стигна с пиЧиетата, та разнообразих) и чакам какво ще кажат Гала и компания. Май си представям колко единодушно ще защитатават Тони. Не, че не заслужава

# 1 161
  • Мнения: 9 865
Антон се яви класическата ББ-жертва, пред агресията на онова нещо Петров (въпреки всичко, мисля че е един безсилен, смешен шут, на моменти му пеква нещо в простата глава, след това пак губи връзка с Кораба, т.е. не го виждам като архизлодей, тъп ми е и смешен; много по-злобен и изпълнен с гнус ми беше оня дъртия Потник, ако си го спомняте, по-гнусен участник от него не е имало, СПОРЕД МЕН), разбира се, че всеки нормален човек ще се застъпи за Антон.
Обаче Антон кво прави, кибичи на едни дивани и предпазливичко пуска машата Ганчи да ходи да му носи храна и да му предва съобщенията на шефа, че чак ѝ дава ясни наставления "ще ми направиш еди си какви яйца и не знам си какво", ами иди си ги направи ти бе, майно.
Но да, заслужават да идат на елиминация и шеВа да си ходи.

Моля, припомнете ми същината на спора, защото аз съвсем му изгубих края!

# 1 162
  • Испания
  • Мнения: 37 503
ДобрЮтро!

Снощи четох във ФБ. Не открих нито един пост, който да е в защита на Петров. Естествено!

В тази връзка да предупредя "Стройна"79 да не се хаби повече и да ми пише ЛС. Блокирала съм я.


Моля, припомнете ми същината на спора, защото аз съвсем му изгубих края!

Петров беше направил неземен сух таратор и изнасяше лекция. Антон първо закъсня за лекцията и после започна да се смее неистово и тихичко. Излезе навън, като продължи да се смее на двора. Като се върна в салона, Петров подпали.

# 1 163
  • Мнения: 17 546
Агресията на Петров е отвратителна, трудно ми е да гледам дори. Аз бих го хванала направо за гушата или още по-вероятно с тиган по чутурата. Когато някой тормози някого, не отговарям за реакциите си..
Но Антон не е по-стока, макар и в друг аспект! Мишка, мижитурка, не мъж, недостоен човек!

# 1 164
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Моля, припомнете ми същината на спора, защото аз съвсем му изгубих края!
Петров беше направил неземен сух таратор и изнасяше лекция. Антон първо закъсня за лекцията и после започна да се смее неистово и тихичко. Излезе навън, като продължи да се смее на двора. Като се върна в салона, Петров подпали.
На тях хич не им се слушаше един час да им обяснява какъв висш пилотаж е да направиш деконструирана салата "Снежанка". Но той не се интересуваше от тяхното мнение. Когато някой плахо подхвърли: "Хората са гладни", Петров започна да блъска чинии и лъжици. Те онемяха.

# 1 165
  • Мнения: 39 384
А тази година ще има ли гост чужденец във формата или караме с по- малък бюджет?

# 1 166
  • Испания
  • Мнения: 37 503

На тях хич не им се слушаше един час да им обяснява какъв висш пилотаж е да направиш деконструирана салата "Снежанка". Но той не се интересуваше от тяхното мнение. Когато някой плахо подхвърли: "Хората са гладни", Петров започна да блъска чинии и лъжици. Те онемяха.

Ваня Щерева направи плах, но безуспешен опит да го прекъсне.

# 1 167
  • Мнения: 9 865
Благодаря! Ми... ненормалник. Ще му се да се изживява на Феран Адриа МИНИМУМ, ама си е цървулче.

# 1 168
  • София
  • Мнения: 62 595
Антон е мижитурка и страхливец, него все жени трябва да го защитават.
На моделките таъв им е номерът - "сладка съмм, защо ми се караш".

# 1 169
  • Мнения: 7 848
По - отвратилни ми бяха останалите. Седнали си като джуджета с паничките пред тях, и сакън да не останат без мамбо седят тихо и мирно и с широко отворени очи и уши гледат лудостта на шефа. Само МегЗ ми се издигна в очите, но никой не скочи с нея да я подкрепи. Ето това беше ясна картинка и на цялото ни общество. " Ще го търпим тоя, по - важно ни е търбуха да ни е пълен". Разочароваха ме в дадената ситуация Ваня и Марга. От тях двете очаквах не са снижават близо до чинииките си, а да подкрепят Каканашеава.

Общи условия

Активация на акаунт