любими магазини

  • 31 222
  • 139
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 111
За дрешки са ми любими-MEXX, SASH, MISS SIXTY и Bray Steve Alan(те нямат магазин тук Cry)
А за обувки-PepinaM

# 46
Molq vi kajete mi kade ima magazini na MONRO

# 47
  • Мнения: 1 014
Дрехи от United colors of benetton, Tom Tailor, Hot spot.
Козметика купувам от "Магазин за човека" и Feerie.

# 48
  • Мнения: 764
=H&M i Zara ще има на куково лято в България. !17 години вече минаха, а те не искат и да чуят за нас! Зара са категорични  в отказа си за България. Най-вероятно и с H&M  е така=
Защо така наистина ?Че в един малък Кипър имало,а тук да не искат да правят Зара? newsm78

# 49
  • Мнения: 1 258
H&M има в Sofia city center.

# 50
  • Мнения: 599
Да не кажете, че снобея, обаче в Щатите се влюбих в една марка - American Eagle, точно мой стил.
Сега само тъжно им зяпам сайта  Sad
http://www.ae.com/web/index.jsp
Има! На една спирка до нас има магазин - аутлет, продават Кемъл Актив, Пепе джийнс, Индиан роуз (все любими) и още други, там съм виждала Америкън ийгъл и много ми харесаха, но една жилетка с кожичка отвътре е 150 лв, а хем е намалена, в сайта я гледам същата за 70$  newsm78

Иначе за магазините - много любими имам, не винаги имам възможност да пазарувам от тях - Макс Мара, Стефанел, Хот Спот, Макс и Ко... Обувки - пак Хот Спот, Хъш Пъпис, Адамс и други, дето не се сещам в момента. Козметика - Бюти зоун, ама ще ги сменям със Строубъринет Wink Бяла козметика - от аптеките.
Да не забравя - Галдини са ми абсолютен фаворит за бижута!

Последна редакция: чт, 04 яну 2007, 11:38 от Ne/Da

# 51
  • Мнения: 560
Изобщо не робувам на марки и магазини.Всъщност никога не съм пазарувала от нито един от изброените от вас магазини.Няма да казвам,че се почувствах някаква дрипава беднячка,четейки кой от къде пазарува.Но това е друга тема.
Аз имам едно любимо магазинче за колани на фирма Арт на кооперативния пазар в Люлин-често го посещавам и си купувам колани,защото много обичам.

Последна редакция: ср, 03 яну 2007, 20:35 от rushsf

# 52
  • Мнения: 560
Ето това е марка-много голяма част от дрехите ми са на тази фирма и направо се изкефих,когато случайно прочетох,че вече са достигнали до България.Преди си ги набавях от Германия-леля ми ми ги носеше или съм си ги купувала от там,когато съм я посещавала.Наистина страхотна младежка мода.

# 53
  • Мнения: 1 417
Сигурна ли си?
Мисля, че не съм ги виждала там newsm78, а пък скоро ходих, те по  принцип на мен не са ми любима марка, но пък за малкия съм имала страхотни попадения в чужбина Wink

# 54
  • София
  • Мнения: 660
Аз много обичам магазините на КЕНВЕЛО.В МАНГО обаче никога нищо не мога да си харесам,всичко там ми изглежда като дрехи втора употреба. Особено  магазина им в Mall Sofia.

# 55
  • Мнения: 4 202

Мисля, че нещо бъркаш!

# 56
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз така мисля.
Нямат магазин там.

# 57
  • Мнения: 1 063
Гледам си постинга от май месец - посочила съм Tally Weijl. Но нещата се менят. Wink Тази година от там съм си купила 2 чифта дънки и още нещо си, почти нищо, де искам да кажа.
Отдавна обикалям едни и същи магазини, но чак пък любими...май нямам.
Жалко, че няма Zara и H&М - също от чужбина са ми носили, но аз почти непрекъснато ревизирам гардероба си и подарявам дрехи, така, че нищо не ми е останало от тези двете. Zara има в Гърция.

# 58
  • Мнения: 1 258
Явно бъркам.Обаче не мога нещо да установя с кой магазин се бъркам.В Сити центъра е,откриха го много по-късно от останалите и е с раздели за детско,мъжко и дамско.

# 59
  • Мнения: 4 202
Явно бъркам.Обаче не мога нещо да установя с кой магазин се бъркам.В Сити центъра е,откриха го много по-късно от останалите и е с раздели за детско,мъжко и дамско.

Може би с Маркс&Спенсър  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт