Смешки от форума 28

  • 127 246
  • 718
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 48 052
Може да са големи хищници от семейство Котки Simple Smile Например лъвчета Simple Smile

# 526
  • Мнения: 5 595
А какво всъщност иска да каже авторката с това човешко месо?

# 527
  • Мнения: 15 074
Най-вероятно месо, което могат да консумират и хората - пиле, свинско и т.н. Явно не им купува специална храна, а им готви месо.

# 528
  • Мнения: 2 718
А какво всъщност иска да каже авторката с това човешко месо?
вероятно месо, което е купено да готви за хората. Като частен пример за "човешка храна"

# 529
  • Мнения: 12 679
Всички така предполагаме, но като прочетеш човешко месо....

# 530
  • Мнения: 2 718
Всички така предполагаме, но като прочетеш човешко месо....
Верно е- Дийн Кунц пасти да яде! Такова силно внушение от една малка думичка. Брррр

# 531
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 541
Цитат
60 минути по 4 стотинки са 24 лева

Добре, че нормално не се плаща на минута работа...не знам кой би бил на загуба и кой- на печалба с тази математика.

# 532
  • Мнения: 9 575
Цитат
60 минути по 4 стотинки са 24 лева

Добре, че нормално не се плаща на минута работа...не знам кой би бил на загуба и кой- на печалба с тази математика.
Прилича ми на счетоводител, те така смятат Laughing

# 533
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Ти да видиш...16 год.работя като счетоводител,пък не се е случвало да смятам така.И колегите ми също.Шегата ти не е особено оригинална.Простено да ти е.

# 534
  • София
  • Мнения: 11 516
Цитат
Между другото ваксините причиняват трансджендеризъм, има дадени  линкове в предишните теми.

# 535
  • Мнения: 39 521
Ти да видиш...16 год.работя като счетоводител,пък не се е случвало да смятам така.И колегите ми също.Шегата ти не е особено оригинална.Простено да ти е.

Счетоводител съм от 20. Шегата е настина смешна. Пък  ти се обиждай.

# 536
  • София
  • Мнения: 62 595
не знам, ама хора всякакви. Имах колеги, които много трудно разбраха как става великата галимация да се начислят съответните проценти данъци и осигуровки върху брутната заплата. Тогава все още беше и прогресивен данъкът - кошмар в аудиторията.

# 537
  • Мнения: 9 575
Ти да видиш...16 год.работя като счетоводител,пък не се е случвало да смятам така.И колегите ми също.Шегата ти не е особено оригинална.Простено да ти е.
Не си и длъжна да се смееш. Имам десетки приятели и роднини, които са счетоводители и точно от тях съм се наслушала на вицове как се натъкмяват сметки. Grinning
Скрит текст:
Много буквално четеш Wink

# 538
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 541
Цитат
как я нападна талпата

Не знаех, че талпите нападат. Значи може да се окаже истина онова за тротоарната травма.

# 539
  • София
  • Мнения: 11 516
Цитат
хапчета за прочистване на кръвта Ципрофлоксацин

Общи условия

Активация на акаунт