Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 292 256
  • 3 701
  •   1
Отговори
# 1 170
  • София
  • Мнения: 62 595
Една от приказките, които мразя от дъното на душата си, но илюстрира целия формат е "стомахът няма достойнство".

# 1 171
  • Мнения: 19 018
 Аз пък мисля, че е много адекватно поведението на Антон.
Човек на 50 години с принципи не трябва да слиза на нивото на някакъв примитивен селски мутрак.
Иначе според мен  ако Антон кресне и почне да обижда, свинята ще умекне....но Антон държи на своето.

# 1 172
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 239
Слушала съм разговор с Антон Стефанов май при Гала - държа се много отровно с някаква участнича в някакъв формат, та сега изкупва всичките си простотии. Все пак съм на негова страна.

Последна редакция: ср, 20 сеп 2017, 09:04 от Котьо

# 1 173
  • Мнения: 17 546
Никой не го кара да крещи или обижда, но да не ползва жените за маша. Кат си гладен, смотаняк такъв, иди си вземи храна! Не пращай жените да обират малоумието на онзи другия. Или го е страх шеф Гъz да не го перне през пръстите с точилката?!
Ще Омекне той... Не го ли виждаш ква е гъба отровна!

# 1 174
  • Мнения: 19 018
Може и да го е страх, и може би с основание...

 Отровен е ГъЗ наистина,

ПП. мисля, че има връзка между наднорменото тегло и агресията, в шоуто вече стават няколко агресивните шопари, този, Ути, Фънки..

# 1 175
  • София
  • Мнения: 62 595
тоогава защо не отиде сам да си вземе ядене, а изпраща момичето? Това правилно поведение ли е, да избута по-слабите на фронтовата линия, а той да се крие в бункера?

# 1 176
  • Мнения: 68 659
ШЕФ ПЕТРОВ Е ВЕЛИК!!!
Тва вместо Добро утро..Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 177
  • Мнения: 1 050
Според мен Антон и шефа са един дол дренки отвратителни. Гнусни и противни. Единият женчо, другият някакво кречетало. Не вярвам скоро да изгонят Петров, на негов гръб ще се прави сценария.

# 1 178
  • Мнения: 825
Може и да го е страх, и може би с основание...

 Отровен е ГъЗ наистина,

ПП. мисля, че има връзка между наднорменото тегло и агресията, в шоуто вече стават няколко агресивните шопари, този, Ути, Фънки..

Люси Иларионов

# 1 179
  • Испания
  • Мнения: 37 503
ШЕФ ПЕТРОВ Е ВЕЛИК!!!
Тва вместо Добро утро..Stuck Out Tongue Winking Eye

А бой, де!

# 1 180
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Добро утро, не мога да ви изчета Joy
ШеФ Гъз-хареса ми...макар, че тоя е за някой диспансер, тотален перко Nerd
Антон наистина е мишка, но хората му симпатизират, защото не истеричи-според мен. Шефа наистина не вярвам как може така да се излага...ама мнооого...чак се има за някакво кулинарно гуру от световна величина Joy
Гани, още не е свикнала, ще се обиграе й тя. Снощи КаКаВашева ми хареса, Хранова тъпчеше трътката с Шефските дюнери да не остане гладна. Ваня не очаквах, че ще е такова разочарование, мислех че ще е от активните. Енджито фъфли ли или просто не дочувам Joy все още се чудя на акъла й да пръска с препарат по масата и след тово да се възмущава, че й правят забележка. Наистина куха система-чуждоземска Stuck Out Tongue Winking Eye Мъжете са от "плюнка" надолу....довечера ще ми е интересно да видя Мара и Мегз. Мегз е говорила като Енджи оня ден...снощи я чух Миската и тя се изпускаше чат-пат да говори в 3л. Смятала е, че така ще я разбере 😂😂😂😂 Алфредо и Тото вътре ли са, нещо ми се губят? Началните 20-30 мин не ги гледах, къде да го търся предаването Grinning

# 1 181
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 239
Или го е страх шеф Гъz да не го перне през пръстите с точилката?!
 
Може, може, нали видя как открадна домата от чинията на Джулиана?
Такъв скандал направи Иво Танев на Кичка за едната чушка.

Последна редакция: ср, 20 сеп 2017, 09:56 от Котьо

# 1 182
  • Мнения: 1 036
 Тета, и аз ще помогна да те отупаме дружно, драка с драките Joy

# 1 183
  • Мнения: 483
И двамата са комплексари и изобщо не ги харесвам. Свинята петров е грандоман без капка връзка с главния мозък, а антон е мижитурка без никакво достойнство. Противни са ми и двамата. Но предпочитам тях да дават, отколкото калпавата любов между Петкан и Богданка.
Довечера ще измислят някакъв скандал между Мегз и Мария, ще е много плитко скалъпен, като им виждам импотентността на сценаристите...  
И аз това се замислих, че всички шопари до сега в шоуто са се оказвали жалки човечета и непоносими дразнители, избиващи комплексите си върху по - слабите.

# 1 184
  • Мнения: 1 753
А откъде сме сигурни, че Антон е изпратил Джули, може тя сама да е решила.

Общи условия

Активация на акаунт