Откраднат живот - Чуждо тяло - Тема 20

  • 77 556
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
Много бих се радвала, ако образът на Вергов малко се доближи до този на Хаус, както някой спомена. Не вярвам обаче, че имат капацитета за това( както също някой отбеляза). Обожавам д-р Хаус, а на Вергов такава роля направо ще му заспи.
Не беше изпипана появата на новия директор- факт! Можеше да вложат малко повече в първата среща на директора с персонала. Не да ги лови в гръб, да ги шпионира и препитва из операционните...

# 16
  • Мнения: 2 754
И аз мисля, че би било чудесно ако героят на Вергов се доближи до този на Хю Лори. Но за съжаление предвид капацитета на сценаристите, вероятността да се случи клони към минус безкрайност.

# 17
  • Мнения: 4 936
Вергов раздвижи нещата, като си дойде Виолета ще си стане ОК
а

# 18
  • Мнения: 4 454
Гугъл каза, че Диана Димитрова е тази
Скрит текст:
Тя играеше любовница в първи сезон на Калин. Но след като я има в новите начални надписи /а те са изцяло сменени/, значи може да я очакваме да се завърне. Сега както и Наталка си хвана пътя... кой знае какво ще измислят за героя на Калин.

# 19
  • Мнения: 9 107
...  Не да ги лови в гръб, да ги шпионира и препитва из операционните...
явно ще продължи да ги шпионира, щом ще пуска камерите. Не че ще ми е мъчно за Добрева,  този сезон сценаристите са се погрижили за нея.

# 20
  • Мнения: 2 742
Това с Наталия беше най-голямата глупост, която са правили след прекъсването на основната сюжетна линия по никое време. Абсолютно нелогично - финал на 3 сезон с щастлива сватба и изведнъж за два епизода от 4-ти си събра багажа, остави халката и дим да я няма. През толкова неща минаха с Калин, след брака първото ги разкрати до раздяла.

ПП И аз благодаря за темата! 💐

# 21
  • Мнения: 2 981
За почти 20г. работа навън потвърждавам, че личните теми се избягват на работното място. Само с по-близки колеги в почивките или след работа. Отделно, че има камери навсякъде в повечето фирми и служителите се съобразяват какво говорят и как им протича работния ден.

# 22
  • Мнения: 631
 bouquet Май докторките са по-позитивни към новия шеф, сравнявайки ги с докторите!

# 23
  • Мнения: 3 960
Гугъл каза, че Диана Димитрова е тази
Скрит текст:
Тя играеше любовница в първи сезон на Калин. Но след като я има в новите начални надписи /а те са изцяло сменени/, значи може да я очакваме да се завърне. Сега както и Наталка си хвана пътя... кой знае какво ще измислят за героя на Калин.

Търсих с гугъл, ама като писателка(май) ми излизаше това име, а лицето не ми е познато. Забежката на Калин не съм я запомнила като физиономия.

# 24
  • Мнения: 9 865
На Пецко не беше ли лИбовница, и беше руса.

# 25
  • София
  • Мнения: 14 659
Ще има бой за Ернестина май.Grinning

# 26
  • Мнения: 6 833
Виолета - финансов директор на болницата?!? 🙄🙄

# 27
  • София
  • Мнения: 14 659
Виолета - финансов директор на болницата?!? 🙄🙄

Тъкмо и аз това се чудех. Кога е станала?

# 28
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 570
Виолета - финансов директор на болницата?!? 🙄🙄

Тъкмо и аз това се чудех. Кога е станала?
Станала е, но никой не знае, освен сценаристите.  Rolling Eyes Това го вмъкнаха, ей така небрежно, разчитайки на късата памет на зрителите. ooooh!

Последна редакция: ср, 20 сеп 2017, 20:42 от Скубиду

# 29
  • Мнения: 3 960
На Пецко не беше ли лИбовница, и беше руса.

Бона, май си права. Досега разследвах Simple Smile Русата сестра на Пеци е Мая Цанова, актрисата е Диана Димитрова. Те да не мислят да я връщат. Нещо не ми се вярва, ама пък името й фигурира в началните надписи.

Общи условия

Активация на акаунт