90-дневна диета - килцата стопи и фиданка стани - Тема 366

  • 62 471
  • 733
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 14 166
Привет и от мен! Днес плодов. Все още нямам апетит, че и аз се плаша с това студено време. Нали съм си като прасетата, застудее ли и започвам да трупам (още) сланина. Joy
Ядох едва в 13.30 ч. - "салата" от настъргани зеле и моркови, но добавих и два корнишона. Купих си и литър доматен сок, но не съм го отваряла, нито ми се пие, нито ми се яде. Поне подутите възли леко спаднаха след антибиотика. Та, довечера ще съм на водка с доматен сок, ама без водката. Joy

# 91
  • Мнения: 112
Здравейте и от мен.
Ден 24 - витаминен.
След вчерашния дъждовен ден днес сутринта половин ябълка, на обяд две и към 19:30 ще хапна още една или домати - не съм решила, макар вече да ми е гладно ще издържа.
От студа също огладнявам повече + не ми се пие вода, а лятото изпивам литри. Ама ще се наливам.
За утре не съм решила какво искам, но за ден варива се сетих, че мога да си направя чудна зеленчукова супа - картофи, моркови, чушка и нещо друго ако се сетя. Вече я сънувам.

# 92
  • Мнения: 112
Даре, дано утре си по-добре.
Хубаво е да не ти се яде, ама не е добра причината. Sad

# 93
  • Мнения: 2 695
Изядох си омлета със зеленчуците и сварих за утре 50 гр. булгур и 150 гр. елда, овкусих със сол и червен пипер. Ще го оставя във водата, за да си я поеме, колкото може. Утре ще нарежа и салата от зеле.
Мен студеното време не ме разяжда, дори не можах и целия омлет да си изям. Май стомахът ми свикна на по-малко храна. Ако е така едно голямо ураааа от мен Yum

# 94
  • София
  • Мнения: 8 348
здравейте
отдавна не съм навестявала точно тази част на форума и определено ми личи
и не само ми личи, ами ми и тежи
историята помни и по тежки случай, но не и по-лоши последствия
спешно се нуждая от отслабване и след пообикаляне наоколо реших да се наместя тук
е, ще пообикалям и останалите теми, защото най-вероятно ще се възползвам от комбинираната мъдрост на няколко режима, пък дано има ефект

вкратце, била съм голяаама и преди, по-голяма от сега, и свалих от 110 до 62 кг
ама сега съм пак 90, годинките си вървят, а с тях си заминава и добрия метаболизъм
имам шипове и на двете пети, болят ме глезените и ако не искам да пия хапчета доживот, се налага спешно и скоропостижно да сваля бая килца

освен хранителен режим, смятам някакси да вместя и малко фитнес в програмата, ама къде ще го наместя не се знае
иначе се движа доста, ходя тоест, не падам под 8 км. на ден, събота и неделя повече

та така де, здравейте

# 95
  • Мнения: 2 695
Много се радвам да се видим тук possessed Flowers HibiscusAnimal Paw PrintsAnimal Heart Eyes CatAnimal Smiley Cat
И аз бях доста голяма преди време. През 2013-та свалих от 104 на 65 с този режим и ще си го обичам до живот. Yum През годините съм пробвала най-различни други режими - правих житния, разделно, само плодове, дори по едно време си мислех, че съм вегетарианец. Най ми допадна НВ ВМХ, обаче с него не мога да свалям, чудесен е за задържане, но при мен не работи за сваляне. Та така винаги, ама винаги си се връщам към старата любов Revolving Hearts 90 ДД.
Сега започвам от 68 кг. и се надявам до Коледа да сваля около 4 кг.

Днес варива:
з. ябълка
о. нещо като салата от елда, булгур + чушки, домати
в. същото

# 96
  • Мнения: 3 067
Poss ти и преди беше писала, проявихме я заедно преди. Съжалявам, че си върнала част от килцата, но е хубаво да те видя в темата

Последна редакция: чт, 28 сеп 2017, 08:35 от Госпожица Дух

# 97
  • Мнения: 112
Ден 25
Закуска - ябълка
Обяд - 3 варени яйца и салата
Вечеря 2 яйца и салата

Добре дошла!
Съжалявам, че ти се налага да се върнеш, но пък вярвам, че скоро ще изглеждаш както искаш Simple Smile

# 98
  • София
  • Мнения: 8 348
мда, добре заварили, дет се вика
аз днес съм неподготвена за старт, та ще си се наям, щото то диета гладен не се започва хихи
няма да се отчитам, че да не правя скомина, ама както съм го подкарала от сутринта....

предполагам, че ще комбинирам 90 дневна с разделно хранене, нисковъглехидратно, доколкото е възможно, и не особено нискомазно
и следене на количества и калорий, много ясно
въглехидратния ден ще ми е най-сложен, ама ще го измисля
с водните дни проблеми нямам, мога да правя без проблеми пълно лунно разтоварване, с всичките му дни, едни 24 часа нищо не са

дет се вика, мога да не ям, ама мога и да ям
определено мога да ям хихи

# 99
  • Мнения: 14 166
Добро утро! След вчерашния гладно-плодов ден съм - 200 гр. Останах си само със зелето на обяд. Вечерта се сетих, че ми предстои да пия антибиотика и реших да пийна чаша доматен сок. Отказах се след първата глътка. Ми той солен. А аз патицата четох етикета да няма захар, пък солта не я броих. Вчера и МЦ ми дойде, та да е пълна картинката. За днес менюто е неизвестно, само закуската е праскова.
Приятен ден!

# 100
  • Мнения: 112
Момичета, да ви питам утре за супичката - мисля да сложа картофи, моркови, малко лук, чушка и ако се сетя още нещо. Към зеленчуците мисля да сложа ориз, тъй като фидето не се води от варива, мисля.
Смесвам бая неща, но смятам, че е режимно.
Все пак реших да се допитам, за да не огелпя нещо.

# 101
  • Мнения: 14 166
И грах може да добавиш. Като стане готова супата, намачкай някои от картофите, те ще ѝ дадат гъстота. Фидето е за ВГХ.
Аз обядвах свинска пържола на скара + салата (айсберг, краставица и домат). Реших да си спестя филийката. За вечеря планирам салатата от моркови и кисело мляко, ако не - варени яйца.

# 102
  • Мнения: 112
Мерси, Даре. Значи правилно съм се ориентирала.
Салата от моркови и мляко не съм опитвала. Ще пробвам някой ден, звучи инртересно.
Аз за довечера мисля да сменя яйцата към салатата с малко сирене.
По-добре ли си днес?

# 103
  • Мнения: 14 166
През деня съм свежарка. Към осем, като по часовник ми става отмаляло и ми се доспива. Но определено вървя към подобрение след антибиотика, вече не ме тресе и нямам топли вълни.
Опитай салатата - гъсто кисело мляко, настъргани моркови и сол. Много засища.

# 104
  • Мнения: 112
Благодаря, на следващия белтъчен - обезателно ще пробвам.
Вече супата ври на котлона. Принципно не обичам да готвя, ама днес съм толкова нетърпелива, че я измайсторих на бързо. Утре ще я опитам.
Радвам се, че си по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт