На море в Гърция 2017 - IV

  • 115 268
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 28 581
Започнах да съжалявам, че сме само за 10 нощувки Smiley

# 721
  • Мнения: 11 095
А, за 10 нощувки ще умрете от скука там Simple Smile

# 722
  • Мнения: 1 030
Миленака, беше ми попаднала информация, че ще го отварят в края на 2017-та година. Но беше в българска медия, та не знам до колко може да се разчита на нея.
За хотела не мога да помогна, но плажът пред него е уникален, много ми хареса, бяхме миналата година.
Оооо, това ме радва много! Simple Smile При това положение мога да преглътна всякакъв хотел. Е, почти всякакъв, де Laughing
Някъде мернах, че май в единия край на този плаж имало таверна, помниш ли дали е така?

Ако някой се интересува, това са цените за тройна стая:
01 - 20 July and 21 August - 05 September 45€/night
21 July - 20 August 55€/ night (+10€ the sea view rooms)

Breakfast served on buffet and it costs 5€/person/day. (Optional)


Ние бяхме в този хотел миналата година. Препоръчвам стаите, които гледат към морето, а не към градината, защото секцията към градината има проблем с водата т.е. има вода топла и студена, но проблема е с налягането и ту тръгва, ту спира. Иначе средна хубост хотелче, но чисто, има барбекю и плажа е наистина разкошен. Закуската според мен не струва.

Има две таверни в двата края на плажа. Разположена в северния край е най-популярната HRISI AKTI  -любима!!!!! Калмарите са пресни. Рибената супа е страхотна-сам я сглобяваш.

Собственика е голям сладур и дори ни намери домашен зехтин, който беше супер.



В далечината се виждат Евиа и Скиатос. В селото няма магазини, но до Miкro се намира селцето Platania, до което се стига по лека планинска пътека, която отнема около 10 - 15 минути и по нея минават постоянно хора. Там има всичко. Има и дневни круизи до Скиатос.

Снимките са ми от телефона и не са най-доброто, но се добива представа.

# 723
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
Здравейте.Търсим си къща под наем в северна Гърция,за средата на май месец.Обаче ще можем само за една нощувка,а в повечето къщи ги отдават за минимум две нощувки.Търся нещо за десет човека,моля ако някой има лични впечатления да пише.

# 724
  • Мнения: 807
Може ли да дадете сайтпве, откъдето резервирате вили в Гърция?
Гледах booking и airbnb, но все си мисля, че има много други места.

# 725
  • София
  • Мнения: 5 362
Може ли да дадете сайтпве, откъдето резервирате вили в Гърция?
Гледах booking и airbnb, но все си мисля, че има много други места.

Първа страница на темата.

# 726
  • Мнения: 745
Здравейте!Ще ходя със семейството си на почивка в Гърция.Трябва ли детето ми да има паспорт?

# 727
  • Мнения: X
Задължително.Акта за раждане също се носи и се оставя копие на границата.Трябва и двамата родители да сте с него-иначе пълномощно от липсващия родител,че разрешава детето му да напуска родината(нотариално заверено)

# 728
  • Мнения: 1 669
Никога не сме оставяли копие на акт за раждане на границата.

# 729
  • София
  • Мнения: 28 581
Никога не сме оставяли копие на акт за раждане на границата.
И ние. Дори не го носим.

# 730
  • Мнения: X
Много зависи на кой митничар ще попаднеш.Ако не е на кеф.....аз не бих рискувал да тръгна без акта за раждане.

# 731
  • София
  • Мнения: 1 948
Акт за раждане се изисква, когато родителите са с различни фамилии от тази на детето. Ние никога не сме носили, но всички сме с еднакви фамилии.

# 732
  • София
  • Мнения: 11 766
3 г нон стоп пътуваме извън граница с детето, включително и до Гърция, през Македония и през България, никога не са ни искали акт за раждане, с една фамилия сме висчки  ако това е от значение

# 733
  • Мнения: 745
В РПУ то по местоживеене разбрах,че не издават бързи и експресни поръчки за първи паспорт на дете.В гугъл открих,че във Варна  се изработват на ул.Сан Стефано.Някой ходил ли е?

# 734
  • Варна
  • Мнения: 10 556
В РПУ то по местоживеене разбрах,че не издават бързи и експресни поръчки за първи паспорт на дете.В гугъл открих,че във Варна  се изработват на ул.Сан Стефано.Някой ходил ли е?
Да, вади ли сме от там, но май не беше първи.

Общи условия

Активация на акаунт