Гръбначни изкривявания - сколиоза и кифоза!

  • 557 907
  • 1 687
  •   1
Отговори
# 420
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Някой случайно да знае как мога да запиша час за преглед при проф. Танчев, някакви координати?

# 421
  • Пловдив
  • Мнения: 13
Някой случайно да знае как мога да запиша час за преглед при проф. Танчев, някакви координати?
0888659189

# 422
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Някой случайно да знае как мога да запиша час за преглед при проф. Танчев, някакви координати?
0888659189

Много благодаря!  bouquet
А това личен телефон ли е или е само за записване?
 В смисъл, удобно ли е да звъня направо на него?

# 423
  • Мнения: 1
наскоро ми откриха сколиоза за 8 месеца доста бързо напредна изкривяването на гръбначния стълб 20% .препоръчаха ми гимнастика наречена "корсет".успоредно с това джипито каза че с тази диагноза мога да мина на телк.та въпросът ми е какви % инвалидност дават от телк за такива резултати и евентуално каква сума отпускат като пенсия за инвалидност?който може да ми разясни подробности да пише предварително благодаря.

# 424
  • Мнения: 2 028
Някой случайно да знае как мога да запиша час за преглед при проф. Танчев, някакви координати?
0888659189

Много благодаря!  bouquet
А това личен телефон ли е или е само за записване?
 В смисъл, удобно ли е да звъня направо на него?


бих искала да попитам, Танчев иска ли направление или е частен прием? много ли се чака, определя ли час, в кои дни приема... много ще съм благодарна на малко повече информация... Peace

# 425
  • Бургас
  • Мнения: 1 639
Частен прием, не приема направления. Около 25-30 лв е прегледа. Ако сте с направление, може и да ви прати при друг лекар. Малко особен е в това отношение.
Понеделник и сряда ни приема нас, след 12 часа, но с предварителна уговорка , че сме от друг град и ни се налага да пътуваме. Доста често се случва, ако пристигнем по-рано и е в кабинета си, да минем преди уговорения час.

# 426
  • Мнения: 2 028
daritt, много благодаря за отговора   bouquet  в такъв случай ще звънна идната седмица да запазя час...

само последен въпрос, нали не преглежда само деца, за възрастен ще ходим...

# 427
  • Бургас
  • Мнения: 1 639
Не, не преглежда само деца. Но с децата е по-любезен Simple Smile Задавайте въпроси, не обича много да се обяснява. Аз винаги си правя списък с въпроси, че като вляза повечето ги забравям и после ме е яд че не съм питала.

# 428
  • BG
  • Мнения: 390
Аз ходих на преглед при проф. Танчев, 50 лв. ми взе. Наистина не е словоохотлив и имам чувството, че като разбере че не си за операция загубва интерес към болестта ти.

# 429
  • Мнения: 2 028
daritt, благодаря за отговора  Hug
ИРА, ох, това звучи доста обезкуражаващо  Confused ти не си доволна, така ли?

# 430
  • Мнения: 12
Пожелавам здраве на всички и дано намерите решение на проблема си.   bouquet

Изтривам постовете си, тъй като явно от негативния си опит сте обезверени и всеки човек оправил се, бива обвинен за лъжец, правещ реклама.

Последна редакция: пт, 13 апр 2012, 01:21 от Tsvetik_T

# 431
  • Бургас
  • Мнения: 1 639
Аз мисля, че ще е по-добре тук да напишеш името и координатите на физиотерапевта, със сигурност ще помогнеш и на други хора в същото положение...

# 432
  • Мнения: 303
Tsvetik da me izviniava, tova neinoto sa si pulni gluposti i javna reklama.
I az imam kato neinia problem i izkriviavane, probvala sum vsi4ko, no edinstveno operazia moje da te izpravi.
Nadiavam se niama tolkova lekonravni 4itateli, ta da poviarvat na tazi REKLAMA.
Izvinivam se za latinizata, no pisha ot 4ujbina. V momenta sum tuk da subiram pari za operzia na grubnaka mi, no oshte ne sum reshila kude da bude, t.e. v BG ili v 4ujbina.

# 433
  • Мнения: 303
Da dobavia, 4e tova izobshto moje da ne e momi4e, toest potrebitel na foruma, a samia terapevt, koito si pravi reklama.
Redovnite potrebiteli na BG-Mamma si imat nick-name, a ne vlizat kato gosti.

# 434
  • Мнения: 12
Da dobavia, 4e tova izobshto moje da ne e momi4e, toest potrebitel na foruma, a samia terapevt, koito si pravi reklama.
Redovnite potrebiteli na BG-Mamma si imat nick-name, a ne vlizat kato gosti.


  bouquet пожелавам ти успех от все сърце! И не губи вяра! Не всички хора са шарлатани

Последна редакция: пт, 13 апр 2012, 01:23 от Tsvetik_T

Общи условия

Активация на акаунт