възможно ли е бебче на 2 месеца да сънува кошмари

  • 1 232
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
милички мерси за отговорите  bouquet
чух се с педито и тя ми каза,че бебчетата били много емоционални и тези плачове по време на сън се случвали когато те развият ново умение и съпътствали растежа.каза ,че били по характерни към 3 месец,но това ,че при моя бебо е по рано не било страшно.
Франзела Калина и аз това за стреса от раждането си го мислех-моя бебо е роден със секцио и някъде бях  чела ,че това бързо изваждане от коремчето на майката ги стряскало. newsm78

# 16
  • Мнения: 1 949
Веднъж много се притесних - още преди да се събуди буквално изпищя  smile3518
Веднага изтичах при нея и я гушнах, тя поплака още малко - вече събудена - и после пак заспа. От тогава все се притеснявам да не я стресна нещо докато спи Sad

Явно не е само при вас и при нас. Изчетох всички мнения и се поуспокоих  Peace

# 17
  • Мнения: 3 089
може-може.
явно и смешни неща сънуват,'щото тая сутрин малката си се кискаше нещо насън. много смешна беше. чудих се дали да я събудя, ама реших, че явно й е кеф.

# 18
  • София
  • Мнения: 39 761
Случвало ми се е. В такъв случай будя, давам вода, цункам и приспивам отново.

# 19
  • Мнения: 10 605
И при нас още има такива моменти. А ето и едно бабино деветинско обяснение: Като се смее на сън - Дяволчето му казва:Ще взема баща ти! А бебо се смее: Ти не знаеш кой е тати:)!
А като прави тъжна физиономия - дяволчето иска да вземе мама - бебо тъжи за нея:(!

# 20
  • Мнения: 145
Аз също мисля, че е възможно да сънува. Самото раждане представлява голям стрес като изживяване и за самото бебе и е нормално то да го изживява в първите месеци.

# 21
  • Мнения: 1 440
И на моята бебка се е случвало да плаче на сън,но за кратко.Сънуват мъниците също като нас и това си е.Понякога наистина се налага гушкане в такива моменти.
Много са сладки обаче като се смейкат/пък насън/.

Общи условия

Активация на акаунт