Най-добрата зодия за жена според вас?

  • 23 186
  • 188
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 23
Нека бъдем честни, че кой не е изневерил поне веднъж в живота си.?
Причините могат да бъдат хиляди и всеки правейки го има обяснение за това. Не мисля , че зодията определя склонността към изневери, по скоро това до колко държиш и обичаш ( не до колко си свикнал)  с човека до теб е някакъв критерий. Аз като представител на така известната с изневерите си зодии съм бил и в двете крайности и съм изневерявал и съм имал връзки в които дори не съм и помислял за подобно нещо. Може би когато една двойка успее да живе в синхрон и когато и двамата получават всичко което желаят в затворената си връзка то тогава не би имало причинс, но само може би🙂

# 16
  • Мнения: 15 619
Оф, като прочета от изневеряващ, че всички изневеряват и ми става смешно.
Сам обясняваш, че имаш и връзки, в които не ти идва на акъла да лъжеш, и други, в които изневеряваш... Е, не си ли си отговорил на въпрос, който никой не си задава обикновено... Що?
Преди да излъжеш човека до теб, лъжеш себе си. Човек, който лъже себе си, винаги ще изнамери причина да излъже и друг. Не ти харесва, не си удовлетворен, ама продължаваш да седиш в една никаква връзка, за да я ползваш все пак. Хем ти недоволен, хем причиняваш вреди на другия, хем му крадеш от времето за по-качествен живот. А най-смешното е, че човек, който се постави в подобна ситуация, се счита за много хитър, щото до едно време "успява"... Голяма глупост е да си пилееш живота, докато си изнамираш причини да не го живееш пълноценно.
Не изневерявам. Много е просто. Ако е дотам, ще ударя чертата. Не съм ползвател на чужди животи за мореникакъв кеф или половинчато удобство.

# 17
  • Мнения: 23
Не става въпрос за лъжата или половинчатото удоволствие, просто е факт , че над 90% от хората го правят, причини има много. Но един прост пример. Да речем , че ти си омъжена жена, имаш семейство , мъж, деца, куче ако щеш, ипотека и всички несгоди във живота. Отношенията с мъжа ти се влошават, той изстива, започваш да се чувстваш като вещ без никакви общи неща между вас, абе просто сте женени и имате всички последствия от това. В един прекрасен ден живота ти поднася ( не казвам, че си го търсила) някой нов, интересен персонаж в живота ти, ненадейно и без да се усетиш хлътваш. Ами сега!!! Би зарязала семейството си още щом имаш подобни помисли или би опитала да опознаеш човека, що за стока е и дали няма да сгрешиш с внезапната си раздяла. Всеки търси сигурността, това е само един пример от безбройните възможности. Просто малко от хората не могат да си признаят това защото е грозно , пошло и видиш ли хората ще ги осъдят за постъпките.  А пък какви невероятни глупости съм чувал от жени които съм хващал, че даже последната с която сме еазделени от половин година и новичкия и живе в моето жилище, преди седмица без да я питам дори взе да ми разправя , че нямала нищо общо с него и че дори не била спала с него. Ето това е човек който се лъже първо себе си и си мисли , че щом си е скрил очите никой не говижда.
Не казвам , че изневярата е хубаво нещо, но всеки направил го има своите причини и вярва в тях.

# 18
  • Мнения: 15 619
Аз прекрасно разбирам какво ми обясняваш, но не мога да се съглася, че причини има много. Болшинството  не може да ми е мерило за човечност и правилност, само защото е болшинство. Доказателство е единствено за повсеместна глупост и страхливост. Причината е една. Написах я по-горе.  А човек си изнамира после и други причини, поводи, защото захожда със страха си напред. Гледа да не изтърве неприемливото, защото му носи някаква имагинерна, скучна и незадоволителна, ама все пак сигурност - манджа, пари, къща/дом/, изпрани дрехи, някакво самозаблуждение, че децата ще са щастливи, виждайки как не трябва да се живее... Това е. Ама къщата, ама ипотеката, ама децата, ама майка ми, баща ми, ама тя, ама той. Това са просто страхове и отказ от поемане на отговорност за себе си, а после и за хората, които зависят от теб. Аз, досега, човек, който да абдикира от тази отговорност, не съм видяла, да е стигнал до способността си да създаде основа за щастие освен на себе си, и на друг.
Извинявам се, че забучих и аз в друга, различна от зададената в темата, посока.

# 19
  • Мнения: 23
Да наистина се отклонихме от темата и то доста. Но идеята ми беше , че не зодията е показател за изневяра. Всичко идва от главата и обстоятелствата в които тази глава живее.

# 20
  • Мнения: 403
Да наистина се отклонихме от темата и то доста. Но идеята ми беше , че не зодията е показател за изневяра. Всичко идва от главата и обстоятелствата в които тази глава живее.

Не зодията, а луната е показател за изневяра. Така мисля. Защото луната представлява нуждите на човека, а ако те не са задоволени търсиш другаде. Да не говорим, че голяма част от хората просто не влагат емоции и затова изневеряват. Никой не е застрахован.

# 21
  • София
  • Мнения: 874
Абсолютно подкрепям казаното от luna!

И по темата (предвид факта, че бия наляво, не знам до колко мога да бъда обективен). Харесвам жените телец, скорпион, везни и овен. Силни, с твърда позиция, смели. И четирите смятам за прекрасни домакини, полагат грижа за партньора без да се натрапват. Условно мога да кажа същото за жена риби, но те по-скоро полагат грижа за емоционалното състояние на мъжа (т'ва не знам дали повечето хора ще го разберат правилно).

# 22
  • Мнения: 23
Всеки харесва подобни жени , но да кажеш, че скорпиона не се натрапва е голяма грешка. Тази жена ако не командва парада и не контролира всичко, може би ще откачи, а не дай си боже да имаш собствено мнение по даден въпрос, различно от нейното. Огън и жупел, само това можеш да получиш.

# 23
  • Мнения: 15 619
Всеки харесва подобни жени , но да кажеш, че скорпиона не се натрапва е голяма грешка. Тази жена ако не командва парада и не контролира всичко, може би ще откачи, а не дай си боже да имаш собствено мнение по даден въпрос, различно от нейното. Огън и жупел, само това можеш да получиш.
Всъщност е точно така. Sweat Smile Изключително обсебващи и контролиращи са скорпионките. Но докато скорпионките контролират с манипулация изпървом, то овенките са като валяк и в сами началото. Твърде мъжки ми идват на мен. Но виж, везните, да. И женствени, и грижовни, с ненатраплив маниер, и други хубости при тях има... Тях и аз даже ги харесвам.

# 24
  • София
  • Мнения: 874
Само че аз съм козирог и скорпионската енергия мога да я отработя без проблем. Жената скорпион е изключително любвеобвилна и грижовна, когато има стабилен и логично действащ партньор. Едни от най-хармоничните ми връзки са били точно с жилещите!

Доминация и манипулация има, но не са лоши хора според мен. Често го правят несъзнателно.

# 25
  • Мнения: 15 619
Извинявай, Асене, но се съмнявам да е била дълга връзка, щом твърдиш, че си я отработвал скорпионската енергия...Аз въобще не ти говоря за година, две, три с аху-ихуто. Въпреки пословичния ви козирожки инат, науми ли си нещо скорпионката, става както тя го иска. Ако не може рано, ще е късно.Smiley
Иначе не са лоши хора, разбира се. Като всички други са. Даже имам и приятелка скорпионка.
 

# 26
  • София
  • Мнения: 874
Около година продължи, не знам според теб дали е дълго. Нямам против да бъда подчинен, ако се чувствам добре, въпрос на възприятие. Смятам връзка козирог-скорпион за желязна. И козирозите не сме ангели в партньорски план, но със скорпион се постига хармония.

# 27
  • Мнения: 23
Наистина е любвеобилна и грижовна , но само когато иска, има ли втора грижа на главата забравяш за всичко, а логичната мисъл е по скоро математическа, логиката и липсва, ако има неизвестно в даден проблем вайкането е жестоко. Да, ще разнищи всичко до последния детаил , но логична и бърза мисъл за решения които трябва да се вземат на момента липсва. С контрола се свиква наистина, аз дори му се радвах блажено поради факта, че само тя е успявала. Всичко зависи от това какво си е наумила тя, а ти действай логично , стабилно, но в крайна сметка ще се срещнеш с нейния възглед. Хармония е постижима и то на много високо ниво, докато тя не реши , че не иска да дава своя принос за нея.

# 28
  • Мнения: 274
Никой май досега не каза Дева ? Много са мили, грижовни, не се опитват да се налагат (поне не като овните и скорпионите) и гледат да помогнат ако имаш проблем. И рак също, въпреки че не мога да съм обективна, защото това е мойта зодия.

# 29
  • София
  • Мнения: 874
Не мога да понасям девата в партньорски план! Грижовна да, но докато се грижи ще ти обяснява, критикува и мрънка постоянно, а тая заядливост на дребно е убийство за връзката! Нон стоп ме наобикалят деви, защото ги привличам, но не мога да ги търпя изобщо. И доверие им нямам никакво, защото са лъжовни (все пак подвижен знак).

Общи условия

Активация на акаунт