любими магазини

  • 31 257
  • 139
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 053
Манго
Адидас
и от скоро Вивит Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 1 654
Много магазини са ми любими, но в гардероба ми преобладават дрехи на MNG, Beneton и Motivi. От БГ марките уважавам Етере, Кенсол и Блага Благоева.Козметика си купувам от Бонжур и аптеките.

# 62
Az puk nai neobi4am magazinite na kenvelo!!!otvratitelni,ve4no e razhvarliano,postoianno namalenie imat,ako si kupi6 ne6to za 200 lv,sled 3 sedmici go namira6 za 50 lv,otvratitelno.
Vseki vtori po ulicite e s ne6to na kenvelo,ciala Sf se obli4a ot tam,a e po zle i ot Ilienci. :thinking #Crazy
terranova sa6tata rabota
MNG mnoo riadko da si haresm ne6to-babe6ki ne6ta ob6to vzeto.A nai neka4estvenite vi kazah koi sa;tezi koito ve4no sa v namalenie KENVELO i TERRANOVA Laughing

# 63
  • Мнения: 13 512
A nai neka4estvenite vi kazah koi sa;tezi koito ve4no sa v namalenie KENVELO i TERRANOVA Laughing
И аз съм съгласна с мнението ти, само че  е добре да пишеш на кирилица, ако искаш някой да  те чете.

# 64
  • София
  • Мнения: 11 790
Molq vi kajete mi kade ima magazini na MONRO
На ъгъла на Графа и Алабин.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 220
Tally Weijl и аз си купувам дънки от там, понеже нося много малък номер и почти изпадам в истерия всеки път като тръгна да си пазарувам... Иначе и на Levi`s   ми стават също... Zara, Н&M C&A , MNG са ми любими дори и да ги има в Бг. пак ще предпочитам да си пазарувам в чужбина.. Тука нашите ни ограбват направо с тези цени, а тва  са стандартни средна класа марки и на запад хората не ги смятат за нищо кой знае какво... Просто тук цените са много надути да не говорим, че ни продават стари колекции за нови и не правят никакви намаления като хората..  ... newsm78

# 66
  • София
  • Мнения: 3 899
За дрехи - Expensive, Motivi, Batic, Phard, Extravagance, Miss Sixty, Dika, Divine, за бельо - Reflections, за любимите ми шарени чорапогащничета - Seven Seconds, Golden Point. За други в момента не се сещам.

# 67
  • Мнения: 1 101
Много магазини са ми любими, но най-често пазарувам от: S.Oliver, Tom Tailor и Mango.

# 68
дрехи- sabotage, corporate, roxy, rip curl, board shop, esprit, playlife, mango, kenvelo, fox, sisley, united colors of benetton, replay, nike, tom tailor
обувки- sabotage, nike, adidas, corporate, insomnia
бельо- kenvelo, seven seconds

# 69
  • Мнения: 159
  Бельо "Виктория Сикрет" САЩ. Сестричката ми е там и ми праща. Да ми е жива и здрава!

# 70
  • Мнения: 1 800
Любими марки за  дрехи са ми:H&M, JCrew, Banana republic, Benetton и Gap( когато имат нещо интересно). Бельо най-често Victoria Secrets(имат и дрехи онлайн) и H&M.
Козметика само оt Sephora(имат най-различни марки каквото ми хареса, обичаM да експериментирам, но за грижа за кожата само Dermalogica i Murad)
Обувки- най-различни, не ми се рови да гледам, но имам Diesel, Adidas, Кеneth Cole Reaction и т.н
От скоро не съм си била в Бг , но нямам търпение да си отида, защото като ви чета постингите има доста повече места за пазаруване, в сравнение от преди 2 години.

# 71
  • Мнения: 1 906
Аз съм страшен фен на Н&М, но за съжаление нямат магазин в БГ.
Практически любим магазин нямам. Купувам всевъзможни неща от къде ли не - важното е да са по много Money Flutter.
Peace на 100 процента!

# 72
# 73
  • Мнения: 2 386
Къде се намираше Кенвело, че нещо ме напече слънцето...?


Аз харесвам Дика,Мекс и Даная  Laughing

# 74
  • България-София
  • Мнения: 573
Къде се намираше Кенвело, че нещо ме напече слънцето...?

Има в МОЛ - Стамболииски, Скай сити - Гео Милев, Имаше и в ЦУМ....

Общи условия

Активация на акаунт