Паническо разстройство - 29

  • 61 921
  • 763
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 488
Leni, ти и 3 дни май не издържа. Моя съвет е да не слушаш този и онзи, а като не ти действа деанксит да отидеш да ти го сменят с друг. Деанксита е доста слаб доколкото знам и не действа на всеки. Много е лесно така отстрани да се говори 'спирай ги тези боклуци, само ти вредят'. Това само човек, който никога не се е нуждаел от ад,и си няма предства как се чувстваш,  може да го каже. Успех!

Прешъсли, не съм сменяла ад. А за увеличаване на дозата на твоя ад не си ли се замисляла?

Хубав ден на всички и горе главите, силни  сме щом още сме тук! Heart

# 76
  • София
  • Мнения: 559
Vencho ,
от два дни пак започнах ксанакса , не го бях пила три дни. Не знам дали е от това ,че не съм го пила ,защото нали е с натрупване ,но в неделя сутринта по време на разходката с кучето се почувствах зле ,паниката ме обхвана и не знаех дали съм свалила или вдигнала кръвното.Едвам съм се качила до вкъщи ,с голяма мъка и притеснение.Като се прибрах седнах и казах на мъжа ми да ми направи един айран със сол.Меря си кръвното аз - 170/110 - пулс115 ,
какъв айран ,какви пет лева.Постоях точно 3-4 минути на спокойствие , вече съм си вкъщи и кръвното се нормализира ,не преувеличавам въобще,без хапчета за кръвно.Взех ксанакс и деанксит , за толкава малко време 3-4 минути няма как да подействат,просто ми мина от самосебе си.
Обаче идва понеделник , трябва да се излиза от вкъщи и да се ходи на работа ,започва пак да ми става зле ,не ми се закусва ,гади ми се.Дойде колегата днес да ме вземе , а на мен ми лошо , край ще припадам.Дойдох в работата,меря кръвно 140/90 , ха викам си , не е толкова високо , спокойно ,всичко ще мине.Взех един валидол под езика.Но преди това бях взела пак деанксит , пак почнах.
Та си мисля и се чудя , ама вече сега ,като ми поразмина малко - ако не бях почвала пак с деанксита,какво щеше да стане.Аз не се оправих от него ,той не може да ми подейства толкова бързо.Но от силната паника , а ПА си беше доста силна го почнах пак.

# 77
  • София
  • Мнения: 559
Leni, ти и 3 дни май не издържа. Моя съвет е да не слушаш този и онзи, а като не ти действа деанксит да отидеш да ти го сменят с друг. Деанксита е доста слаб доколкото знам и не действа на всеки. Много е лесно така отстрани да се говори 'спирай ги тези боклуци, само ти вредят'. Това само човек, който никога не се е нуждаел от ад,и си няма предства как се чувстваш,  може да го каже. Успех!

Прешъсли, не съм сменяла ад. А за увеличаване на дозата на твоя ад не си ли се замисляла?

Хубав ден на всички и горе главите, силни  сме щом още сме тук! Heart
Да точно три дни ...

# 78
  • Мнения: 2 165
Здравейте,
момичета предадох се , от вчера пак на АД , не можах да издържа , за нищо не ставам Disappointed RelievedDisappointed RelievedDisappointed Relieved
Недей да се обвиняваш така...нали трябва постепенно да става, какво се случи ?
Нели, как си днес ?
Preciously, сигурно скоро ще се включат момичетата, които са по-наясно и ще ти отговорят.
Като чета, май се чувдтвам като Лени, а относно стомаха ставам и такива киселини....

# 79
  • София
  • Мнения: 1 549
Vencho ,
от два дни пак започнах ксанакса , не го бях пила три дни. Не знам дали е от това ,че не съм го пила ,защото нали е с натрупване ,но в неделя сутринта по време на разходката с кучето се почувствах зле ,паниката ме обхвана и не знаех дали съм свалила или вдигнала кръвното.Едвам съм се качила до вкъщи ,с голяма мъка и притеснение.Като се прибрах седнах и казах на мъжа ми да ми направи един айран със сол.Меря си кръвното аз - 170/110 - пулс115 ,
какъв айран ,какви пет лева.Постоях точно 3-4 минути на спокойствие , вече съм си вкъщи и кръвното се нормализира ,не преувеличавам въобще,без хапчета за кръвно.Взех ксанакс и деанксит , за толкава малко време 3-4 минути няма как да подействат,просто ми мина от самосебе си.
Обаче идва понеделник , трябва да се излиза от вкъщи и да се ходи на работа ,започва пак да ми става зле ,не ми се закусва ,гади ми се.Дойде колегата днес да ме вземе , а на мен ми лошо , край ще припадам.Дойдох в работата,меря кръвно 140/90 , ха викам си , не е толкова високо , спокойно ,всичко ще мине.Взех един валидол под езика.Но преди това бях взела пак деанксит , пак почнах.
Та си мисля и се чудя , ама вече сега ,като ми поразмина малко - ако не бях почвала пак с деанксита,какво щеше да стане.Аз не се оправих от него ,той не може да ми подейства толкова бързо.Но от силната паника , а ПА си беше доста силна го почнах пак.
Ох, ужасно ееее...защо тези неща не ни минат веднъж завинаги, както дошли така си отишли. Аз продължавам да се чувствам супер зле физически нон стоп...Защо наистина не пробваш да ти сменят Деанксита? Явно не ти е ок с него

# 80
  • София
  • Мнения: 1 549
Здравейте,
момичета предадох се , от вчера пак на АД , не можах да издържа , за нищо не ставам Disappointed RelievedDisappointed RelievedDisappointed Relieved
Недей да се обвиняваш така...нали трябва постепенно да става, какво се случи ?
Нели, как си днес ?
Preciously, сигурно скоро ще се включат момичетата, които са по-наясно и ще ти отговорят.
Като чета, май се чувдтвам като Лени, а относно стомаха ставам и такива киселини....
Ооо това с киселините.... гледай да го изконтролираш бързо, че заседят ли се трудно се лекуват и после лесно се завръщат.

# 81
  • Мнения: 107
Лени, дръж се, всичко ще мине, просто явно деаксита не ти действа добре.. Миналото лято, когато го пиех се чувствах страхотно - е не стана от първото хапче, въпреки че ме успокои за час. Нямах ПА, нито физически и кавито и да е симптоми. Имала съм тревожни мисли от рода на "Ами сега ще ми стане нещо в автобуса" и в следващия моменти си казвам и какво голяма работа и се развеселявам Grinning.
Венчо, дръж се.. сигурна съм, че някой ден ще си отидат така както са дошли Kissing Face
Darcey, ти как си днес? Другите как сте?

# 82
  • Мнения: 67
Привет момичета,
първо да дам отчет за златния корен с ашваганда - не става, левзеята е в пъти по-добра.
Освен болния ми мозък, кошмарите ми стават все по ужасни и се събуждам обляна в студена пот, а ако не е кошмар се събуждам и усещам голям страх .
leni_rad все едно чета за себе си в постовете ти, разликата е, че аз вдигам температура като отида на работа Smile
днес сутринта бях вдигнала отново и бях червена като домат - ужас, но вече 2 г. и повече съм така + стомашни кризи. Та мисълта ми беше, че цяло лято корема и температурата ми бяха ОК (без главата - тя е неспасяем случай) и върнах се на работа и се започна. Спасението не знам все още какво, но като намеря ще споделя.
vencho82  пробвай левзея или подобни стимуланти да те вдигнат малко, според мен има голяма пръст и депресията при теб.....то май май всички сме в постоянна депресия Simple Smile

# 83
  • Мнения: 781
Споделете кой какво работи.... И аз събота и неделя може да се каже, че бях ок, но от снощи като задълбах, че днес съм на работа и...знаете.Пак ще ми е лошо, пак ще ми се вие свят..Сутринта се събудих с ужасно притеснение, и така беше целия ден. Световъртеж, ужасна тревожност, аз имам ужасния симптом да ме пари гърба и врата, все едно огън са ми запалили, замъглено зрение.. Абе всички екстри... И все си мисля, че компютъра утежнява положението. Затвореното пространство, изкуствената светлина.. А да, счетоводител съм.

# 84
  • Мнения: 67
vesta_78 познато - аз седя в работата на отворена врата да не ми падне тавана на главата. Работя на държавна службица към образованието по-скоро като спасител в кризисните ситуации - само здравето си е мое и за моя сметка Joy
В интерес на истината дори не знам какъв ми е проблема с работата, всички "уж ме обичат" мога и правя всичко което трябва и не трябва - отряд за бързо реагиране съм, но все се вайкам, не искам да ходя, не искам да чувам и виждам никой от колегите, изпадам в истерия най-много в неделите, като отида на работа вдигам темп. и правя кризи с корема, днес цял ден глава ме боли.........и утре пак ще ходя с мърморене и чинно ще работя  Simple Smile

# 85
  • София
  • Мнения: 1 549
Момичета, аз съм в "творчески" отпуск Grin, иначе преподавам английски.
А защо мислите, че се получава така като сте на работа ?

Аз няколко дни не бях пила ксанакс, обаче днес се чух с една приятелка и й казах за повечето неща, които са ми ( все гледам да скрия какво ми е точно, за да не товаря никой ... ) и тя като ми каза " ти знаеш ли, че такива симптоми особено с главата, отклонение в хормони и т.н са знак за тумор на малкия мозък или  аденом на хипофизата, ходи бързо си направи ямр на глава " и казвам ви откачих ... не мога да се успокоя Sad

# 86
  • Мнения: 2 165
Момичета, аз съм в "творчески" отпуск Grin, иначе преподавам английски.
А защо мислите, че се получава така като сте на работа ?

Аз няколко дни не бях пила ксанакс, обаче днес се чух с една приятелка и й казах за повечето неща, които са ми ( все гледам да скрия какво ми е точно, за да не товаря никой ... ) и тя като ми каза " ти знаеш ли, че такива симптоми особено с главата, отклонение в хормони и т.н са знак за тумор на малкия мозък или  аденом на хипофизата, ходи бързо си направи ямр на глава " и казвам ви откачих ... не мога да се успокоя Sad
Я не обръщай внимание. При нас проблема е друг, знаеш. Тя да ходи да си прави каквото иска:))

Вестичка, явно всички сме така. Мен ме започна от петък-събота. Явно рязката промяна и във времето.
Аз си обичам работата и ми е много хубаво, но страха при мен е далу ще мога да изкарам работния ден. Имаше тука дни си тръгвах, от тревожност ми беше зле и сега ходя и треперя дали ще издържа. Направо бях забравила физическите симптоми. Сега корем, гърло ме стягат, гадене, болки навсякъде, абе ужас. Чак се отчайвам.

# 87
  • София
  • Мнения: 1 549
Момичета, аз съм в "творчески" отпуск Grin, иначе преподавам английски.
А защо мислите, че се получава така като сте на работа ?

Аз няколко дни не бях пила ксанакс, обаче днес се чух с една приятелка и й казах за повечето неща, които са ми ( все гледам да скрия какво ми е точно, за да не товаря никой ... ) и тя като ми каза " ти знаеш ли, че такива симптоми особено с главата, отклонение в хормони и т.н са знак за тумор на малкия мозък или  аденом на хипофизата, ходи бързо си направи ямр на глава " и казвам ви откачих ... не мога да се успокоя Sad
Я не обръщай внимание. При нас проблема е друг, знаеш. Тя да ходи да си прави каквото иска:))

Вестичка, явно всички сме така. Мен ме започна от петък-събота. Явно рязката промяна и във времето.
Аз си обичам работата и ми е много хубаво, но страха при мен е далу ще мога да изкарам работния ден. Имаше тука дни си тръгвах, от тревожност ми беше зле и сега ходя и треперя дали ще издържа. Направо бях забравила физическите симптоми. Сега корем, гърло ме стягат, гадене, болки навсякъде, абе ужас. Чак се отчайвам.
Още ли ти е зле стомаха ? Нещо слушам, че почват и есенните вируси ...отврат

# 88
  • София
  • Мнения: 559
Момичета, аз съм в "творчески" отпуск Grin, иначе преподавам английски.
А защо мислите, че се получава така като сте на работа ?

Аз няколко дни не бях пила ксанакс, обаче днес се чух с една приятелка и й казах за повечето неща, които са ми ( все гледам да скрия какво ми е точно, за да не товаря никой ... ) и тя като ми каза " ти знаеш ли, че такива симптоми особено с главата, отклонение в хормони и т.н са знак за тумор на малкия мозък или  аденом на хипофизата, ходи бързо си направи ямр на глава " и казвам ви откачих ... не мога да се успокоя Sad

Това са пълни глупости. Не изпадай в допълнителни филми, няма нужда, здрава си, нищо ти няма. Препоръчай на твойта приятелка тя да си прегледа главата, май има нужда повече от теб.

# 89
  • Мнения: 1 488
Веста, в тази тема май повечето сме счетоводители. Hug  това заседяване в тези офиси ни взима здравето. Абе, не е от работата, но и заседяването оказва влияние. Движете се повече хора!

Венчо, да ти имам приятелката! Много ги обичам такиви. Не се връзвай и ти на всеки! Гледай си живота, да не седнеш сега да търсиш в гугъла...

Общи условия

Активация на акаунт