Откраднат живот - Чуждо тяло - Тема 20

  • 77 563
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 833
Те нали на акторите, които играеха Биляна и Сашо имената им стояха, въпреки че ги няма цял сезон. Пък новите Вяра и Борис не бяха включени, та едва ли някой обръща внимание на някаква сестра, дето е играла в първо епизод Grinning

Хайде утре ще се радваме на Виолета Heart Eyes

# 31
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Владов & сие в операция бяха брилянтни Grin

# 32
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
Владов & сие в операция бяха брилянтни Grin

Много се смях на това. За мен беше може би най-доброто в серията, заедно с Врабчев и разговора между лекарите. Останалото с Банков ми бе тъпо, а най-тъпо изказването му, че Вяра била блестящ хирург. И това откъде го разбра - от празния лист пред него с микроскопична снимчица с надпис Личен картон  newsm78  Joy и операцията, която наблюдаваше. Та там стана ясно, че Вяра обрърка нещата и отгоре на всичко се репчеше. Цялото й държание е отвратително. Пикла някаква.

Браво на Женя, че защитава на 100% убедително Наталия. Не че последната го заслужава, но жената се опитва.

Виолета - финансов директор, който има частна лаборатория в болницата? Тези сценаристи добре ли са?

# 33
  • Мнения: 9 865
Не са добре, определено, но при цялата импотентност, все пак, последните две серии са гледаеми.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Благодаря за темата, изпуснах тази серия но сега ще я върна да гледам какво са правили Владов и др. Заинтригувахте ме😂

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 40 761
Оперираха по учебник Sunglasses отдава им се!
Добрева блестящ хирург???После пък мн добре я изгони от кабинета.

# 36
  • София
  • Мнения: 5 828
Момичета, къде качват сериите, че изпуснах тази вечер?

# 37
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Момичета, къде качват сериите, че изпуснах тази вечер?
Тук https://play.nova.bg/kategorii/seriali. След 23 часа качват последните излъчени епизоди.

# 38
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Много тегаво върви, съпругата нещо няма идеи май ?!

# 39
  • Мнения: 2 757
Много свежо включване на Пенев и Владов.
Виолета е с нова прическа.  4470

# 40
  • Мнения: 2 986
Директора след като се пробва вече да стресне всички му е ред да посмекчи малко тона особено когато видя че взеха да му се подиграват затова че ги наблюдава. С лошо няма как да стане и според мен ще се опита да търси и спечели съюзници.

# 41
  • Мнения: 6 833
Може ли някой да преразкаже какво стана, когато влязоха Пенев и Владов да оперират, че изпуснах този момент?

# 42
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 241
Ами Пенев и Владов оперираха като английски джентълмени. 😂😂😂
"Прекрасен разрез, колега. " "Две пинсети, моля, за мен и колегата". "Заповядайте", "Благодаря",....
Общо взето любезни един към друг и колегите си до безобразие. 😂

# 43
  • Мнения: 4 864
Марта играе ужасно тоя сезон.. едно запъхтяно. Супер е дразнеща. А генадиева все така ужасна интонация има!!

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 40 761
Много ме дразни изказа на Генадиева...ужас...не знам дали чувате едно странен звук от протезите и като говори...ужасно е!

Общи условия

Активация на акаунт