90-дневна диета - килцата стопи и фиданка стани - Тема 366

  • 62 416
  • 733
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3
Здравейте,
искам да попитам тъй като днес ми е плодов ден,реших деня да ми мине с диня и пъпеш,
въпроса ми е по колко трябва да ям има ли определено количество,може би не е тук мястото да питам и се извинявам предварително.Много ще се радвам,ако някой реши да ми каже..просто незнам по колко да ям :д

# 61
  • Мнения: 3 067
Яж си спокойно диня и пъпеш. Просто опитвай да спазваш часовият интервал. И лична препоръка - не ги смесвай пъпеша о динята

# 62
  • Мнения: 2 695
Точно тук е мястото да питаш, няма за какво да се притесняваш Yum
Доколкото си спомням в книгата не се казваше нищо за ограничаване количеството на плодовете в плодов ден, но все пак трябва да бъде в разумни количества. Хапваш, докато не усетиш, че си се заситила.

А, Госпожица е написала и за смесването. Спазвай и часовете.

# 63
  • Мнения: 3
Благодаря ви много.Няма да смесвам пъпеша и динята. Simple Smile

# 64
  • Мнения: 11
Момичета, царевично брашно /качамак/ може ли да се яде и ако да в кой ден?

# 65
  • Мнения: 3 067
Може, обаче без сирене, яйца, масло, и тн. Та нз колко ще ти е вкусен. Можеш със затоплено кокосово масло и гъби примерно.
Иначе е за Вх ден

# 66
  • Мнения: 14 082
Привет и от мен! Вчера беше белтъчен:
З - пропусната (уж специално ходих за банани, но не можах да се насиля да хапна един)
О - свински хапки, печени на уреда с горещ въздух + салата от домати
В - чаша топло прясно мляко
Последната нощ от престоя ни в болницата, спахме на отворен прозорец, а аз бях точно под него. Студеният въздух така добре ме е надухал, че сега съм с подути лимфни възли отляво. Не знам в петък вечерта от какво ми е било студено (дано е било от топенето на сланини, първият път все ми беше студено първия месец), но следващите дни си ме тресе от настинката. Ту ме тресе, ту ме обливат топли вълни. Имам главоболие, понякога ми се гади, а от сутринта се опитва и ухото да ме заболи. Чувствам се отпаднала и нямам апетит, само вода ми се пие. След работа ще отида до личния, трябва да е следобяд на работа. Пих нурофен и парацетамол тези дни, но не ми помагат.
Днес варива:
З - умишлено пропусната, не ми се яде въобще
О - ориз с гъби и един домат (едва изядох половината и се отказах, така да не ми се ядеше).
В - нямам идея какво ще е, но ще гледам да хапна нещо. Ако имам време може да си купя няколко фалафела.
Иначе сутринта кантарът отчете още – 200 гр., но с този апетит и по-скоро липсата му, е нормално. Че аз след белтъчен ден и консумацията на месо, никога не съм имала минус, а все плюс. За 17 дни (надявам се Пъстрота да брои правилно, заедно тръгнахме Joy )съм - 5,600 кг.

# 67
  • Мнения: 3 067
Даре, много се радвам!
Бе то май всичко живо е отпаднало и с болки в гърлото, включително и аз.

Исках да ви покажа нещо интересно Simple Smile
Книгата се казва Болестта като път

# 68
  • Мнения: 3 067
Ужасните нокти да се пропуснат хахаха не успях да ида да ми махнат гел лака к се докарх до състояние, което ненавиждам в другите жени, а ей на...

# 69
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
Добра вечер!
Болните да оздравяват бързичко
Идвам на отчет ,както обещах.
За 24 дни - от 1.09.- точно 5кг. Бива. Няма да стигна може би целта от 7кг но и така не е зле.
Меню-
Закуска - ябълки,
Обяд,- печено бутче от пиле и марули ,
Вечеря - сирене с гъбки и домат в гювече .
Госпожице това наистина е интересно. Дали я има в нета тази книга ?
Хубава вечер пожелавам Heart

# 70
  • Мнения: 2 695
Ехаа bobybonta това е чудесен резултат. За 24 дни 5 килограма. Искам и аз така. Боря точно 5 килограма Yum

Реших, че за вечеря не искам да ям хляб, у нас имаше само бял хляб от магазина. Промених вечерята вместо филия хляб с мед, ядох 3 с.л. овесени трици, 1 с.л. ленено семе, 2 с.л. мед. Беше ми доста сладко, но пък от толкова дълго време не бях яла нищо сладичко. Добре ми дойде Yum

Ето затова харесвам точно 90 ДД, можеш да ядеш от абсолютно всички хранителни групи, няма ограничения - никога недей да хапваш това, никога недей да хапваш онова, цял живот спазвай режим. Докато тук не е така. Просто трябва да се спазват правилата и съответните храни в съответния ден.

# 71
  • Мнения: 14 082
Моята вечеря бяха три фалафела. Утре ще направя изследвания и в зависимост от резултатите ще прецени какво ще ми изпише. Първо реши, че е някакъв вирус и едва, когато попитах "това кога ще ми спадне?" (лимфните възли) ахна и скочи да ги разгледа. Пък аз още в началото казах за тях... Тогава пусна ново направление и за диференциално броене. За мононуклеоза съм била дърта, пък какво ще излезе?...
За утре вечер планирам макарони със захар. За четвърти път. Joy И все ми отпадат, дано утре сколасам, че ги сънувам вече.
Бонте, ти си желязно момиче, ще ги пребориш. Кога ще откриеш сезона на тиквите?

# 72
  • Мнения: 3 067
Бонте, не зная. Сестра ми си я купи преди няколко дни и днес я разгледах. Има за всички основни болести подобни обяснения.
И още нещо, което може да помогне на някого в ден за варива. Попаднах случайно докато търсех аюрведа рецепта за нахут

"Сервира се с ориз Басмати, защото оризът Басмати увеличава с до 40% усвояването на протеините от всички бобови култури. Затова в Аюрведа кухнята всички като леща, боб, мунг дал, нахут и други се сервират винаги с ориз Басмати."

# 73
  • Мнения: 2 695
Днес плодове Yum

з. диня
о. диня
Ако успея да изляза в обедната почивка може да си взема и два банана за следобяд.
в. орехи и лешници - до 100 грама

Тук вали дъжд от сутринта. И е студено Nature Snowflake

# 74
  • Мнения: 112
Мале...
Даре, специално сега проверих. На 4.09 сме започнали. 23 ден е днес...
Ще ги отчитам всеки ден по дни...
Направо се стреснах как е минало това време. То си е почти месец...
Дано днес си по-добре и бързо оздравяване.

Иначе днес и при мен е мрачно и вали. Доста хладно.
Има доза романтика в това време, но все пак си искам лятото...
Не обичам студ

Иначе за днес въглехидрати:
закуска грозде
втора закуска - грозде
обяд - макарони и домати
вечеря - навярно нещо сладко.

Общи условия

Активация на акаунт