Преса за коса Loreal SteamPod Proffessional - мнения

  • 26 164
  • 179
  •   1
Отговори
# 30
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Парна маша, която също има  допълнителен реципиент за продукти за парни уреди .
https://www.amazon.es/BaByliss-Pro-Miracurl-SteamTech-BAB2665SE/dp/B00T9QM0NQ
Ползвам и двата уреда вече 5 или 6 години и съм супер доволна и от двата .
Свга  марката е пуснала нова парна преса, която  прави хубави къдрици.Все още се чудя,  защото моите ми вършат добра работа и ми е жал да ги изхвърля.

Последна редакция: пт, 07 дек 2018, 10:04 от sl

# 31
  • Мнения: 57
Много благодаря!
Не мога да видя, колко см в диаметър й е цилиндъра. Искам да прави по едри къдрици, не ситни.

Парна маша, която също има  допълнителен реципиент за продукти за парни уреди .
https://www.amazon.es/BaByliss-Pro-Miracurl-SteamTech-BAB2665SE/dp/B00T9QM0NQ
Ползвам и двата уреда вече 5 или 6 години и съм супер доволна и от двата .
Свга  марката е пуснала нова парна преса, която  прави хубави къдрици.Все още се чудя,  защото моите ми вършат добра работа и ми е жал да ги изхвърля.


# 32
  • Мнения: 22
Да, с превозвач - Габиели, Габко или някой от другите. Ще стане.

Не се бях сетила, нямам опит с поръчки от чужбина. Благогдаря много за идеята Simple Smile

# 33
  • Мнения: 653
Здравейте,днес си закупих Steampod от един магазин,студио,в което се продават най-различни продукти за коса,гримове,изобщо всякакви глезотии за една жена.Мацката,която продава там,се казва Симона,много мила и добра.Само при нея намерих пресата на изключително добра цена,в сравнение със други места,където съм я гледала.
Взех си и кремчето и серума за коса,също на Лореал и искам да изкажа своето мнение за въпросната преса.
Нямах търпение да се изкъпя и да я пробвам,резултата е повече от впечатляващ,бързо изправена коса,лъскава,мека,с една дума страхотна.Много съм щастлива,че оправда парите и даде това,което си представях Simple Smile

Може ли повече информация за този магазин, моля.

# 34
  • Мнения: 284
Аз си взех тази преса на Черния петък от рибката, хвана ми и кода за 5% и ми излизна към 390лв. Първите пъти като я използвах ми правеше кичурите покрай лицето като опърлени, на 170° я ползвам. После махнах гребенчето и така е много по-добре. Но в момента съм с екстеншъни и немога добре да я преценя. Като ги махна след месец два щи видя как ще е. Иначе до сега бях с ghd.

Последна редакция: нд, 16 дек 2018, 21:10 от milavanila

# 35
  • София
  • Мнения: 10 291
Аз си взех тази преса на Черния петък от рибката, хвана ми и кода за 5% и ми излизна към 390лв. Първите пъти като я използвах ми правеше кичурите покрай лицето като опърлени, на 170° я ползвам. После махнах гребенчето и така е много по-добре. Но в момента съм с екстеншъни и немога добре да я преценя. Като ги махна след месец два щи видя как ще е. Иначе до сега бях с ghd.

Да не си обърнала посоката на пресата?!? Гребенчето върши страхотна работа, но ако обърнеш пресата се получава точно опърлен ефект. Преди да излязата стймподовете и аз използвах GHD, тази определено е по-хубава.

# 36
  • Мнения: 284
Ще му дам още един шанс тогава 😁

# 37
  • Мнения: 653
Много искам да си взема, но и много не ми се дават толкова много пари. Стиймпод-а е намален в lookfantastik и излиза към 330лв. Но ако някъде в БГ я има на подобна цена, много бих се замислила.
Гледам в рибката са намалили това https://www.zlatnaribka.com/presi-za-kosa/komplekt-demeliss-sublime-lissage
съдейки по ценовата разлика, със сигурност няма да има нищо общо, а и ревюта няма, само на френски, който аз незнам, но ми се струва, че са доволни. Незнам дали да рискувам. Thinking

# 38
  • Варна
  • Мнения: 4 444
В LF я пускат и още по-намалена, около 110 паунда в комплект с някой продукт за грижа от серията.

# 39
  • София
  • Мнения: 10 291
В LF я пускат и още по-намалена, около 110 паунда в комплект с някой продукт за грижа от серията.
Дам, аз я взех на подобна цена преди 2 или 3г. Сега си погледнах поръчките, първия Стиймод съм го взела на цена 104лири през 2014, втория за 110, през 2016.

Последна редакция: пн, 17 дек 2018, 12:30 от nad_tab

# 40
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Аз я взех точно на базата на мненията и тук в тази тема (е, прегледах и повечето ревюта в нета). Благодаря! 🌷Това е една от най-удачните ми инвестиции в домашните уреди. Особено LE са много сладурски. Сега гледам е червена.

# 41
  • Мнения: 653
В LF я пускат и още по-намалена, около 110 паунда в комплект с някой продукт за грижа от серията.
Дам, аз я взех на подобна цена преди 2 или 3г. Сега си погледнах поръчките, първия Стиймод съм го взела на цена 104лири през 2014, втория за 110, през 2016.
Над, мога ли да те помоля да ми кажеш през кой месец си купила на тази ниска цена, стига да не ти представлява проблем, за да се ориентирам, кога пак ще я намалят толкова, сега е на £149 само пресата, без нищо.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Моята съм я поръчала на 23.12 миналата година на цена 110 паунда. Изчакайте още малко.

# 43
  • София
  • Мнения: 10 291
В LF я пускат и още по-намалена, около 110 паунда в комплект с някой продукт за грижа от серията.
Дам, аз я взех на подобна цена преди 2 или 3г. Сега си погледнах поръчките, първия Стиймод съм го взела на цена 104лири през 2014, втория за 110, през 2016.
Над, мога ли да те помоля да ми кажеш през кой месец си купила на тази ниска цена, стига да не ти представлява проблем, за да се ориентирам, кога пак ще я намалят толкова, сега е на £149 само пресата, без нищо.

Едната е септември, другата ноември, но често излизат намалени, изчакай да падне на 110.

Най-сполучливите ми покупки са между Коледа и НГ!

# 44
  • Мнения: 653
Много благодаря за информацията момичета, ще чакам, добре че казахте за по-ниската цена Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт