Смешки от форума 28

  • 127 116
  • 718
  •   1
Отговори
# 30
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
аз пък бях постнала подписа на съфорумка - снимка на куче и надпис "Опитайте! Вкусно е!"
наистина вкусни неща има в нейната тема но в комбинация с кучето подканата придобива друг смисъл Simple Smile

# 31
  • Карлово
  • Мнения: 4 649
аз пък бях постнала подписа на съфорумка - снимка на куче и надпис "Опитайте! Вкусно е!"
наистина вкусни неща има в нейната тема но в комбинация с кучето подканата придобива друг смисъл Simple Smile
Виетнамска кухня с една дума.

# 32
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Simple Smile сигурна съм, че не си дава кучето Simple Smile

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Цитат
В последно време , слагам само коректор под очите , знаете ли някой , който би ги скрил тотално ? Марка , ако може Simple Smile

# 34
  • Мнения: 690
Или пиратска препаска.

# 35
  • Мнения: 15 030
Ама целите очи ли да ѝ скрие, няма ли да изглежда малко плашещо?

# 36
  • Мнения: 8 077
Цитат
Този разговор за чорапите около коша за пране сме го обсъждали с децата и стигнахме до съгласие, че ако кошът е приценлата област, в която трябва да попада всеки елемент от множеството на мръсните чорапи, то е достатъчно някои от чорапите да попадат в област делта, която е достатъчно малка и съдържа в себе си коша за пране и тогава единодушно приемаме, че чорапът е на правилното място и може да бъде сложен в пералнята, а не в коша за боклук, където пък отиват чорапите от областта епсилон, която не се пресича с делта и не съдържа коша за пране.
Laughing Heart Eyes
Уникално!
Как не съм се сетила аз да блесна с нещо такова пред моите мъже из къщи!?! Ама пък съм свела областта епсилон до 0, щото пъхнах коша за пране в шкаф чекмедже и не можеш да го затвориш или се спъваш ако случааааааайно нещо е на границата на делта и епсилон Smiling Imp
И да не ме цитирате сега с моите математически проблясъци от някоя друга тема, ей! Close Янечек ни е засрамила вече всички!

# 37
  • София
  • Мнения: 11 489
Цитат
При нас татито му показа как трябва да държи пилето (аз си нямах идея от тия работи), за да не пръска извън гърнето. Много малко пространство има, наистина за пилето, но пък дупетата са им малки, така че не остава друго, освен да се пъха пишлето надолу. А на детето винаги казвам да сяда максимално назад. Simple Smile А, като сме на вънка и пишка прав, аз му го придържам (и на това татито ни научи), за да не се намокри. Wink Разбира се, гледаме и в коя посока духа вятъра. Grinning

# 38
  • Мнения: X
Вятъра, вятъра и татито! Браво!

# 39
  • София
  • Мнения: 11 489
И пилето.

# 40
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Хм, а татито как ги е учил - мамата да придържа пилето на татито, като пишка навън  ли?

# 41
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
с тия пилета... на вятъра...
завалийките, ще вземе да ги фане некой причи грип Simple Smile

# 42
  • Мнения: 4 841
Цитат
Защото  вярвам в Бог, а астрологията е само инструмент за изучаване на Божията воля към всеки един от нас; към  народите, държавите, земята .... 

Ама разбира се. И духовниците така смятат. Направо с астрологията лягат, с астрологията стават JoyJoyJoy


# 43
  • Мнения: 9 571
Цитат
Защото  вярвам в Бог, а астрологията е само инструмент за изучаване на Божията воля към всеки един от нас; към  народите, държавите, земята .... 

Ама разбира се. И духовниците така смятат. Направо с астрологията лягат, с астрологията стават JoyJoyJoy



А библията им е небесна карта Crazy

# 44
  • Германия
  • Мнения: 1 072
Цитат
Щом Антония има празник и го има в християнския/православен/ календар, значи е българско име.
Логика ли бе, да я опишеш. Neutral Face

Общи условия

Активация на акаунт