Смешки от форума 28

  • 127 309
  • 718
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 25 910
В цял свят алкохолизмът е признат за болест. Само у нас питат: „Защо не пиеш? Да не си болен?“

# 511
  • Мнения: 6 545
Аааа, и братушките са в кюпа  Joy Peace
     Пък ако се замислиш и колко болести се лекуват с алкохол  Mr. Green
          Мен ме обвиниха, че откакто съм спряла водката, съм се поболяла  Laughing

# 512
  • Мнения: 2 910
И аз съм останал с такова впечатление, че тези, които пият не боледуват.

# 513
  • Майничка
  • Мнения: 12 718
...В интерес на истината, написаното от Достоевски по въпроса е пълна идиотия. Много меко казано.
Аз не зная от къде е , честно. Все си мисля , че е част от някой култов диалог и мнение на литературен герой , а не- негово лично. Звучи наистина радикално  Rolling Eyes

Най-вероятно. Всъщност, Достоевски не е пиел, даже е бил върл радетел за ограничаването на пиянството  в Русия.

# 514
  • Мнения: 6 545
И аз съм останал с такова впечатление, че тези, които пият не боледуват.

    Боледуват, ама се лекуват с алкохол.  Като се „гипсират“ едно хубаво и симптомите се притъпяват, или по-скоро усещанията за тях, докато организма се мъчи сам да се справи с цялото натоварване.  Рано или късно обаче идва моментът в който не успява да се справи, и после като им четеш заключението от аутопсията, се чудиш как изобщо са доживели до 50+

# 515
  • sofia
  • Мнения: 3 706
И аз съм останал с такова впечатление, че тези, които пият не боледуват.

    Боледуват, ама се лекуват с алкохол.  Като се „гипсират“ едно хубаво и симптомите се притъпяват, или по-скоро усещанията за тях, докато организма се мъчи сам да се справи с цялото натоварване.  Рано или късно обаче идва моментът в който не успява да се справи, и после като им четеш заключението от аутопсията, се чудиш как изобщо са доживели до 50+
И могат да предложат алкохол за всяка болежка.
Кашлица-ракия с мед. Настинка-греяна ракия с чер пипер. Грип-червено вино. Ъ...друга настинка-разтривка с ракия.Joy

# 516
  • Мнения: 6 545
Пропуснала си зъбобола  Laughing Peace

# 517
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Пропуснала си зъбобола  Laughing Peace

Е и махмурлука също!

# 518
  • София
  • Мнения: 4 328
между това да пиеш, и това да си алкохолик има разлика, все пак.
не ми барайте виното! Simple Smile
пластмасови гей вегетарианци такива.

# 519
  • Мнения: 139
Авторката пуска тема. Първият  й пост -  5 реда без препинателни знаци,пълен с правописни грешки. Заглавието - и то с грешки.  
Реакцията й на първите коментари в темата :
Не мисля, че точно стриите са проблемът тук Grinning
Със сигурност стриите не са най-големият проблем.
ами кажете си проблема не съм знаела че този саит е да си разрешаваме живота Simple Smile

Последна редакция: вт, 06 фев 2018, 16:45 от rgzi

# 520
  • Пловдив
  • Мнения: 5 157
Цитат
D е мастноразтворим. Добавям по няколко (веган) капки през ден-два в растително мляко или сок

# 521
  • Мнения: X
Цитат
D е мастноразтворим. Добавям по няколко (веган) капки през ден-два в растително мляко или сок
Добре че витамин Д се синтезира и от слъчевата светлина, та потребителката може да изпозлва не само вегански, а направо слънцеядски витамин.

# 522
  • Мнения: 1 510
Коя е темета?Simple Smile

# 523
  • Мнения: 14 172
Цитат
Моите ги храня предимно и основно с човешко месо и двете са дебели, като едната е доста наднормена.

За котки става дума.

# 524
  • София
  • Мнения: 11 149
Цитат
Моите ги храня предимно и основно с човешко месо и двете са дебели, като едната е доста наднормена.

За котки става дума.

Зловещо!  newsm43

Общи условия

Активация на акаунт