ПОТРЕСАВАЩО-ШАМАР ОТ ГОСПОЖАТА В ГРАДИНАТА

  • 3 333
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 414
 виждам, че има развитие на въпроса...  пожелавам ти успех!  bouquet
боят не е средство за възпитание! дори да е било виновно детето, има си други начини да му се покаже!

# 16
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Направо си напишете жалбата от сега и решете при срещата дали ще я пуснете, но мисля че трябва да я пуснете и си вземете номерче. Като вземете номерче тя директно си отива и по-нагоре. Ако не е тайна в кой квартал е детската градина.

# 17
  • Мнения: 1 425
До втори корпус на ВИНС.Първо ще говоря с директорката да видим тя как ще реагира,ако не се предприеме нищо тогава ще санкционирам по -горе.

# 18
  • Мнения: 1 416
Аз бих говорила и очи в очи с учителката, не просто с директорката на градината...

# 19
  • на североизток
  • Мнения: 285
Отивай при директорката.Недей да позволяваш да се държат така с детето ти.Та тази госпожа е там, за да възпитава децата, да им вдъхва увереност и да ги учи на полезни неща.Това се постига с много любов и търпение - спор няма не се работи лесно с деца.Но щом не ставаш за тази работа newsm78 - защо въобще се занимаваш с нея - питам аз.
Според мен не е вината в детето ти - какво като е буйно - сега му е времето да палува Grinning - така се порасва.Да ти е жив и здрав  bouquet
Вземи мерки!Не позволявай повече шамари!
Потресена съм и аз - ужас Shocked Shocked ShockedДа бият собственото ти дете и да го наказват!Не го проумявам #Crazy

# 20
  • Мнения: 3 089
малееее  #Crazy
жалба и каквото можеш направи, за да й съкратиш живота на тая лелка. може и виновно да е било детето, но не е нейна работа да шамари и да въздава правосъдие по този начин. ако ми се случи на мен, направо ще откача. а за мъжа ми не ми се и мисли...

# 21
  • Мнения: 581
Стискам ти палци да успееш по най-добрия начин да защитиш малкото си съкровище, за да може то да се чувства сигурно и спокойно, дори далеч от теб  newsm10

# 22
  • Мнения: 7 263
Здравей!
Ужасно е че това трябва да се случва с децата ни през 21 век!
Нямам думи - съвсем скоро бях инициатор на подобна тема и съм на мнение че за такива случаи не трябва да се говори Naughty Naughty
ЗА ТАКИВА СЛУЧАИ ТРЯБВА ДА СЕ ТРЪБИ!!!!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=97903.0
Това е линк към темата която бях пуснала.
Посочи ако искаш името на госпожата и детската градина. Анда след това беше пуснала една тема с предложение да направим черен списък - но се оказа че освен мен няма други недоволни newsm78 newsm78 newsm78.
Ето ти линк и към тази тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=98009.0

Милинкото детенце! Целуни го  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Но не оставяй случая да отшуми - защото тоя ще се повтори!

Последна редакция: пт, 12 май 2006, 14:50 от Lennyh

# 23
  • София
  • Мнения: 39 771
Разговор с учителката. Ако проблема не се разреши - разговор с директорката.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 493
ДА А А А , за съжаление и на мен ми мина през главата  #2gunfire
Въпросната госпожа естествено , че не е права - няма никакво основание да удря детето. Нормално е едно 4 год дете да разпилява книжки и играчки.

Когато аз разбрах, че една госпожа е ударила шамар на дъщеря ми- побеснях и на следващия ден "говорих" с нея - като я питах дали си е чела скоро длъжностната характеристика за работата в детската градина, обясних й че съм си направила трлуда аз да я прочета и там не съм видяла да влиза в задълженията й да бие децата, ако това е някакво хоби от нейна страна я предупредих че ако пипне детето ми още веднъж дори за да й избърше сополите - аз ще започна да упражнявам новото си хоби - побой над госпожи - върху нея - и др. от тоя сорт. След разговора с госпожата я уведомих, че при най-малкото съмнение за психически натиск или тормоз над детето ми, не само ще подам жалба в общината срещу нея, като длъжностно лице, но и ще заведа съдебен иск и тя най-добре веднага да се консултира с директора на ОДЗ - то как да постъпи. След което си взех детето и си тръгнах и й пожелах приятна вечер.
В къщи инструктирах малката  да ми разказва абсолютно всичко за детската градина и така след 4 дни въпросната госпожа беше преместена в друга група.
ЖЕЛАЯ ТИ УСПЕХ!!!!! нЕ ПОЗВОЛЯВАЙ ДА НАРАНЯВАТ ДЕТЕТНЦЕТО ТИ.

# 25
  • Мнения: 78
Задължително отивай при Директорката.Незнам къде смята ,че се намира тази Госпожа  newsm78.Възмутена съм от тази агресивна постъпка.Постави я там където и е мястото smile3527

# 26
  • Мнения: 603
Съчувствам ти напълно! И аз мисля, че трябва да вземеш незабавни мерки - разговор с директорката и, или с учителката.
Недопустимо е да се удрят децата в градината. Представям си, ако се случи с моето дете. Аз никога не съм го удряла. Откъде, накъде някаква чужда жена ще го тормози...

# 27
  • Мнения: 14 654
аз пък мисля че направо може да подадеш жалба в общината,не знам точно какъв е реда,но тази мърла,дето си позволява да удря чужди деца трябва да не работи в детската градина!

# 28
  • Мнения: 7 837
Мисля, че в Регионалния Инспекторат можеш да подадеш жалба.

Съветвам ви при такива случаи да ходите на среща с адвокат или някой по-устат познат. Така беше направила моя приятелка след като детето й на два пъти беше шамаросано в градината. Първият път й бяха казали, 4е то си измисля, но явно не им мина номера  Confused
Време е ве4е да тръгне практиката и в БГ за търсене дори и на обезщетения в такива случаи. Защото ако аз тук си удрям детето, веднага ще дойдат Социалните да се разправят с мен. А ако в градината го правят, направо ще ги побъркам и ще е гоня до дупка тази, която си позволява своеволия...

# 29
  • Мнения: 1 400
Директорката!
Малко ще спамна, но не мога да се стърпя.. Crazy В първа група от ДГ с малката се държаха по подобен начин. Бях предупредила госпожите, че е по- особенна , т.е. - понякога са захласваше като се разплаче, много е чувствителна и т.н. След месец два ходене на градина детео започна да плаче и да терпери цялото когато видеше въпросната госпожа сутринта. Да трепери чак!!! Госпожата бие, не искам при нея! Видях се в чудо! И то само защото се разплакала като дошло време за спане за майка си!На всичко отгоре лелката ми пошушна, че им се е захласвала един два пъти от рев, ама не ми били казвали да не ме тревожат! Само като се сетя - побеснявам....
Развръзката - директно при директорката с молба детето да се премести в друга група. Не може, късно било и т.н. от хиляда кладенци вода ми вадиха. Че тя като била толкова чувствителна смяната на възпитателката нямало да помогне и т.н.Накрая им казах - ами щом не може, дайте ми документите на детето - отписвам я! И между временно ще подам жалба срещу вас.
Да видиш колко бързо се намери място за детето в другата група и как всичко си дойде на мястото.
Хайде! УСПЕХ и на вас! Не се давай лесно , ей! Hug

Общи условия

Активация на акаунт