"Пътеки към щастието" и новите проекти на Барун и Саная-Тема 6

  • 57 880
  • 300
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 525
512, Hug
Аз пък си ги харесвам и тези сцени,които изброих,нищо,че са абсурдни от гледна точка на физиката и медицината.Има ли романтика и  дълги погледи,съм склонна да  не обръщам внимание на  нереалното изпълнение,стига романтичният момент да ме грабне и да я има химията между двамата.Ама  тук между Барун и Шивани не се получава,пък и заради омразата и цупенето на  Адвай няма и  кой знае колко романтични моменти.Няма за кога да отлагат умишлено прегръдките и погледите.За осем серии кое по-напред-интригата ли,тайните ли,или дългите погледи?

# 31
  • Мнения: 2 002
И аз  съм фен на  дългите погледи, случайни докосвания, дълбокото дишане и трепване от нищото, ама защо в 3-тия ги спестиха? Като виждат, че вървят към края, крайно време е да напомнят на Адвай, че е Мъж! Embarassed То Саша си е Саша, ама ако Адвай обича Чандни, все трябва да му трепне нещо под лъжичката. Laughing А и за да има хубав край, не трябва да го оставят за последната серия - три минути и хоп Любовта се върнала! Rolling Eyes
 Или ще се окаже, както казаха в началото, че Адвай е негодник. И любовните моменти са били в първите серии, само за да прелъсти Чандни. А сериалът ще свърши гадно и Адвай ще си тръгне гледайки Чандни като гърчещ се червей newsm78.
 А тайните отдавна ги отписах. Twisted Evil

# 32
# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 525
Или ще се окаже, както казаха в началото, че Адвай е негодник. И любовните моменти са били в първите серии, само за да прелъсти Чандни. А сериалът ще свърши гадно и Адвай ще си тръгне гледайки Чандни като гърчещ се червей newsm78.
 А тайните отдавна ги отписах. Twisted Evil
Ееее,не!Не вярвам чак така гадно да свърши сериала.Ако не  другаде,то последната серия ще е поне половината пълна с дълги погледи и развълнувано дишане,за да навксат липсата в останалата част от сериала.
И не бързай да отписваш тайните! Wink
Лили даже вече е отговорила с линка! Joy

# 34
  • Мнения: 2 002
Признавам  - това не го бях гледала! Peace
А и не го очаквах. Laughing Струва ми се добре изиграно. Странно, къде ли ще го вмъкнат?! newsm78

# 35
# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 039
Според мен със Саша ще приключат до 2 серии, а може и още днес. Адвай вече се досети, че е вътрешен човек. Подозирам, че и тайните може да разкрият за 2-3 серии и ето ти остана време и за любовта, макар, че много набързо се случва всичко. Дано да не сгреша и да я държат почти до края тая Саша че нещо противна взе да ми става. Много ми е лигава, ужас.
Нещата определено са били планувани по друг начин, да се развият постепенно, да се развиват няколко сюжетни линии, но уви, заради обстоятелствата са принудени да действат така.
Мисля, че и между Дев и Чандни щеше да се получи, ако беше постепенно, но не стана. Разбира се въобще не очаквах да е като при Арнав и Куши.  А в началото не усетихме романтика и тръпка защото така си и трябваше. Адвай действаше подмолно заради целите си, а и самата Чандни го разбра. Въобще няма как да сравняваме двете двойки  в случая.

А от последните серии Ади отново обра овациите с неговите "взривове". Satisfied
Не ми харесва, че Чандни все го гледа някак предизвикателно, видя ли стана по моята, от което е нормално да се подразни един мъж.

# 37
  • Мнения: 122
Благодаря ти vania_e за песента с превод!Радвам с на всеки превод.Много съдържателни са техните песни аз си ги харесвам от време оно казвала съм ви вече.Много ти благодаря!

А изписахме ли последната страница на предишната тема?

# 38
  • Мнения: 731
Малко информация за епизода с бащата.ipkknd3 скоро ще достигне своята кулминация.Неразбирателството между Чандни и Адвай ще се изясни.В предстоящия епизод Чандни ще се срещне  с баща си,който страда от Алцхаймер.Чандни прекарва известно време с него и му казва,че е открила Дев,нейната любов.Чувайки името на Дев,бащата си спомня деня ,в който той и Индрани убиват родителите на Дев за пари и власт.Чандни е в силен шок от това ,което разбира ,за капана който са устроили на родителите на Дев.

Последна редакция: чт, 28 сеп 2017, 00:34 от LILI808

# 39
# 40
  • Мнения: 731
vania_e,благодаря ти за клипа.УНИКАЛЕН Е !!! Точно тези погледи и чувства търся когато ,, превъртам,,  Пътеките.Това е любов .

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 039
Благодаря, момичета за инфото!

Учудвам се, че никой не коментира днешната серия. Много хубава, енергична, хубав хумур имаше, по естествени неща. Адвай най-после се събуди и Дев започна да се връща, дори бих казала, че се върна, след като любимата му бе спасена от смъртна опасност. Промени се погледа му към нея. Определено погледа му беше съвсем различен, от онези които ние харесваме, но не ги дадоха много отблизо и се загуби тръпката. То май няма време за такива дълги погледи.
Имаше най-после нещо спонтанно между тях, което впечатли и двамата.
Най-после Адвай си спомни за камъка с положително чувство.
Колко доволен беше само, че костюма беше изцапан и колко благодарен на Чандни.
А да и още нещо имаше от техните си неща, как се разбираха на някакъв измислен техен език, много готино.
Померанче, ние се надяваме за камък и фенер, а те други неща ни показаха. Харесаха ми много.
А Барун е страхотен. Как само го изигра това прикрито и не чак толкова задоволство, супер.
И въобще цялата сцена с костюмите беше страхотно изиграна от Барун и малкия.
Оооо, дойде и Светлана от Флирт, гаднярката, но Дев ще се справи с нея.
Така ми стана хубаво с тази серия, че въобще не съм забелязала нищо за критика. Опсу само едно ми направи впечатление. Така изразителни бяха Саша и баща й в мимиките и физиономиите, когато се говореше кой е казал, това което е чула Мира, че ако някой ги гледаше, щеше да разбере без съмнение, че са те. Предполагам, че е поради факта, че представят Саша като доста тъпичка.
Имам чувството, че чак леля Ли се отврати, беше изумена после като си говореха в стаята. Дали тя няма да каже този път за плана и да се осъзнае най - после.
Дано като реванш за краткия сериал и изненадващ край и цялата тази забързаност заради него, всички останали серии са като тази и още по-хубави.
Тази серия отново ме накара да очаквам следващите за да разбера, какво ще стане. Придизвика чувството в мен, навика, я да видя по-натам какво става, но уви все още няма по-натам.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 525
Маги,убедена съм,че ако имаше време,и камъка,и фенера щяха да влязат в употреба,но и така приятно ни изненадаха. Peace За леля Хитлер и аз си мислех,че реакцията й не беше като на завършен злодей,стресна се от кръвожадните планове на Саша.А и  ако малко  се напъне да помисли,ще осъзнае,че ако участва в опит за убийство на Чандни,с нищо няма да е по-добра от убийците на сестра й-семейство Вашищ.Но  май ще си стои безучастно и няма да се намеси. smile3506
Саша,че и баща й определено ги дават много тъпи,но упорити в лошотията си. hahaha След два разкрити опита да убият Чандни  би трябвало да се спрат поне за малко,защото  и Адвай взе да става твърде подозрителен.
И аз благодаря на Ваня и Лили за  чудесните клипчета и въобще за информацията!

# 43
  • Мнения: 731
Мисля ,че на Адвай започна да му харесва как Чандни воюва със Саша за него ,май подсъзнателно се опитва да я накара да ревнува.В днешната серия се съгласи да облече сакото само за да провокира Чандни понеже тя му каза ,че не му отива, И когато тя измисли ситуацията с Ади не се разсърди дори му беше забавно, толкова че едва успя да прикрие усмивката  си пред Саша.Вече не е толкова жесток в отношението си към нея.Когато нани го помоли поне веднъж да помисли  и чувства като Чандни- тоест със сърцето а не с ума си той се съгласи  и изглежда ,че хареса това което усети.

# 44
  • Мнения: 731
IPKKND3.BARUN SOBTI.Ако нещо не работи,може би ние грешим някъде.
IPKKND3стартира гръмко и с големи очаквания,но още от стартирането си тръгна зле.Шоуто беше критикувано на всяка стъпка от кастинга,главна женска роля-Шивани Томар,до сценария.
Феновете на Барун се почувстваха измамени ,че неговият персонаж не е така добър,както и това ,че Саная И. не е до него в сериала.Рейтингът на сериала се срина ужасно.Въпреки това създателите на сериала,не успяха да създадат добра интрига,да натоварят,нагорещят историята и товадоведе до неговото спиране.
Ние попитахме Барун за реакцията му,че шоуто се спира само няколко месеца след неговото стартиране.
Неочаквано за нас Барун каза,,Да случва се и това е ок,,Нямам представа и не знам какво не е резонирало с аудиторията,ако знаехме бихме го коригирали.Понякога нещата работят понякога не.Хората имат право да видят това което искат да видят и ако това не работи ,може би сме направили грешка.В момента Барун е зает с премиерата на неговия филм Tu Hai Mera Sunday .Неговото излъчване стартира на 6 окт. ,същия ден в който се спира излъчването на сериала му IPKKND3.

Общи условия

Активация на акаунт