iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 89

  • 53 715
  • 723
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 167
Когато пишете на Български пощи за изгубена пратка - какво отговарят, има ли случаи на намерена пратка след жалба?

# 91
  • Мнения: 19 027
Когато пишете на Български пощи за изгубена пратка - какво отговарят, има ли случаи на намерена пратка след жалба?

На мен лично ми отговориха, че без проследяващ номер, нищо не могат намерят...


Код за 5 % отстъпка от iherb.com - SDB331

# 92
  • Мнения: 7 167
Колко удобно! Simple Smile
Благодаря!

# 93
  • София
  • Мнения: 566
...
Сайтът засича картите, IP - адресите и имената / по карта/.
Дори и да мине поръчката, вероятността да ти блокират по-голяма сума е голяма / т.е без кодовете, които си ползвала/.
...
Ще засече ли картите, ако се плаща през PayPal? Тоест, при търговеца показва ли се коя карта е ползвана за разплащането през PayPal? Направих акаунт на майка, та затова...

код за 5% в iHerbs - ROV5021

# 94
  • София
  • Мнения: 36 045
Добра е, това е стандартната омега 3. Дозата е 4-5 капс/дн.
На същата марка, но по-добро кач-во е тази:
https://www.iherb.com/pr/Madre-Labs-Omega-800-Fish-Oil-Pharmaceu … in-Softgels/65844 дозата е 2 капс./дн.


Ще засече ли картите, ако се плаща през PayPal? Тоест, при търговеца показва ли се коя карта е ползвана за разплащането през PayPal? Направих акаунт на майка, та затова...
Не, продавачът не вижда данните от картата.

iHerb® Код:    YUL919
дава още 5% намаление - за нови и стари клиенти

Последна редакция: пн, 25 сеп 2017, 15:04 от denis.

# 95
  • Мнения: 212
Това означава, че ако платя сметките на два профила с една карта през Пейпал няма да има проблем?
Аз и без това няма да си позволя да платя по друг начин, защото за последните две непристигнали пратки не искат да  ми върнат парите. Сега чакам Пейпал да вземат решение.

# 96
  • София
  • Мнения: 36 045
Това означава, че ако платя сметките на два профила с една карта през Пейпал няма да има проблем?
Да, но могат да те засекат по IP адрес , имена и т.н. - трябва да внимаваш.
Имат си някаква система.

# 97
  • Мнения: 113
Denis, поръчах си желатин https://www.iherb.com/pr/Z-NT-Beef-Gelatin-Pure-Protein-10-oz-283-g/71741. Има указание как се прави десерт с него, само че аз искам да го пия като хранителна добавка. Смяташ ли, че една чаена лъжичка разтворена по указания начин е добра доза и по кое време на деня е желателно да се пие? Благодаря ти за безграничното търпение bouquet
Код за нови и стари клиенти KIB009

# 98
  • Мнения: 15
Още веднъж благодаря за помощта и насоките, Денис. Хубава вечер от мен Simple Smile

# 99
  • София
  • Мнения: 36 045
Denis, поръчах си желатин https://www.iherb.com/pr/Z-NT-Beef-Gelatin-Pure-Protein-10-oz-283-g/71741. Има указание как се прави десерт с него, само че аз искам да го пия като хранителна добавка. Смяташ ли, че една чаена лъжичка разтворена по указания начин е добра доза и по кое време на деня е желателно да се пие? Благодаря ти за безграничното търпение bouquet
По 1 супена лъжица /tablespoon, Tbsp./  - може да приемаш 1-2 пъти на ден, на гладно, поне час преди хранене.
Аз го добавям в 4-5 сл кис. мляко, разбърквам и изяждам. След това пия около 2 чч вода.
Много засища, като лека закуска е Wink

# 100
  • Плевен
  • Мнения: 717
Извинете, този желатин го взимате вместо колаген? Ако е така, това е чудесно! Взимах си от Неосел, но се оказа,че изкуственият витамин С се трупа в бъбреците и ми образува камъчета. Но аз съм склонна, за друг може да не е проблем.

# 101
  • София
  • Мнения: 36 045
Извинете, този желатин го взимате вместо колаген? Ако е така, това е чудесно! Взимах си от Неосел, но се оказа,че изкуственият витамин С се трупа в бъбреците и ми образува камъчета. Но аз съм склонна, за друг може да не е проблем.
Да, хапваме си го от време на време, но не може да замени колагена, който е с по-висока бионаличност.
ПП.
Аз ползвам и този:
https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-Real-Food-Beef-Gelatin-Powder-1-lb-454-g/400
преди нямаше толкова голям избор на желатин, а този е и на по-изгодна цена - ползвам го и за кулинарни цели.
Ако имаш дефицит на вит. С, тялото не може да синтезира колаген.


 Дневна промоция
валидна до  26.09 - 20.00 ч. н. вр.

       $5.49
Petitfee,
Hydro Gel Eye & Spot Patch,
 60 Eyes/30 Spot Patches

# 102
  • София
  • Мнения: 566
...
Ще засече ли картите, ако се плаща през PayPal? Тоест, при търговеца показва ли се коя карта е ползвана за разплащането през PayPal? Направих акаунт на майка, та затова...
Не, продавачът не вижда данните от картата.
...
Дано да е така, защото в разпечатката от плащането в PayPal се виждат последните 4 цифри от номера на картата, както и каква карта е ползвана. Дано тази информация е видима само за мен.

# 103
  • София
  • Мнения: 36 045
Аргановото масло на Nature Republic  е вече налично  Peace



Много е хубаво и ухае приятно.
Нанасям го на влажна коса, не омазнява, но трябва да се внимава с кол-вото.
Започнете с няколко капки.

# 104
  • Sofia
  • Мнения: 40
Благодаря ти за полезните съвети Denis,
И аз отново се включвам с питания Simple Smile
Желатина с киселото мляко разтваряш ли го, или директно на прах смесено с млякото, има ли някакво значение ако е разтворен или стегнал на десерт (парфе от кисело мляко и желатин и плодове става чудесна протеинова закуска)?

Как да приемам инулина:
поръчах си този:
https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-Certified-Organic-Inulin-Pure … r-8-oz-227-g/1100  и два пъти го добавих в протеиновия шейк на закуска но след това не ми подейства добре на стомаха. С него искам да подсиля действието на пробиотиците които пия вечер преди лягане. Как е най-правилно?
Мака, как да я приемам, приемам сутрин на гладно с няколко лъжици кисело мляко но не ми допада вкуса, пробвах в шейк, кафе или други течности, но не и не. Някакви предложения за които не съм се сетила?

И последно питане, пратката ми е пристигнала в СФ на 16 ти септ. И трябва да е на митница, но в пощата още нищо не знаят, нито митническо известие нито пратка, директно в митница ли да ходя, защото скоро ще станат 2 седмици и се опасявам че може да я върнат, а последно време нямам вяра на тези от пощата изобщо, губят бележки, носят ми други с 2 седмици закъснение не ми намират пратката по име и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт