Смешки от форума 28

  • 127 116
  • 718
  •   1
Отговори
# 345
  • Германия
  • Мнения: 1 072
Не са от "Здравния":

Цитат
Мъжът ми добре ваксиниран, кара заушка на 20 години и се предполага за това сега е с проблем с фертилитета. Ако питате мен, да не беше ваксиниран и да си я изкара когато трябва.....
Не може за щяло и нещяло да се ваксинира, ползите не надвишават рисковете.

Ами да! Да си беше я изкарал както трябва и нямаше да имаме никакви съмнения от къде са проблемите с фертилитета...

# 346
  • Мнения: X
"Прекалено кърмени" сигурно означава кърмени до пубертета. Ама знам ли.

# 347
  • София
  • Мнения: 10 825
"Прекалено кърмени" сигурно означава кърмени до пубертета. Ама знам ли.
Според мен е искала да каже "твърде много деца, които са кърмени и въпреки това боледуват"

# 348
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Цитат
Той е 20-годишна Дева, с много трудно детство (зарязан от баща пеленаче

# 349
  • Мнения: 2 628
Цитат
Аз като се разхождах по Витошка и гледах стокетата и постоянно мрънках, че не сме с някаква хубава количка (а синът ми наистина е много красив и не пасва на средностатистическата количка) и тн, сега си плюя в пазвата.

# 350
  • Мнения: 643
Joy Joy Joy
Ауууу ми то и моя е красив много....
От къде е това?

# 351
  • Мнения: 2 628
От темата за убийството в Нови Искър. Доколкото схващам, авторката се опасява, че ще я вземат за богата и ще опитат да я окрадат.

# 352
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
ЖДНБ!
Цитат
...синът ми наистина е много красив и не пасва на средностатистическата количка...

LaughingLaughingLaughing Значи за моя е трябвало да купя совалка! FlushedLaughing

# 353
  • Мнения: 10 874
Аз съм я запомнила с едни изказвания по време на бременността колко ѝ била хубава плацентата, защото се хранела добре и спортувала. Даже на прегледите лекарят ѝ казвал колко хубава плацента има. Grinning

Намерих постовете:
Цитат
Аз вчера четох колко е важно да се яде пълноценно и с много протеин първите месеци, за да се оформи хубава плацента. Също и да се спортува. И, наистина, всеки път много ме хвалят на тема плацента. Та се радвам сега, че не съм пазила диети. Явно е важен балансът и храна си трябва. Хубавата плацента е това, което пази и майка и бебе от прекламсия.
В тази статия пишеше, че си трябват и течности и сол.
Сега съм с мама и сестра ми, които не ме бяха виждали изобщо и те се скъсват да ме хвалят каква стройна бременна съм била, та ми минаха всякакви комплекси.
Цитат
много е важно да се яде достатъчно, особено протеини и мазнини,  за да е хубава плацентата и органите на бебето, мозъкът му и тн. От зарзават това няма как да стане.

# 354
  • Дания
  • Мнения: 313
О, Боже, тая е уникална кукувица. Само този бисер да беше. Женицата клета цял том с бисери собствено творчество може да издаде.

Така, така😂😂😂😂повече глупости от един човек наведнъж не съм чувала. В повечето теми я чета, направо си я търся с интерес да видя поредната мисъл.

# 355
  • Мнения: 1 541
На въпрос на потребителка, как става номера да се занимава с дропшипинг, услужлива съфорумка отговаря:

Отваряш гугъл и пишеш това, което искаш да продаваш + дропшипинг
Слепи охлюви дропшипинг
Коледно украсени вибратори дропшипинг
Еко био безглутенова натурална храна за пиявици без захар и холестерол дропшипинг
Зелени халати от патешка вълна
Зимни гуми за детски колички трета употреба
Или каквото там душа ти пожелае, и се свързваш с магазините, които прдлагат това, което търсиш и предлагат такава функция, те ще ти дадат оферта.

# 356
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Простотии от форума:
Цитат
Моля, някой пак да сложи линк към страницата, където излиза инфо за болните от разни инфекциозни заболявания, за да следим какво става. Явно пак са пуснали вируса на морбилито. Миналата година, когато имаше морбили в Румъния и у нас, позната лекарка от Виена ми каза, че имат много неизползвани ваксини за морбили и пускат вируса, но като се изкупят, ще спре и заразата. Изглежда не се е изкупила партидата. Сигурно ще има пак и у нас. Аман вече!

# 357
  • Мнения: X


Цитат
Аз имам и друга резолюция. почвам я от днес. 365 дни да не се карам с мъжа си, да не му викам и да подхождам с търпение и емпатия към него. Това ми е много важно, защото напоследък много се караме. Аз реша ли си, че някой не ме обича се самонавивам и почвам да го мъча и тормозя и то става по-зле.

Последна редакция: сб, 13 яну 2018, 18:52 от Анонимен

# 358
  • Мнения: 8 077

Ето едно за бебето
Цитат
... но не знам нищо за зъбите, само знам, че е индивидуално и все някога поникват Simple Smile) ...

...Само съм забелязала, че при пълен памперс прави много обидена физиономия. Явно му е обидно, че го държим  наакан.
Хм, някога на нас ни казваха че "гледа като пос*ан" пък сега интелигентните и свръх красиви бебета гледат обидено Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 13 яну 2018, 18:52 от Tatti

# 359
  • Дания
  • Мнения: 313
главата му беше разположена добре и си дишаше .
То оставаше и да не дишаше...
Бб, моля те, мисли преди да пишеш.
сори, ама нямам време. значи идеята ми беше, че  бях писала, че имам притеснения дали ще може да диша бебето с тази раничка, защото си слагаше главата към мен, а не настрани както беше в мануала на раничката, гушеше се в тялото ми. но сега на дългата разходка главата му беше разположена леко настрани и си дишаше добре, без обструкции илибез да се навира и задушава в моето тяло. Но остава проблема с кандилкането на главата, въпреки, че има приставка за поддъвране на главата за новородено...

Днеска пък е “задушавала детето с нейното тяло” 😂

Общи условия

Активация на акаунт