Смешки от форума 28

  • 127 258
  • 718
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 690
Ми бори си се да гласува момичето ама не дават. Ето на сега и аз искам да гласувам Simple Smile.

# 136
  • София
  • Мнения: 3 611
Цитат
Тази лигава песен не я знам, но защо започва като Хотел Калифорния? Мислех, че на запад зачитат авторското право..
Песента е на rolling stones - angie.  Joy

# 137
  • Мнения: 36 107
Цитат
Дами, включвам се с питанка, но не за мен, а за съпружието. Пуснахме си брада ...

ladyuu =

# 138
  • Мнения: 8 180
Цитат
Дами, включвам се с питанка, но не за мен, а за съпружието. Пуснахме си брада ...

ladyuu =
Това много ми прилича на:
Цитат
... Сега е времето.Започнаха вече трепетите при нас.Харесали сме си някой....На 14 години...
Брей, преди 14 години "папкахме", "акахме", после "имаме пъпки"...  Ама татито дали знае, че мамата и щерката всичко още правят заедно и "са си харесали някого" Smiling Imp

# 139
  • Мнения: X
Цитат
Дами, включвам се с питанка, но не за мен, а за съпружието. Пуснахме си брада ...

ladyuu =
Значи, сега остава дружно да засучат мустак.

# 140
  • Мнения: 3 784
От темата, в която съфорумци се оплакват, че трудно намират жени, склонни на неангажиращ секс:

Цитат

Да, плаши ме, че въобще си намират някакви охотни жени... Уж. Тук доста от пишещите мъже са като червени фарове, излъчват предупреждение след предупреждение, а между редовете на написаното от тях е като да надзърнеш в мазе, което не е чистено от 20 години. Паяци, слуз и избухнали буркани със спаружени краставички.

# 141
  • Мнения: 8 180
От темата, в която съфорумци се оплакват, че трудно намират жени, склонни на неангажиращ секс:

Цитат
Да, плаши ме, че въобще си намират някакви охотни жени... Уж. Тук доста от пишещите мъже са като червени фарове, излъчват предупреждение след предупреждение, а между редовете на написаното от тях е като да надзърнеш в мазе, което не е чистено от 20 години. Паяци, слуз и избухнали буркани със спаружени краставички.
  Scream зловещооооооо....

# 142
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 273
"спаружената краставичка" е сърцераздирателна. Simple Smile Simple Smile Simple Smile
представих си я.
няма да закусвам днес.

# 143
  • Мнения: 7 848
Цитат
Дами, включвам се с питанка, но не за мен, а за съпружието. Пуснахме си брада ...

ladyuu =
Значи, сега остава дружно да засучат мустак.

 Joy Joy Joy
Ох, Уиш, не мога да спра. rotfImbo rotfImao

# 144
  • София
  • Мнения: 11 532
Цитат
Аз ползвам памперси на ДМ- Babylove. Откакто е с тях не ми се напикава. С Памперс, Либеро, Пуфис беше все напикан !

# 145
  • София
  • Мнения: 10 825
Какво е смешното в това последното?

# 146
  • Мнения: 14 462
Уау,магически памперси!
Смешното е ,че точно видът памперс е създал нови навици у детето.

# 147
  • София
  • Мнения: 23 124
Какво е смешното в това последното?
Че детето ползва памперси против напикаване.

# 148
  • Мнения: 8 180
Какво е смешното в това последното?
Че детето ползва памперси против напикаване.
Ааааа, неееее, майката ги ползва памперсите, а пък детето не се напикава! Може би майката докато ползва памперси детето на гърне пишка, че иначе...

# 149
  • София
  • Мнения: 11 532
Детето е бебе на има - няма месец.

Общи условия

Активация на акаунт