Априлчета 2017 - Тема 4

  • 37 313
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 513
Аз давам инфлуцид. Във 30-40мл вода разтварям 4 и цял ден му давам по- малко. Той както не обича да пие нищо друго освен АМ и е мъка докато го изпие.
Ще почвам и чай от липа, за шипки мислех, но и без това си е запечен, така че ще почакам още.

# 721
  • Мнения: 1 049
Той народът отдавна е изтрещял, ама октомври да се купуват играчки за Коледа, нямам думи.
Лили, на 8.11 ще й е кръщенето, на Архангеловден, тя тогава има имен ден. Въпреки, че свещеника ми каза, че по-скоро Алина трябвало да е на Илинден, и че ще си има два именни дни, но още като избирах името някъде четох, че празнува на 8. А почерпката ще я правим на 11- на св. Мина, въобще все хубави празници. По принцип исках да е лятото, обаче заради простотиите с баща й нямаше как да се организирам. Чувала съм, че до първата годинка било хубаво да се направи. Аз съм вярваща, но не религиозна, и по-скоро заради деня си го избрах сега.

# 722
  • Мнения: 1 341
О чудесно си избрала датите, много е хибаво денят да е с положителнен заряд и на хубав празник. Simple Smile
То като знам каква лудост става по коледа, чак аз се замислих дали не да купя играчки, че имам 3 племенници и по коледа става много весело под елхата хахах. Пропуснах де, те децата още писмата не са написали на дядо коледа Heart Eyes

# 723
  • Враца
  • Мнения: 1 425
И малката падна от спалнята Cry и то пред очите ми, докато я хвана и тупна на земята, стресна се и почна да плаче, аз я гушкам и рева ММ идва и се смее, добре че спалнята е ниска, нищо и няма де, след 2 минути започна да се хили, но аз се чувствах много гадно Sad

# 724
  • Мнения: 1 341
Такова е падат, ние да не сме сторъкия шива. Спокойно нищо им няма.
Фръцла и тя вече два часа беснее, не е спряла, само ставана крака, бори се с възглавниците и пада с тях. Ама така пада като талпа, както е права и директно назад хем се смея хем ми е жал, обаче на нея и е весело и накрая от толкова стани падни повърна Grinning

# 725
  • София
  • Мнения: 18 679
А моят малкият упорито се опитва да пречука брат си😂 След като оня ден го изпльоска по глава от спалнята, днес го гледам-разнася го като пръскачка из лозе и минавайки под касата на детската бам! и му издрънча главата във вратата😂 Беше лекичко и бебко не каза гък, но с такива братя, ако се отърве без увреждания, ще е късметлия, горкичкото...

# 726
  • Мнения: 1 341
Белинда много е забавно у вас Simple Smile хайванчето как го разнасят само Grinning
Момичета слагате ли възглавници вече. Нещо забелязвам че фръцла взе да полягва все на възглавниците по дивана. Има една в кошарата си, за да не си удря главата в таблата нея направо я дърпа, не заспа тази вечер докато не я сложих на нея .. тя е детска, изкючително тъкна, но съм чувала че е вредно до 2г Thinking

# 727
  • Мнения: 1 049
Като се беше разсополивило стикито, ЛЛ предписа Имунокинд на Мама Натура. Тогава давах няколко дни. Честно казано не мисля да давам нищо превантивно.
Възглавниците още не са открити у нас Joy

# 728
  • София
  • Мнения: 18 679
При козуначето обиколката на раменцата вече се изравни визуално с главата, още малко и ще вземе превес. Тогава може би ще взема възглавничка, засега мисля, че и така му е добре. А може и въобще да не взема- на батковците купихме супер-дупер мемори пяна и не знам си какви възглавници и всяка сутрин ги намирам избутани на земята. Не спят с възглавници и това е😆

# 729
  • Мнения: 278
Аз като цяло съм против имуностимуланти за здрав човек,  неестествено ми е някак - имунната система би трябвало да си знае работата, а не да се изнежва. Но това си е мое мнение Simple Smile
За НЕспане и НЕядене няма да се изказвам - явно съм изтеглила късата клечка в това отношение Simple Smile Ако се събуди само 3-4 пъти на нощ, на сутринта се хваля на ММ колко добре сме спали тая нощ и съм свежарка Simple Smile Но иначе във всяко друго отношение ми е англече детенцето, пу пу! Simple Smile
Аз кръщене мисля да правя на имения ѝ ден на Богоявление. И ми се искаше да е някъде в планината, с минерални бани, обаче в началото на януари си е рисковано как ще е времето, така че още нищо на планувам.

# 730
  • Мнения: 250
Моя мързеланчо пък в повечето случаи ако ми се наложи да изтичам до другата стая го намирам както съм го оставила между възглавниците. Най-много да се е обърнал по корем. Не прави никакви опити да пълзи, за изправяне да не говорим. Абе, днеска ли се смени времето? 😁

# 731
  • Враца
  • Мнения: 1 425
Лили, да смени се времето, аз мислех, че малката ще се ококоли в тъмни зори, ама ето, че още спи, ама ще спи като през нощта ми пя песни 2 часа.
За възглавниците и аз съм чела, че до годинка не се слагат и ние имаме в креватчето, но като легне на нея ми седи много неестествено, а и тя я маха веднага и започва да се бори с нея.
Белинда, при теб поне са деца още, ами ММ миналата седмица и удари главата в касата, ама и той спада към децата де Grinning
Взехте ли вече космонавти и обличате ли ги като е студено?
Кръщене ММ иска да правим поне на 2 години, та да се забавлява и тя.
Ей а какво мислите за обеци, ще слагате ли и кога се слагат

# 732
  • София
  • Мнения: 18 679
Днеска, да, ние кукнахме в 7 без 20😲

# 733
  • Мнения: 1 049
Куку и от нас Joy В 7.20. Тайничко си се надявах да го проспим тоя един час повече, ама няма.
Обички има поверие да се слагат на Богоявление 25 март, та да не боляло. Аз няма да слагам в първите години. Знаете за акупресурата- в ухото са ако не всички то повечето точки, които стимулират другите органи. Има време, като стане фръцкава госпоица сама ще пожелае и ни ще реве, ни ще мрънка.

# 734
  • Мнения: 1 341
А добро утро Simple Smile фръцла горе долу спа добре, въртя се рита ама поне само към три. Сутринта се събуди както винаги 7.20, при нея старо ново време няма значение.
И аз няма да слагам обеци докато е бебе има време.

Общи условия

Активация на акаунт