Смешки от форума 28

  • 127 147
  • 718
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 25 633
Изказвания като цитираното от теб може би са... опит за шега.

Не е шега, от продължението на поста става ясно, че авторката има извънбрачна връзка с друг мъж.
Просто на мен ми стана смешно заради начина, по който го обявява – "връзка с човек", като че ли може да има връзка и с нечовек.  Simple Smile

Ако беше написала "имам връзка с един човек", нямаше да я цитирам, защото наистина не е смешно.

# 616
  • Мнения: 6 308
Абе и аз съм омъжена за човек... ама на моменти ми се струва че здравата съм се объркала  rotfImbo

# 617
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Изказвания като цитираното от теб може би са... опит за шега.
Не е шега, ...
Не, това е ясно.
Аз имах предвид това:
Придружено е с усмивка, та вероятно е шега.
Не и за мен, обаче.
Може пък да съм много чувствителна, знам ли. В семейството ми има един мъж, който редовно така се "шегува", че "жената не е като човека" и е "направена от единствената кост в човешкото тяло, която няма мозък"... Затова съм силно докачлива по темата за жената и човека.

По темата за мъжа и човека не се впрягам толкова. Simple Smile

# 618
  • Мнения: 3 495
Може пък да съм много чувствителна, знам ли.
Може би, знам ли.

# 619
  • Мнения: 30 802
Дано не е вярно:

"Мазов, излизай от форума, чакат те в операционната!"

Пейджърите вече не са на мода, кодовете за лекари - само през Бг Мама...освен ако не е някакъв филмов лаф, за който съм прекалено млада и зелена да го знам...

# 620
  • Мнения: 8 080
...Аз имах предвид това:
Придружено е с усмивка, та вероятно е шега.
Не и за мен, обаче.
Може пък да съм много чувствителна, знам ли. В семейството ми има един мъж, който редовно така се "шегува", че "жената не е като човека" и е "направена от единствената кост в човешкото тяло, която няма мозък"... Затова съм силно докачлива по темата за жената и човека.
Че кой казал, че "жена" и "човек" е равнопоставено Smiling Imp за мен си е превъзходна степен!
В къщи мъжете (един голям и двама тийнове) постоянно се майтапят с мен, че в главата ми е постоянно "бзззззз" от план-график и прескачащи се и успоредно протичащи процеси! "Това само жена го може, аз съм мъж, просто устроен човек - правя нещата последователно, ако се сетя какъв им е приоритета де, иначе последователно както дойде!". Та за мен "Ти не си човек, ти си жена!" ми звучи по скоро като "Супермен" Smiling Imp признание и комплимент Smirk

# 621
  • Мнения: 9 475
Аз, като видна трънчанка, искам линк към темата!
За протокола, 180см. Явно ще да е от въздуха там...

# 622
  • Мнения: 6 308
Това ми напомни за една украинка, която обясняваше как по нейния край всички са с криви крака и големи носове...  rotfImbo.

# 623
  • Мнения: 14 966
Надявах се някой да го качи това , вчера се смях много на този пост . А не зная как да цитирам тук.
В темата има и други бисери.

# 624
  • Мнения: 25 633
Аз, като видна трънчанка, искам линк към темата!
За протокола, 180см. Явно ще да е от въздуха там...

Заповядай. Grinning

# 625
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Цитат
Трънчани може наистина да са зли и люти, но за сметка на са това красиви и високи хора, а доматарите - до един набити, с грамадни тиквести глави, трътлести задници и къси крака, колкото да се търкалят в ниското.

 Laughing

Simple Smile Simple Smile Simple Smile не знам кои са доматарите, но като минахме през Трън само те бяха там. Simple Smile

# 626
  • Мнения: 14 966
Доматарите са тракийците Flushed , аз поне така го разбрах.
Чудно ми е в Северозападна България какви ли са според теорията на "Ломброзо ". Joy

# 627
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Резервата не го барайте!
Simple Smile

# 628
  • Мнения: 9 475
Добре, не съм била там, за да видиш трънчанка Joy

# 629
  • Мнения: 8 080
Цитат
Трънчани може наистина да са зли и люти, но за сметка на са това красиви и високи хора, а доматарите - до един набити, с грамадни тиквести глави, трътлести задници и къси крака, колкото да се търкалят в ниското.

 Laughing
А стига бе! Аз съм от "доматарите", нисичка съм, но пропорцията ми е по дълги крака спрямо торса... а сестра ми е хем висока, хем стройна дългокрака мацка... Пък това с "глави кат тикви" Scream Все съм си мислела, че и аз и децата ми сме пропорционални някак си, а то какво излезе сега! Класифицирани сме по географски принцип и т'ва си му е! Head Band
ПП: За протокола, пазарджишко, "първи доматен пояс"!

Общи условия

Активация на акаунт