Смешки от форума 28

  • 127 121
  • 718
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 690
Голям успех ще имат като се подложи крак Simple Smile.

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Хаха, да! Направо ще изпадат с голям успех!

# 17
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
що съм ви изпуснала така?

# 18
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
що съм ви изпуснала така?

Некой да не ти е подложѝл крак? 😛☺

# 19
  • София
  • Мнения: 4 328
що съм ви изпуснала така?
ааа, баш в точната тема си, баш кат' мен Laughing

# 20
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
да не съм само кибик Simple Smile


Цитат
мулати-медия

# 21
  • Down south
  • Мнения: 7 681
Явно е някаква нова медия и тепърва ще набира популярност.

# 22
  • Мнения: 25 615
Цитат
Този разговор за чорапите около коша за пране сме го обсъждали с децата и стигнахме до съгласие, че ако кошът е приценлата област, в която трябва да попада всеки елемент от множеството на мръсните чорапи, то е достатъчно някои от чорапите да попадат в област делта, която е достатъчно малка и съдържа в себе си коша за пране и тогава единодушно приемаме, че чорапът е на правилното място и може да бъде сложен в пералнята, а не в коша за боклук, където пък отиват чорапите от областта епсилон, която не се пресича с делта и не съдържа коша за пране.

 Laughing Heart Eyes

# 23
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Цитат
Този разговор за чорапите около коша за пране ...
Laughing Heart Eyes
За боксерките, за боксерките искам да прочета! Smiley Smiley Smiley

# 24
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
не става! те са само елемент от множеството "Гащи", а ССФ не ползУва гащи!

# 25
  • София
  • Мнения: 4 328
Цитат
Този разговор за чорапите около коша за пране сме го обсъждали с децата и стигнахме до съгласие, че ако кошът е приценлата област, в която трябва да попада всеки елемент от множеството на мръсните чорапи, то е достатъчно някои от чорапите да попадат в област делта, която е достатъчно малка и съдържа в себе си коша за пране и тогава единодушно приемаме, че чорапът е на правилното място и може да бъде сложен в пералнята, а не в коша за боклук, където пък отиват чорапите от областта епсилон, която не се пресича с делта и не съдържа коша за пране.

 Laughing Heart Eyes
много държа да разбера коя е потребителката. това ще го ползУвам и желая лично да ѝ благодаря bowuu Laughing

# 26
  • Мнения: 690
 А аз много държа да разбера наистина по този начин ли е поднесен на децата. Явно ще са някакви генийчита. За момент аз се обърках 😁.

# 27
  • Мнения: 25 615
Янечек, в темата за битовизмите.  Grinning

http://bg-mamma.com/?topic=997095.msg35602750#msg35602750

# 28
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Цитат
Този разговор за чорапите около коша за пране сме го обсъждали с децата и стигнахме до съгласие, че ако кошът е приценлата област, в която трябва да попада всеки елемент от множеството на мръсните чорапи, то е достатъчно някои от чорапите да попадат в област делта, която е достатъчно малка и съдържа в себе си коша за пране и тогава единодушно приемаме, че чорапът е на правилното място и може да бъде сложен в пералнята, а не в коша за боклук, където пък отиват чорапите от областта епсилон, която не се пресича с делта и не съдържа коша за пране.

 Laughing Heart Eyes
Ъъъъ...  newsm78.  Начи, ей затова чорапите на мъжа ми не отиват в пералнята. Ми те не улучват ни делта, ни епсилон, а нейде другаде попадат.

# 29
  • Мнения: 3 784
Янечек винаги е в десятката!  Laughing

Аз се "записвам" с ей това, като уточнявам, че не се присмивам на потребителката. Сетих се как преди време някой беше донесъл тук "рецепта за котенца" и някой друг пусна снимка на котенце, заспало в тиган, с аранжирана гарнитура наоколо.  Laughing

Цитат
на малката й откриха алергия към котки и др.храни

Общи условия

Активация на акаунт