Откраднат живот - Чуждо тяло - Тема 20

  • 77 557
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 865
Чува се, да... то възрастта не е порок, обаче никак не звучи добре, неприятно е за слушане просто. Аз намирам нейният образ за излишен на тоя етап, а сцените с нея са ми невероятно скучни.
И за Вачкова съм съгласна, непрекъснато преиграва и става като скеч, а не сцена от филм.

# 46
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Ами пък да си ги залепи Каварджикова тия протези. Какво говори през зъби и пльока.

И аз се учудих на обявяването на Виолета за финансов директор. Но от нея всичко може да се очаква. Може да е изнудила Антонов да я назначи.

Нали Василев щяха да връщат- нещо знае ли се?

Врабчев ми е точно като един врабец в главата. Но иначе е много точен в репликите към Добрева.

Тасев стана много безличен тоя сезон. Само върви след Вяра да я озаптява.

# 47
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 756
Може би тази Диана Димитрова е финансовия директор, може и тя да идва от чужбината и затова да я няма все още. Не вярвам Виолета да е финансист. В другите сезони май нямаше счетоводители, ами да, тя Женичка беше всичко - и личен състав, и счетоводство и какво ли не.

# 48
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 772
Виолета е. Когато Банко попита му казаха, че е в Лондон да си види внучето.

# 49
  • София
  • Мнения: 8 932
Женя - мляс, мляс - ужас значи! Вилито финансов директор, поредната простотия. А и репликата за блестящия хирург Добрева ме остави без думи. При условие, че наблюдаваше поредната грешна операция и слушаше за предишните и грешки. Добре че накрая му се сопна да я изгони, че щях да изгася тв.

# 50
  • Мнения: 1 408
Виолета се връща! Сега вече започва да става наистина интересно! Иначе няма какво да добавя, всичко сте изкоментирали много точно.
П.П. Какво търсеше Пиленцето на компютъра? Оставиха го недовършено. За момент ми се стори, че ще издирва Наталия, за да успокои майка й.

# 51
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 756
Виолета е. Когато Банко попита му казаха, че е в Лондон да си види внучето.

Това съм го пропуснала.  SobSobSob
Бях започнала да си мисля, че този сезон ще се отличава с по - малко глупости.
Врабчев май знае къде е Наталия !

# 52
  • София
  • Мнения: 6 250
Много добре беше снощи сериалът, с някои пропуски, които сте коментирали вече, ролята на новия директор много ми харесва, малко да ги стегне всички шуро-баджанащини! Само дето името на сериала вече не ми се връзва, какво стана с откраднатия живот? По-скоро върви да си е с името на болницата...

# 53
  • Мнения: 6 159
Марта наистина си мисли ,че играе в Каналето , а Жени....не е ли чувала за Корега  Joy hahaha
Врабчев и  Стаменова  бяха  сладки като танцуваха -тя напрегната и осакатена  откъм чувства , а той :  грозен/по един приятен начин/  и спокоен .
Опитвам се  да не  се дразня от  глупостите - как пък шефът видя ,че Добрева е толкова брилянтна ...

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Ами Банков може да има от другаде впечатления за Добрева. Например някой да му е казал нещо за нея. Иначе нямам обяснение защо толкова ще държи да търси подход да я приобщи и запази в болницата след всичко, което чу за подвизите и.
,,Ооо, английската кралица,, Пеци за Виолета Joy А тя и Банков ще е като сблъсък на титани. Първо ще се дебнат и заяждат, после ще го избият на див секс.

# 55
  • Мнения: 8 728
Много ми хареса Банков как стяга редиците!Когато има правила,които се спазват ,нещата са по-лесни.Но от друга страна,нужна е маалко човещинка,разбиране.Напр.Жекова-самотен родител,как да не иде до у-ще да види какво е станало?!
  Тая Добрева продължава да ме дразни.Струва ми се,че Калин ще се сприятели с шефа.

# 56
  • Мнения: 631
Наистина Марта играеше по-добре и по-естествено в предишния сезон!

# 57
  • Мнения: 2 754
Марта в този сезон го докарва малко в стил Сийка от Каналето.

# 58
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 066
Малко е изтъркано откъм сценарий всичко в този сезон. Повторения на други медицински сериали, изчерпани и преповтаряни ситуации по хиляди пъти. Дори и вкиснатия нов директор, който разбира се в последствие ще спаси нечий задник и ще се окаже страхотен човек, също е нещо показвано много пъти.

# 59
  • Мнения: 611

,,Ооо, английската кралица,, Пеци за Виолета Joy А тя и Банков ще е като сблъсък на титани. Първо ще се дебнат и заяждат, после ще го избият на див секс.
[/quote]
И на мен ми се иска да завъртят една авантюра Виолета и Банков.

Общи условия

Активация на акаунт