90-дневна диета - килцата стопи и фиданка стани - Тема 366

  • 62 451
  • 733
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 14 144
Добро утро! Днес съм значително по-свежа и се чувствам добре.
Пъстрота, наистина лети времето. Аз едно време в тетрадка си пишех даже какво съм яла всеки ден и знаех кой ден ми е - девети, десети... Сега само съм написала началните дата и килограми, а след това дописвам, ако съм се мерила. Ти ще правиш ли воден? Аз засега смятам да го пропусна.
Днешното меню:
З - ябълка
О - хляб + айвар
В - макарони със захар (ако не ми мине котка път Joy ).
И при нас вали дъжд, искам си лятото.

# 76
  • Мнения: 112
Не, Даре. Не съм готова за воден ден. Тялото ми не е гладно, но с мозъка е голяма борба, макар да очаквах да ми е по-трудно.  Ще си изкарам два плодови дни. И всеки ден ще записвам като добавям менюто кой ден ни е, за да не се бъркаме.
И аз започнах да си пиша менюто, но после реших, че няма смисъл. Отбелязвам в тела си, но просто ми беше интересно получава ли се калориен дефицит.
Сега даже съм махнала и метъра, защото като не отчита промяна ми става тъпо.
Реших да правя каквото трябва, а да става каквото ще.

Радвам се, че си по-добре.

# 77
  • Мнения: 2 695
Не може да правиш два последователни плодови дни. Ако няма да правиш воден продължавай с белтъчен.

Даре какво е това айвар? За пръв път го чувам.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 522
Добро утро и от мен  момичета!
И аз към питането какво е това чудо айвар??

Иначе да,времето наистина лети ,аз съм на 57ми ден - протеини, любимия ми Simple Smile
Дори бях 3 дена на почивка и режима беше непокътнат!
Най-накрая видях 5-ца - 59,6 бях тази сутрин,остават ми някакви си 3 кг хихи

Иначе аз съчетах диетата със спиране на цигари  и спортуване .
Та,моето меню за днес е
З 1 : 300 мл фреш
З 2: 250 гр. ягоди
О: кюфте с кебабче и салатка
В: ще я мисля

П.С. Прочетох книгата "Яж шоколад и отслабвай" и като изключим диетата там,останалите страници са много полезни

Лек и успешен ден Flowers Hibiscus

# 79
  • Мнения: 14 144
Айвар е нещо като едросмляна лютеница. Но освен домати, печени чушки и моркови, съдържа и печен патладжан. На Дерони си взех, дано ми хареса.

# 80
  • Мнения: 112
NoMe, благодаря.

# 81
  • Мнения: 83
Здравейте и от мен! Дъждовно, студено, мързеливо - едно такова ми е днес...  Laughing Няма да се предаваме обаче!
Днес менюто е:

З: банан + банан (2 закуски)
О: леща, фпх + салата от домати
В: леща + салата

Някой питаше за книгата, която Госпожица Дух сподели - има я в електронен вариант.

Заповядайте! bouquet

Хубав ден! Hug

# 82
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен.  Ден 9 -белтъчен
з: пропуснах я (не бях гладна)
о: гъби с кашкавал и сиренце
в: таратор
Вече съм -2 кг.,а до -30 имам още много дано да успея да ги сваля Frowning1

# 83
  • Мнения: 11
Здравейте момичета, след вчерашните макарони днес ми е тежко и зле. Хубавото е че нямам нито + нито-.

З две чаши сок банан, кафе без захар

О 3 круши

4ч банан

В/ 6ч банан и кафе чисто че съм нощна смяна

8  една краставица че много ми стърже

Ии всеки ден пия чай стройна линия.

Искам да попитам, има ли момичета с хормунални проблеми и диабет тип 2 в групата, и ако да как им се отразява режима?

# 84
  • Мнения: 14 144
Здравейте! За пореден ден се разминах с макароните. Забравих, че едното дете е до седем на училище. Та, взехме с баща му брат му, разходихме се до седем и докато се прибера, хем нямаше време за кога да ги варя, хем пак ми стана гадно и отмаляло. Уредих се с антибиотик, в петък ще ходя пак да ме види. За другата седмица ще ми даде пак да си изследвам кръвната захар, че ми е 7,6. Ако пак е по-висока, планирам да премина на режим почивка и да наблегна на протеини. Не, че резултатът ми попречи да вечерям кроасан (110 гр.). За утре освен да си взема и зеленчуци, може и доматен сок, ще видя.

# 85
  • Мнения: 112
Даре, надявам се другите изследвания да са отлични. Здравето обаче е на първо място. Утре най-добре май да си на домати и краставици - както прецениш де. Аз най-вероятно това ще хапвам.
Иначе аз днес много издъних положението
Щях да обядвам филии с лютеница. Уви - изядох 2 с пастет. За вечеря си бях взела 2 еклера, но единият го изядох още следобед да не заслабна.
Абе дъждовен ден.
Ако трябва да бъда честна си мислех много тайно в главата да го проваля, защото имам проблеми със стомаха напоследък и защото като почна да задържам и ям повече един ден после пак почвам да свалям.
Утре си продължавам по план

# 86
  • Мнения: 2 695


The Nutcracker в плодов ден можеш да ядеш и ядки. Аз вчера бях приготвила 100 грама орехи за вечеря, но не успях да ги изям всичките, стана ми тежко. Ядките засищат и са висококалорични. Така няма да си гладна. Също така може вместо плодове, които са фруктоза/захар, можеш да си направиш една голяма салата, с която ще се заситиш повече. Целта не е да стоим гладни и да се мъчим.

Даре, дано се оправиш бързо. И дано на следващата вгх вечеря най-накрая стигнеш до макароните YumYumSmirk

Аз днес съм белтъчен ден
з. круши
о. омлет + салата зеле (овкусена само със сол) + чушки (сурови)
в. същото

# 87
  • cloud number 9
  • Мнения: 92
Хайде и аз във вашите редички. Минаха 6 месеца от раждането и е време да се пробвам да заприличам на себе си. Още кърмя и няма да спазвам сигурно водните дни. Боря 10 кг и дано ги преборя.
1ви ден
З- голяма ябълка
О- яйца със салата
В- като обяда

Последна редакция: ср, 27 сеп 2017, 09:19 от clear_sky

# 88
  • Мнения: 11


The Nutcracker в плодов ден можеш да ядеш и ядки. Аз вчера бях приготвила 100 грама орехи за вечеря, но не успях да ги изям всичките, стана ми тежко. Ядките засищат и са висококалорични. Така няма да си гладна. Също така може вместо плодове, които са фруктоза/захар, можеш да си направиш една голяма салата, с която ще се заситиш повече. Целта не е да стоим гладни и да се мъчим.


Благодаря за съвета, вчера ми бе натоварен ден и след това нощна смяна и нямах много време и всичко на крак.

отчитам -1,100кг от вчера

Днес белтъци

З Два банана

О Мишмаш само със сирене

В или същото или яйца забулени

# 89
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Ден 20-ти,витаминен.
Много студено днес и това ме кара да искам да ям,ям,ям..Трудно го изкарвам на студ този ден,но пък започнах да ходя отново на йога.Боли ме всичко ,но няма да пропусна вечерта,хем да се сгрея.
Пожелавам ви топла и уютна вечер.
 Менюто днес се състои от грозде,пъпеш,круши,за вечеря салата от доматки,краставица,пипер,л.сок,смляно ленено семе и черен пипер и мноого магданоз.Чудя се за лютата чушка само,че без хляб ...

Общи условия

Активация на акаунт