Вие как бихте постъпили?

  • 1 505
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ееееее, ти пък....това е толкова невинна шегичка.........Не ги карайте децата да се чувстват като в казармата.............

# 16
  • Мнения: 1 629
Аз също не мисля, че е станало кой знае какво, детска му работа. Бих казала на класната за какво става дума, нека тя обясни на децата.

# 17
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Ееееее, ти пък....това е толкова невинна шегичка.........Не ги карайте децата да се чувстват като в казармата.............
Peace

# 18
  • Мнения: 515
Случката е следната:
Ники каза, че си е изгубил сборника и тетрадката по математика. ...
...Оказа се, че едно момиченце се "пошегувало" и сложило нещата на Ники в чужда чанта. Вчера друго дете казало на Ники за това.

Ама синът ти знаел ли е, преди да ти каже, че ги е изгубил или е научил по-късно.

Аз не бих говорила с класната. Бих оставила нещата така, както са в момента. Той е научил, че трябва да си пази вещите и толкова. По-важното е, че не е отнесъл едно несправедливо наказание.

# 19
  • Мнения: 3 405
Разбрал е, когато ги е потърсил, за да пише в тях. Разсеяен е синковеца Simple Smile

# 20
  • Мнения: 515
А-а-а, сега ми се "вързаха" нещата. Значи вече са му ги били върнали, когато другото момче му е казало за момичето.

Малко трудно загрявам Embarassed

# 21

 По-добре с класната, която да каже на всички, в клас да не си правят такива шеги, защото може да костват много пари и нерви на родителите, не за друго. Не е редно да се прави забележка, или да се порицава другото дете, защото то не си дава сметка за тези неща. Просто случката трябва да бъде изкоментирана в час от класната ръководителка  Peace
Напълно подкрепям  PeaceА също мисля, че трябва да поговориш със сина ти относно как би се почувствал в училище, ако вдигнеш тупурдия по въпроса.

# 22
  • Мнения: 4 414
на първо място бих се извинила на собственото си дете, че си го е отнесло, без да е виновно. спомням си как веднъж майка ми ме нахока сутринта, бързайки за работа, за някаква простотия, която не бях свършила. сигурно щях да съм забравила случката, ако 2 часа по-късно не ми се беше обадила по телефона да ми се извини и да каже, че е сбъркала и съжалява. бях в 3-ти клас - почувствах се наистина голяма.
в никакъв случай не бих се разправяла директно с детето. подкрепям БУБА - учителката може да отдели 2 минути да поговорят по принцип, без обвинения, за подобни шеги. но, за съжаление, това си зависи от учителката.

# 23
  • София
  • Мнения: 726
Ама вие не сте ли правили такива неща в училище?!?!?!
Чак пък класната, директорката?!?!?

Какво - все сериозни на 100% ли да бъдат? Ави че това са деца. Ние сме правили къде къде по-големи простотии...

Според мен излишно се раздухват нещата   bouquet

# 24
  • Мнения: 3 405
О, извиних му се, agneshka   Grinning
И реших да не повдигам въпроса пред никого.
Той днес е казал на момиченцето, че ако пак постъпи така ще говорим с майка й. По-Оправен е от мен Grinning И е благодарил на момченцето, затова че баба му е донесла учебниците.
Все пак всичко си е вече на мястото, а края на учебната година предстои.
Благодаря ви много, момичета, надявам се, че темата ще е полезна за майките на сегашните и бъдещите ученици   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт