Повод за съмнение

  • 26 354
  • 179
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 14 654
Щом има смотаняци, които са съгласни да ги проверят ей така, нека да си дават телефоните, аз това не бих го позволила, понеже би ми било обидно и уча и децата си на същото - никой няма право да бърка в личното ти пространство и ако гадже ти поиска паролата за телефона, разкарай веднага ревнивата гад, че ще ти скъса нервите занапред.

# 76
  • Мнения: 30 051
Много правилно го е казала Янечек.

Пък авторката като иска да проверява, нека проверява, после ще пусне и тема - "Той ме заряза, защоооо?"

Аз зададох няколко пъти назад въпроса към съфорумките, които подкрепят проверката на личните телефони, имейли и т.н., вас проверяват ли ви? Искат ли ви обяснения за висенето ви онлайн в чата? Нормално ли намирате да ви контролира половинката ви? Отговорете, щом "Проверката е висша форма на доверие."... Whistling

# 77
  • Мнения: 125
Много правилно го е казала Янечек.

Пък авторката като иска да проверява, нека проверява, после ще пусне и тема - "Той ме заряза, защоооо?"

Аз зададох няколко пъти назад въпроса към съфорумките, които подкрепят проверката на личните телефони, имейли и т.н., вас проверяват ли ви? Искат ли ви обяснения за висенето ви онлайн в чата? Нормално ли намирате е да ви контролира половинката ви? Отговорете, щом "Проверката е висша форма на доверие."... Whistling

Аз не намирам нищо лошо в проверката,след като не криеш нищо, ти не го приемаш като проверка,а като заинтересованост от човека до теб.Това не е КОНТРОЛ.Никой не може да ти каже какво да правиш,човека до теб просто се интересува.
А след като неискаш да ти нарушават личното пространство,и за Вас това е като убийство на човек,
значи криете нещо.Не е лично пространство да имате профили във всички сайтове за запознанства,да комуникирате с непознати хора, с цел запознанство с противоположния пол,и да кажете,че това е правилно и ви е личното пространство.

# 78
  • София
  • Мнения: 23 130
Аз недоумявам как съществуват мъже, които като послушни паленца подават телефона си на половинката, за да му бъдат надлежно проверени месинджъра, скайпа, вайбъра и т.н. Типични муньовци. Дано проверяващата не се задави от собствената си отрова.

Повече бих се радвала, ако човекът до мен ми има доверие, а не демонстрира болна заинтересованост.

# 79
  • Мнения: X

Аз не намирам нищо лошо в проверката,след като не криеш нищо, ти не го приемаш като проверка,а като заинтересованост от човека до теб.Това не е КОНТРОЛ.Никой не може да ти каже какво да правиш,човека до теб просто се интересува.

Мерси за такава заинтересованост. Ама че болен светоглед.

# 80
  • Мнения: 125
Аз недоумявам как съществуват мъже, които като послушни паленца подават телефона си на половинката, за да му бъдат надлежно проверени месинджъра, скайпа, вайбъра и т.н. Типични муньовци. Дано проверяващата не се задави от собствената си отрова.

Повече бих се радвала, ако човекът до мен ми има доверие, а не домонстрира болна заинтересованост.

 Значи мъжете и семействата,които имат общи профили с половинките си в социалните мрежи са паленца ?!
И жените бълват отрова?
Е за това,мъжете имат любовници с години и жените като Вас,дори не са разбрали.И после се чудят ама как? Wink

# 81
  • Мнения: X
Аз зададох няколко пъти назад въпроса към съфорумките, които подкрепят проверката на личните телефони, имейли и т.н., вас проверяват ли ви? Искат ли ви обяснения за висенето ви онлайн в чата? Нормално ли намирате да ви контролира половинката ви? Отговорете, щом "Проверката е висша форма на доверие."... Whistling
Понеже аз съм една от тези, които искат да са "наясно"....    Laughing
Не толерирам контрола във вид на постоянни проверки.
Ако, повтарям, АКО по някаква причина в мен се породи съмнение, няма да си затворя очите и да се самоуспокоя с "Ами, то сигурно нищо не е.....!", а ще опитам да изясня съмнението.Няма начин да си трая просто и да се тормозя ден след ден основателно ли е съмнението или не.
Като обратния вариант също е о.к.:ако по някаква причина у мъжа ми се появи съмнение към мен, няма проблем да види/чете каквото иска, за да внесе яснота за себе си.Ако съм "чиста"    Laughing   , не виждам причина да си държа на ината и личното пространство за сметка на неговия тормоз и нерви.
И конкретно:за почти 30-те ни години заедно е имало само 1 случай, в който се стигна до изясняване на факти и събития.Породени именно от съмнение, неоснователно, както се оказа.

Всъщност, съмнявам се да има двойка, с повече от месец-два стаж заедно, при която никога да не са се появявали каквито и да било съмнения.


# 82
  • София
  • Мнения: 23 130
Значи мъжете и семействата,които имат общи профили с половинките си в социалните мрежи са паленца ?!
И жените бълват отрова?
Е за това,мъжете имат любовници с години и жените като Вас,дори не са разбрали.И после се чудят ама как? Wink
Ох, шъомръ. Аз да не би да съм недостойна за любовник, що пък точно той.  Joy

А тези с общите профили не искам и да ги зачеквам дори.  Grinning

# 83
  • Мнения: 125
Значи мъжете и семействата,които имат общи профили с половинките си в социалните мрежи са паленца ?!
И жените бълват отрова?
Е за това,мъжете имат любовници с години и жените като Вас,дори не са разбрали.И после се чудят ама как? Wink
Ох, шъомръ. Аз да не би да съм недостойна за любовник, що пък точно той.  Joy

А тези с общите профили не искам и да ги зачеквам дори.  Grinning



В случая ставаше въпрос за половинката на авторката.Затова се обърнах в мъжки род,но да съгласна съм,жените не остават по назад.

# 84
  • Мнения: X
Тъкмо си мислех, че имаме пореден случай на Иванка Христо Георгиеви - и то верно така. Joy

# 85
  • София
  • Мнения: 23 130
Остави, ако не беше трагично, щеше да е комично!  Laughing

# 86
  • София
  • Мнения: 29 046

Аз не намирам нищо лошо в проверката,след като не криеш нищо, ти не го приемаш като проверка,а като заинтересованост от човека до теб.Това не е КОНТРОЛ.Никой не може да ти каже какво да правиш,човека до теб просто се интересува.

Мерси за такава заинтересованост. Ама че болен светоглед.

Точно.

# 87
  • Мнения: X
Значи мъжете и семействата,които имат общи профили с половинките си в социалните мрежи са паленца ?!
И жените бълват отрова?
Е за това,мъжете имат любовници с години и жените като Вас,дори не са разбрали.И после се чудят ама как? Wink
Ох, шъомръ. Аз да не би да съм недостойна за любовник, що пък точно той.  Joy

Факт. И жените днес се плющят като за последно......     Joy
Честно казано, недоумявам какво е това съревнование за всичко с мъжете, ама ...явно е от дъртозата ми....    Mr. Green
И после все чета оплаквания ...мъжете не били вече мъже, не останали мъже...ами как да има, като жените им иззеха тотално функциите.Свикнаха мъжете на лесното, хареса им, та, що да си дават зор, като има жени да им вършат работата доброволно....    hahaha


# 88
  • Мнения: 30 051
Навлизането в личното пространство не е като "убийство", но е грозно, обидно и неуважително. И не, не крия нищо, просто искам да ме уважават, а не да съм човек, който, ако не е под контрол, значи задължително ще "кривне". Ако аз искам уважение и доверие, давам същото и на човека до себе си. Не е нужно да го държа на каишка, за да знам, че ми е верен. А и това, отново казвам, е до човек, не до контрол!

Янира, след като за теб това е нормално, ти проверявана ли си от мъжа си - мейли, телефони, чат?

Понеже аз съм една от тези, които искат да са "наясно"....    Laughing
Не толерирам контрола във вид на постоянни проверки.
Ако, повтарям, АКО по някаква причина в мен се породи съмнение, няма да си затворя очите и да се самоуспокоя с "Ами, то сигурно нищо не е.....!", а ще опитам да изясня съмнението.Няма начин да си трая просто и да се тормозя ден след ден основателно ли е съмнението или не.
Като обратния вариант също е о.к.:ако по някаква причина у мъжа ми се появи съмнение към мен, няма проблем да види/чете каквото иска, за да внесе яснота за себе си.Ако съм "чиста"    Laughing   , не виждам причина да си държа на ината и личното пространство за сметка на неговия тормоз и нерви.
И конкретно:за почти 30-те ни години заедно е имало само 1 случай, в който се стигна до изясняване на факти и събития.Породени именно от съмнение, неоснователно, както се оказа.

Не е ли по-добре да се говори с човека, ако имаш притеснения, отколкото да му ровиш по джобове и телефони?!?

Тъкмо си мислех, че имаме пореден случай на Иванка Христо Георгиеви - и то верно така. Joy

Я, разясни, че това съм го пропуснала нещо....

# 89
  • Мнения: X
Тъкмо си мислех, че имаме пореден случай на Иванка Христо Георгиеви - и то верно така. Joy

Я, разясни, че това съм го пропуснала нещо....

Имаше такава тема навремето, говореше се за двойки, на които фейсбукът им е общ и се казва нещо от рода на Женско Мъжко име и Фамилия. Толкова привързани двойки, че всичко им е общо, дори и ФБ. Обикновено реално се ползва основно от жената. Та и тази девойка е от тези с общия профил и ми стана много смешно:

Значи мъжете и семействата,които имат общи профили с половинките си в социалните мрежи са паленца ?!
И жените бълват отрова?
Е за това,мъжете имат любовници с години и жените като Вас,дори не са разбрали.И после се чудят ама как? Wink

Приемам, че в някои отделни случаи може да е за удобство подобно нещо, но тук става дума за някакъв много токсичен контрол и ревност.

Все едно Милото не може да има още 2-3 профила, с които да си върши свалячеството. Трябва да го пазим от изкушения с общ профил! Жените дебнат!

Общи условия

Активация на акаунт