Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 20

  • 23 855
  • 732
  •   1
Отговори
# 345
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
                     

# 346
  • София
  • Мнения: 4 141
Добро утро,  bouquet bouquet bouquet
Ир, Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Деси, Инджи, hug hug hug лошото е, че все повече майки разбират за какво става въпрос Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes само да са здрави Praynig
Курдов, bouquet все забравям да те питам, пиеш ли бирената мая и имаш ли подобрение?
Мими,  Hug  Heart Eyesрових вчера да видя каква е супата, звучи интересно bouquet
Вики,  Hug bouquet  Heart Eyesстискам палци днес и да има и да няма нужда, че аз пак не разбрах newsm78
Слагам закуската и ви желая прекрасна и спокойна седмица Hug bouquet

# 347
  • Мнения: 2 313
Добро утро!  Heart Eyes Grinning
Минавам да сложа чая и отивам за двете изследваня. После ще кажат. Ох, дано се съгласят.  Praynig Praynig
Ир взимам си!  Grinning Heart Eyes Hug Hug bouquet
Вангобче разкош!  bouquet Hug Hug Heart Eyes Grinning
Хубава и успешна седмица!  Hug Hug Hug

# 348
  • Мнения: 3 347
Добро утро Hug.
Катенце дано дано дано Flowers Four Leaf CloverHands Pray!

# 349
  • Мнения: 1 617
Кате, стискаме палчета!  Hug
Вангобче - шарена и вкусна закуска!  Hug
Отпивам от елегантното кафенце, Ир  Hug
Банда, да ви е спорен денят и седмицата Hug

# 350
  • София
  • Мнения: 11 116
Добро утро!  Hug
Кукувицата е на крак...  #Crazy
Нещо се събудих от болки в гърба, гадост.
МЦ закъснява, конете и тях ги чакам, че да се метна на кантара.
Вчера се прибрах и легнах чак към 15ч. и спах до към 18ч.
Днес само вечерята е предвидена, кюфтета за вечеря, на обяд ще съм навън и ще решавам в движение какво ще хапна.  newsm78
Кате, стискам палци днес да получиш желаната новина!  Hug Heart Eyes

Времето пак се скапа, пфу...

Хайде хубав ден, банда!  Hug Hug Hug

# 351
  • Русе
  • Мнения: 4 774
ДобрЮтро и от мен Hug
Ирка, искам такова кафенце на една масичка с фотьойли в същия стил и ... след това ходене по магазини и други такива женски рбУти Hug
Вангоби, чудна закуска, да, за съжаление си права, но дано да е за тяхно добро и да са живи и здрави - само това е важно, ние ще се справим Hug
Кате, стискам силно палци, дано всичко е наред Hug
Жгмъцка, взимай мерки и се оправяй бързо!
Скрит текст:
ММ е така от няколко дни и тъй като той взема мерки само като стане много зле - нощес не спа от болки (съответно и аз ...)
Прекрасна и усмихната седмица на всички (явно времето няма да е такова)!

# 352
  • Мнения: X
Катенце, стискам палци.

Да почерпя, днес моето всичко става на 2г. 💓







И за който му е студено и няма да шофира. Simple Smile Simple Smile

# 353
  • София
  • Мнения: 11 116
Сиси, да ти е живо и здраво юначето! Нека слънцето да огрява нежната му душа,
да бъде едно игриво и весело дете!  Hug Heart Eyes


Премерих се и съм на 0, пак.  #Cussing out

# 354
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Дубрутруууу    Crazy

Снощи бях трупясала, тъй съм откъртила в 10, че чаак до тази сутрин.  Flutter

Сис, да ти е живо и здраво, много щастливо и палаво, сладкото момченце! Да расте в много радост и безгрижие!  Heart Eyes  bouquet

Прекрасна почерпка!  Crazy

Кате, дано се съгласят!  Hug  Praynig

# 355
  • Мнения: 2 084
Сиси да ти е жив и здрав и много да ви радва. Весело и щастливо детство !

Наборче стискам палци. Дано да са добри изследванията и да решат да те оперират.Blue Heart
Жгмъци много ли ти е кофти ? Ако трябва да отложим за утре.Purple Heart
Ир тази сутрин кафето наистина е много елегантно.Yellow Heart
Аз най-сетне започнах да спя. Снощи си легнах към 23.30 та чак до 9. Решила съм до 4-ти да не се меря, не че ще имам възможност по време на пътуването де и от 5-ти се захващам сериозно с диетата. Лек ден и успешна седмица !:blush:

# 356
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Здравейте! Днес сериозен плюс, но след белтъци нормално за мен. Пък и снощи пийнах една ракийка, та си е заслужено. Нищо, здраве да е.
Днес варива:
з - банан
о - оризовки и фъстъци (след цял ден готвене вчера не ми остана време и сили да си сготвя нещо за мен);
в - ориз с къри.

Сиси, да ти е живо и здраво детенце и само да те радва!  newsm59

Успешна седмица на всички!  Hug

# 357
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Здравейте, банда Sparkling Heart

ИРКА Sparkling Heart страхотно кафе, много стилно

ВАНГОБИ Two Hearts Детенце ще се справи, убеден съм! Благодаря за богатата закуска!

СИСИ Heart Exl Да ти е жив и здрав малкия мъж! Да има щастливо детство, изпълнено с много пакости и спомени!


Така. И аз съм със сериозен плюс. Очаквах че така ще е след месцето, но все пак 700 грама ми идват в повече. Трябва да стана вегатерианец, но доктора не дава.

Менюто днес:
З - круши
О и В

Извинявам се за безфокусната снимка, но е от телефона. И я пускам не случайно, защото имам въпрос. А именно: Имаше дискусия около количеството картофи? Тези шест картофа, готвени по пригодена рецепта за Хаселбак,  тежат точно 265 грама. Много ли е? За вечеря съм сложил 3 картофа, които тежат 144 грама.

И в този ред на мисли да попитам МИМИ Heartbeat Защо не смесваш леща и картофи - нали можеше да се смесват варивата?

ВАНГОБИ Flowers Hibiscus Пия я бирената мая. Вече 20 и няколко дни. Не мога да кажа дали имам подобрение или не. Казаха ми че трябва да ги пия минимум 3 месеца. Имах миналата седмица лека проява на т.нар. обратно акне, от които страдам, но беше за малко и мина бързо, без да ми създава особени проблеми. Но не мога да кажа все още убедено че се дължи на хапчетата. Вчера свърших първата опаковка, които бяха "с живи дрожди", както пишеше на опаковката. Днес от друга аптека си купих различна опаковка и не пише това. Не знам дали има някакво значение.

Приятен ден и успешна седмица на всички Blue Heart Sparkling Heart Kiss
HeartbeatKissKissYellow HeartTwo HeartsSparkling HeartRevolving HeartsPurple HeartGift HeartCupid

# 358
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Курдов, смятам че грамажите ти са ок.  Flutter

# 359
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Ехо, де сте?  Thinking

Хайде, кафенце,  Whistling
 Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт