Erkan P. Ayça V. Özcan D. Hatice Ş.~Истанбулска Невеста и Извън Протокола~176

  • 44 408
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 044


Добро утро, мили момичета.

             АНИ, хиляди благодарности  за новичката ни тема - нашият дом
. Всеки път ме изумяваш  с  гениалния си талант. Възхищавам ти се и те  боготворя. Хиляди мили привети и целувки.

Не можах да изгледам в петък  вечерта  ИН с тия мои  гости. Не мога да коментирам, ама толкова много ми харесва това момиче -  Сюрея. Всички играят великолепно. всички са класни актьори.

За "Без протокол" - и там има още да догледам някои неща, макар, че го изгледах 3 пъти.
мисля, че Аднан се усъмни в  намеренията на Али Кемал. Първото впечатление ми направи когато
мотора на колата, в  която се возеше Аднан прегря. 
Аднан към  шофьора  -  Как разбра така бързо? - /Мисля, чу го пита как  е разбрал къде е Зейнеп?/
Шофьора - Разпитах,  оказва се, че Али Кемал  добре  познава  тези  места.

Това са репликите. При думите на шафьора  Аднан  толкова се озадачи  от къде  Али Кемал ще познава  тези пущинаци ? Мисля, че  червеят  на  съмнението в  Аднан се  появи.

Друго -  Как   тази богатска  къща, обзаведена супер  луксозно  има такива стаи, в които живее Зейнеп?
Недоумявам - мазилките по стените изпопадали, напукани, ами вратите??  Това са врати от преди 200 години, с  такива резета и панти, с такива ключалки, ами дивана на който се излегна  Зейнеп??
За супер обзавеждането й  си спомням снимките  преди сериала. Като видях   този  лукс, а сега като гледам първи епизод се чудя.
Вие как мислите???  Моля  за отговорите ви.

Трето -  на  Аднан  крачолите  са с 5 см. по-къси от  нормалното - питам - такава ли е сега  модата ???

Четвърто -  Али Кемал и Есра  сутринта  пият двамата от една чаша и от едно кафе. Да, семейство са ама това не е хигиенично,  поне за мен.  И не ги е страх  от  спин???




Да ви е сладко.  Приятен почивен ден.

# 31
  • Мнения: 2 655
Добро утро, момичета!

Първо- кафето...


Моят мъж замина за риба тази сутрин и преди да започна да щурея из къщи, реших да драсна два реда.... Joy Joy Joy Joy Joy

Вчера изгледах ИН... И пак да кажа - невероянти бяха... Особено в общите им сцени... сякаш това им се случва наистина, толкова са истински....

Ани, Hug, и аз смятам, че Фарук я остави нарочно така, съгласявайки се с нея за развод... Не мисля, че въобще има намерение да се развеждат... Сюрея явно се връща за сватбата на Дилара или по-точно това е повода за пред нея самата, за да го приеме по .лесно... Дилара я наричаше - коза - инатлива и упорита...
Отначало си помислих, че Фарук маха пръстена/във фрага/, но всъщност си играи с него, има такъв навик.... Бегюн ми стана много противна, държанието й и израженията й са ми много лигави, ако тя не беше изпратила съобщението със снимка пред нощта на телефона на Фарук и ревнивата Сюрея не го беше видяла, може всичко между тях щеше да стане по-лесно. Сюрея видя снимката и реши , че Фарук отново я мота... пардон за израза...
Много ми харесва този сериал, дано така да върви до края, режисьорките ми допадат много също....
Ето ги двете , хилнати...



Изгледах и Извън контрола..... Криминален сериал с привкус на любов... Джеймс Бонд в Турция.. и мама ../забравих й името като М  в другите филми--- Ще чакам преводите , Истанбулската невяста и Пълнолунието он-лайн ми стигат... и като прибавим Сърцебиенето и Светулката, компанията ми става твърде голяма...
Вчера с удоволствие изчетох дългите ви постове... Бризчето  професионално в няколко поста беше споделила мнението си за персонажите в ИН... Възхищавам ви се как пишете така гладко... Аз пиша  и не чета какво съм написала, че иначе няма да има от мен нищо побликувано...
Спокоен да ви е денят, момичета!

А този тук изпотеният.... Joy Joy Joy Joy Joy


Последна редакция: нд, 24 сеп 2017, 09:38 от dessislawa1

# 32
  • Мнения: 36 752
 Добро утро  Hug  Flowers Sunflower
Който си ляга по първи петли, има нужда от много кафета  Coffee Coffee Coffee
Сиси погрижила си се и за нас, не само за гостите които си имала  Hug
Ами то и аз се усъмних, която не съм от бранша, че прегряването на колата стана умишлено, за да не може Аднан да се придвижи до мястото където е отвлечена Зейнеп...И другото - Али Кемал пердаши в пустинята все едно, че е в Истанбул и кара по маршрута, за да се прибере у дома или да отиде до работа...А това, което видяхме за Аднан е, че той е една костилка. И ето, че от озета и фрагманите разбираме, че е разкрил, че Али Кемал е замесен в катастрофата на Зейнеп...
Дано сценаристите да не прекаляват със сбиванията  box, защото всичко прекалено се отразява негативно на рейтинга....
Нощес изгледах и сцената как нашите герои от Невестата попаднаха в полицията. И тук малко прекалиха, но сцената трябваше да я има.....От една страна за насилието над жените и от друга, Акиф накара Сюрея да се почувства кофти от случващото се...А така успя да каже на Сюрея къде са отседнали и мисията му успя - Сюрея не спа цяла нощ и рано рано цъфна на вратата на хотелската стая....
Още едно нещо което видях снощи и в което и аз се съмнявам още от първи сезон. При разговора между Ипек и Къймет, Къймет каза, че според нея Адем не е син на Февзи....От едни ретро кадри и аз мисля така...Според мен Адем е син на Мустафа - съпруга на Нургюл.....
Дали при доказване на бащинство се изисква задължително ДНК тест не знам, но след като бащата е починал, би трябвало да го направят....защото Рейхан и Адем са заинтересована страна и твърдението  им не може да бъде доказателство.....Ако не друг, то Фарук ще поиска такава ДНК експертиза......

Деси - ама много млади сценаристките на Невестата  #Crazy но пък в сцените с Фарук и Сюрея се справят повече от добре. Особено във вълнуващата сцена при сдобряването и в края когато Фарук разказа на Сюрея какво се е случило. Много стегнат разказ.
За Бегюм ще пиша в следващ пост.....

Последна редакция: нд, 24 сеп 2017, 10:05 от MAMA-AN

# 33
  • Мнения: 41 690
               Добро утро! Hug Hug Hug

    

Снощи по нощите пак много сте писали! Laughing

Ани HugСиси Hug,за коментарите! bouquet bouquet

Кралице Hug,за превода на този вълнуващ момент от епизода! bouquet

Цитат
..мисля, че Аднан се усъмни в  намеренията на Али Кемал....
Сиси, и аз така го разбрах,когато Аднан чу думите на Исмаил(така се казваше шофьора).Но може да е човек на Али Кемал,тъй като стана така,че колата се повреди и не успяха да стигна при Зейнеп!А може и предварително друг да е повредил! Peace
Цитат
Трето -  на  Аднан  крачолите  са с 5 см. по-къси от  нормалното - питам - такава ли е сега  модата ???
Сиси,да такава е модата и без чорапи! Joy

По второто ти питане ще видим по нататък защо Зейнеп живее в такава стая! Thinking

Деси Hug,благодаря за първото кафе! Wink Hug

За ИН вие достатъчно коментирате,та аз се възпирам! Wink Peace

Превод на 2-ри фрагман на ИП на руски ез.!
2 фрагмент 2-ой серий с переводом
https://vk.com/erkanpetekkayafan?z=video-83475167_456240568%2F7e … _-83475167_423658




Хубава есенна неделя!

ПП И Ани Hug,е пуснала пост преди мен!Може и да се повтаряме по въпроса за ИП за да отговорим на Сиси Hug  Peace

Последна редакция: нд, 24 сеп 2017, 10:10 от Zlatina3

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 017

Неделя е..- ден за отмора на тялото и на душата...
Да се опитаме днес да послушаме сърцето си, да живеем в обич и добрина с хората около нас, да позволим на прошката, любовта, радостта и светлината да изпълнят мислите и душите ни, да се усмихнем на приятелите си и на света,да се опитаме да бъдем в пълна хармония,радост от ежедневието, любов към себе си и всички заобикалящи ни хора и предмети,
да бъдем по-толерантни и обичащи, да вярваме в доброто и любовта...
Обичам неделите, ден за релакс..за преосмисляне на изживяното..
Годината..нашият живот.. е низ от недели, но вие направете вашата ЗАПОМНЯЩА СЕ..вълнуваща и изживяна...
Животът е миг..прегърни го, приеми го, търси го... пожелай го, довери му се!
Имайте вълшебен ден, изпълнен с чудесни емоции и много, много щастливи случки
                             
До среднощ и аз гледах серията с превод...
Много хубав епизод и както сте писали;-нищо излишно Peace
                                                                                                                       
Ани Hugхванах се за твоите думи...
Цитат
Сега вече съм убедена на 99.99 %, защото вчера сутринта беше само предположение, че Фарук блъфира...Създаде пред Сюрея лъжлива представа, че е съгласен с нейното предложение за развода.
и много се надявам да излезеш права Praynig Мерси за стоп кадрите и новите снимки на Хати bouquet
                                                                                         
Кралева Hugблагодаря ти за превода smile3525
                                   
Сиси HugДеси Hugмерси за кафето и пожеланията Heart Eyes Hug
                           
Деси wavey
Цитат
Бегюн ми стана много противна, държанието й и израженията й са ми много лигави,
                                                                                                             
 
И аз се отвратих от нея... Crossing ArmsНякак си се въздържах да я коментирам,защото си мислих,че в крайна сметка ще постъпи по друг начин,но като я гледам как цъфти от създалата се ситуация м/у Фарук и Сюреа,мнението ми коренно се променя... Naughty
                               
Ани wavey
Цитат
Според мен Адем е син на Мустафа - съпруга на Нургюл.....
Може би аз нещо съм изпуснала newsm78,ама по нищо не съм разбрала,че Мустафа е съпруг на Нюргюл... newsm78Виждам,че има халка,ама де да знам newsm12
Не ми се вярва Адем да е син на Мустафа no
                   
 
Злати Hugмерси за преведения фрагман на "ИП" bouquet
Аз имам още да доизгледам 1-ва серия... Grinning
                                                                                                     
                                                     

# 35
  • Мнения: 41 690
И тъй като имам излизане,а и ме чака гледане на Сърцебиене...да пусна още нещо! Wink Peace

#new Рекламный постер с Аслы дл "Penti"⭐








#new от работника съемочной площадки
Команда веселится на съемках свадьбы Адэма и Диляры😀
https://vk.com/istanbullgelin?z=video188862535_456239311%2Fc1e75 … l_wall_-141466025

ПП Много трудно ми се публикува този пост! Peace А то...Боби Hug е наминала! Wink Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 4 381





                                                                 

# 37
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 814
Здравейте момичета
Както казва Ани Grinningнощните пилета имат нужда от много кафе... Joy
Кралице Heart благодаря много за превода на тази сцена...както казва Мамчето друго е де си го прочетеш на български...И се сещам за изповедта на Кахраман за изминалите две години...И двамата тогава си поплакаха и Елиф му прости....имаха дете да гледат....Тази спойка между Сю и Фарук не стана ....загубиха детето....и от думите на Сюрея се вижда, че освен от откритието , че Фарук е имал любовна история с Бегюм...се е добавила и болката, че той може би не е скърбял за тяхното дете....Това разбира се не е така....но е човешко да си го помисли....
Както каза Бризчето, Фарук "пуска" Сюрея и , ако тя го обича...ще се върне....любовта е налице....остава да превъзмогне недоверието в чувствата му....
Стига толкова, че вчера ви надух главите с моите размисли...
Днес ще довърша Протокола, ако не ме изгонят от компютъра...Wink
Сиси,Злати,Деси,  Hug
Хубав ден момичета...

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 017
 
                                                                                                         
 
                                             
                                                                                                         
 
                                             
 

# 39
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 814
 
                                                                                                         
 
                                             
                                                                                                         
 
                                             
 
Боби...красота си направила.....тъкмо пусках поста си и мернах твоите гифчета.....Злати ще се кара, че ги цитирам....но са прекрасни, а аз ще се ...  Pensive

# 40
  • Мнения: 36 752
Боби  Hug Злати  Hug

боби хубави пожелания за днешния есенен ден  Hug

Цитат
по нищо не съм разбрала,че Мустафа е съпруг на Нюргюл

Много се притесних, така ли се казваше съпруга на Нургюл, та отидох да проверя на първа страница  снимките на актьорите и героите...Ами да, Мустафа се казва....Това е моя теория и нощес когато разбрах, че и Къймет се съмнява, че Адем е син на Февзи, отново се върнах към моите съмнения....
Рейхан би трябвало да знае, освен ако не е умешала мъжете....Това се е случило преди да оженят Февзи за Есма....Тогава Февзи е бил беден и може би са били приятели с Мустафа....Може двамата да сеа се редували....и след като Февзи е станал Боран,  Рейхан да е решила да се възползва и да е казала, че е бременна от Февзи....Не знам дали точно така е станало, но пред очите ми е сцената когато Февзи държи за корема Рейхан, а Мустафа стои до колата и гледа тъжно и с упрек Рейхан....
Ще видим какво ще измислят сценаристите.....
За Бегюм - не зная дали такъв са планирали да бъде образа на героинята, или актрисата не можа да ме убеди, но още при появяването й усетих някаква неприязън към Бегюм. До излъчването на първия епизод за втори сезон с малко питанки, но вярвах в болестта й, но от петък и в това не вярвам.
Много "случайности" станаха. Но завръщането на Бегюм изобщо не е случайно. Бегюм не чувства никаква вина за заминаването на Сюрея и за раздялата им с Фарук. Напротив тя търпеливо чака да дойде нейния ден и да влезе на бял кон в конака като госпожа Боран. А знаем, че след като 10 години е крила такава тайна и е лъгала сина си, че е търпелив човек.
В първия момент отказа поканата на Есма за вечеря в конака - ама тя Есма е видяла Емир, защо трябва да ходят и на вечеря....Бегюм знае, че Фарук няма да присъства на тази вечеря.....Но след това се съгласи, за да не загуби подкрепата на султанката Есма.....
Бегюм се държа много странно при разговора с Фарук за разходката в петък....И в съобщението което изпрати в 22,08 минути вечерта, Бегюм беше написала по памет "утре когато се прибереш"....Тоест излезе, че Бегюм има договорка с Фарук кога той ще се прибере и, че ще се върне сам - без Сюрея......Може би това повлия на Сюрея да поиска развод и да си тръгне. За Сюрея може би връзката с бившата любима не е прекъснала и няма да прекъсне, след като имат син. Макар и законна съпруга, тя винаги ще бъде втората.....

# 41
  • Мнения: 36 752
Кралице  Hug Гости  Hug Боби прекрасен остатък от деня момичета  Hug

Боби страхотни гифчета - дори побързах да сменя предишните в началния пост. много вълнуващи и двата момента  newsm10

Гости

Цитат
от думите на Сюрея се вижда, че освен от откритието , че Фарук е имал любовна история с Бегюм...се е добавила и болката, че той може би не е скърбял за тяхното дете....

След като Сюрея го каза, значи наистина си го е помислила и е съвсем нормално, макар, че не е така...Но пък изля гнева си, който беше насъбрала, а Фарук реагира много точно като обичащ мъж, който наистина не може да диша без Сюрея....
В сцената, когато разказа на Сюрея цялата история, той призна, че много са се обичали с Бегюм, но след това каза, че обичта му към Сюрея е много по-силна......И аз му повярвах  Peace

# 42
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Момичета, много ми хареса началото на новия сезон! Впечатлена съм.
А сцената, в която Сюрейя удряше Фарук, а той се опитваше да я заключи в прегръдката си, беше просто за Оскар, остави ме без дъх и без думи. Невероятни, невероятни Аслъ и Йозджан! Страхотна игра. А Аслъ в този сериал постига връх в уменията си на актриса, просто секундичка фалш или невярна игра не виждам, възхитена съм от нея.
Мислех да коментирам серията, обаче се върнах назад и прочетох малко от написаното (за жалост нямам време за всичко) и такива постове видях от Бризчето и Гости, че се отказах, казали сте всичко, което имах да кажа и аз. При това по великолепен начин. А ей това на Мама-Ан страшно ми хареса:

"Фарук ми прилича на Бегюм...И той чака някой друг да му свърши работата, а той изпадна в безтегловност.....
Ако Фарук беше изчезнал, Сюрея щеше да го намери сама.... "
Особено последното изречение.

# 43
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 814
Светле, Heart вчера прекалих с коментарите и затова днес ще бъда кратка....Изгледах Протокола....не съм гледала Еркан досега в такава роля...бях останала с впечатлението, че ще бъде правителствен агент....като говорехте за ала Бонд , а май не действа само  от името на правителството...помощникът на брата на Зейнеп мисля,че  е влюбен в нея..., а когато и нашия човек се влюби, работата може да стане сериозна....В миналото на Али Кемал има драма....да видим какво ще излезе от нея и как тя ще повлияе на сюжета по нататък...Неджат се оказа медиум....видя бъдещата задача на брат си...Ще ми е трудно докато науча имената....но ще ме изтърпите....както каза Деси с тези летни сериали доста герои ми се събраха, а нямам тренинга на Злати Wink
За Сюрея може би връзката с бившата любима не е прекъснала и няма да прекъсне, след като имат син. Макар и законна съпруга, тя винаги ще бъде втората.....
ето това е трудното за Сюрея, защото всяка съпруга иска да е на първо място.....Фарук каза, че не е обличал Бегюм така както обича нея.....остава да го докаже....

Последна редакция: нд, 24 сеп 2017, 12:31 от gostenka68

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 017
Ани HugГости Hugрадвам се,че гифчетата са ви харесали Grinning Heart Eyes
                                                                 
Ани waveyне си сбъркала имената... Naughty
Писах,че не съм разбрала,че  са съпрузи,защото наистина по нищо не личи newsm78
Не дават,че живеят в обща стая,никакви разговори помежду им за нещо лично тяхно(каквото и да е то Thinking)
Аз си мисля,че Нюргюл е стара мома... newsm78
Може и да греша,но с такова впечатление съм... Thinking
                                                                                                                                                     
Бегюм за мен е жена без достойнство,щом започва да играе по свирката на Есма Naughty
Есма на времето не я одобрява за снаха и прави всичко възможно,за да ги раздели с Фарук,и сега да си угоди на ината,изведнъж реши,че Бегюм е по-достойна за сина и Naughty
Как не вижда,че става марионетка в ръцете на  Есма...или така и е по-удобно,само и само да си върне Фарук Crossing Arms
Пълен егоист Crossing ArmsВърху нещастието на Сюреа,се надява да изгради щастлив живот с Фарук Crossing Arms
Дано не повторят сценария на "Съдбата"
Там поне Кахраман мислеше,че Елиф е мъртва,а тук не знам каква причина трябва да измислят,че да оженят  Фарук и Бегюм Crossing Arms
       
Светле wavey
                                                                                                                               
 
                                                                                                     
 
                                                                                             
Сама се смея с Акиф Joy Joy Joyама и неговата хич не е лесна yes

Общи условия

Активация на акаунт