Гръбначни изкривявания - сколиоза и кифоза!

  • 557 812
  • 1 687
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 898
nbs , благодаря за информацията! А дали някой знае в София или близо до София човек ,който извършва такъв масаж?

В София Сайонджи масаж има в здравен център "Дар".

# 196
nbs , благодаря за информацията! А дали някой знае в София или близо до София човек ,който извършва такъв масаж?

В София Сайонджи масаж има в здравен център "Дар".
A za Burgas ili v okolieto

# 197
  • Мнения: 898
nbs , благодаря за информацията! А дали някой знае в София или близо до София човек ,който извършва такъв масаж?

В София Сайонджи масаж има в здравен център "Дар".
A za Burgas ili v okolieto

Ами по принцип има в Поморие, но на дали ще ти свърши работа. Защото е в  балнеохотел Поморие. Най вероятно ще е много скъпо. Най вероятно има и в самия Бургас но не съм запозната.

Последна редакция: пт, 23 май 2008, 12:08 от ВАНИНАА

# 198
nbs , благодаря за информацията! А дали някой знае в София или близо до София човек ,който извършва такъв масаж?

В София Сайонджи масаж има в здравен център "Дар".
A za Burgas ili v okolieto

Ами по принцип има в Поморие, но на дали ще ти свърши работа. Защото е в  балнеохотел Поморие. Най вероятно ще е много скъпо. Най вероятно има и в самия Бургас но не съм запозната.
В саинта www.yumeiho-bg.com пишеше , че добри специалисти има в Ямбол Варна и Шумен ... само че не дават никаква информация за тях ... ако си наясно ... ще се радвам ако  споделипш

# 199
 Sunglasses здравейте, казвам се Десислава( на 12 съм) и мен също ме оперираха преди 8 месеца (носих 3 месеца гипс а в момента съм с пластмасов корсет) Simple Smile само че не знам дали тази година ще ми позволят да ходя на море или поне на басейн защото другия месец целия ми клас и някои приятели от квартала ще ходят и на мен ще ми бъде адски скучно  smile3518 в горна баня ме оперираха и ми казаха само да не вдигам тежко и да не си свалям корсета но също и не знам с училището какво да правя защото майка ми не ме пуска и за жалост май ще преповтарям 5 клас Cry

# 200
ако има някой като мен да пише на desito_1996@abv.bg

# 201
  • София
  • Мнения: 1 724
Здравейте, детето ми е момче, на 9 години, съ съмнение за сколиоза,от личния лекар. Интересувам се от добър лекар за поставяне на диагноза , както и от информация и насочване към лечение/надявам се да е само с кинезитерапия/.

# 202
  • Мнения: 34
Здравейте, детето ми е момче, на 9 години, съ съмнение за сколиоза,от личния лекар. Интересувам се от добър лекар за поставяне на диагноза , както и от информация и насочване към лечение/надявам се да е само с кинезитерапия/.

Г-жо Велева,
Отидете в Университетската болница по ортопедия в Горна Баня при който и да е лекар от гръбначна хирургия.... за сега там са най-добрите ни специалисти в България

# 203
  • Мнения: 1 684
Здравейте , от миналата година чета тази тема но все не се осмелявам да пиша . Имам дъщеричка на 3 г миналата година случайно и открихме  вродена сколиоза дължаща се на 1 клиновиден прешлен и 1 полупрешлен. Вече 2 пъти ходим в Горна баня при др Тренчев . Той ни обясни че тепърва ни предстои борба с тази тежка болест така че  ще съм много благодарна на всеки които има информация за Начини за лечение ,масажи, болници и санатариуми тук и в чужбина и най вече упражнения моля пишете ми. Смятам че този форум е много добър и получаваме много инфо от него . Аз съм от Бургас и нямам никаква информация къде да водя детето си на рехабилитация и масажи

# 204
здр аз съм 8 клас и искам да кажа на всички които носят корсет да не се притесняват аз вече го нося от много време и нито ми се пресмиват нито нищо Wink даже сега лятото ходя с къс потник а корсета се вижда но никой нищо не ми казва Simple Smile няма нищо срамно даже е много удобен  Laughing късмет Wink

# 205
корсета пластмасови ли ти е

# 206
  • Мнения: 631
г-жа Рада Тренкова е специалист в тази област. Наистина лечението е дълго и продължително, но има успех.
За съжаление работи само частно, кабинетът и е в ж.к. Света троица

# 207
  • Мнения: 7
Можеш ли да дадеш кординати на Рада Тренкова?

# 208
# 209
  • Мнения: 631
Рада Тренкова тел : 8220250 работно време - 09.00 - 16.00ч.

Общи условия

Активация на акаунт