Повод за съмнение

  • 26 339
  • 179
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 24 839
Скрит текст:
Нека ти кажа, че точно такива като теб, които следят под лупа виртуалния живот на половинката си, идея нямат за връзките им в реала. Mr. Green
Където, за разлика от виртуалните свалки, просто се срещат, правят секс и кой откъдето е.
Пък ти, дебни по устройствата.
Цитат на: Не се сърди човече

Глупости. Няма такава зависимост. Зависи от конкретните хора.

Глупост е да вървиш и да викаш " не" на всичко, което пиша, ама щом ти харесва, давай! Peace

Къде видя да настоявам, че ИМА ТАКАВА ЗАВИСИМОСТ?
Къде вида да твърдя, че се отнася за всички, които следят като копои?

Да, зависи си от конкретните хора, но дори и да работят с мъжете/ жените си на едно място, дори да следят всичките връзки във виртуала, може години да не схванат, че милото отива да изпусне парата от непрестанния контрол с друг/а като него- прекалено " обгрижван/а" до задушаване.

# 106
  • Мнения: 46 638
qrye, не виждам нищо общо м/у написаното и "къде блееш, ще ти откраднат мъжа". Има предвид, че съзнателно се пренебрегват ясни знаци.

Написала съм от кои съм, такава съм с всички приятели и близки, без да имам претенции с кого си лягат, така че сама прецени Simple Smile

absurT, мислиш ли, че ще смогна да напиша толкова постове, ако гледам никовете, на които отговарям Joy не е нещо лично, спокойно Simple Smile
Цитат
Нека ти кажа, че точно такива като теб, които следят под лупа виртуалния живот на половинката си, идея нямат за връзките им в реала.
За това писах, че няма такава зависимост.
Пълно е с жени и мъже, които не следят половинките си под лупа и не подозират какво се случва в действителност.
Тези, които следят има доста по-голяма вероятност да придобият кристална представа за случващото се, рано или късно всеки лъжец се дъни.

# 107
  • Мнения: 125

 Значи мъжете и семействата,които имат общи профили с половинките си в социалните мрежи са паленца ?!
И жените бълват отрова?
Е за това,мъжете имат любовници с години и жените като Вас,дори не са разбрали.И после се чудят ама как? Wink

Нека ти кажа, че точно такива като теб, които следят под лупа виртуалния живот на половинката си, идея нямат за връзките им в реала. Mr. Green

Където, за разлика от виртуалните свалки, просто се срещат, правят секс и кой откъдето е.
Пък ти, дебни по устройствата.


Незнам дали си наясно,навярно не си,но виртуалния живот включва и GPS локации.
Малко си неподготвен/а. Wink Така че,няма как да се случи да има просто секс,без да се разбере рано или късно.Мерси за вниманието

# 108
  • София
  • Мнения: 8 177
Не ми казвай, че следиш мъжа си и с GPS? Joy

# 109
  • София
  • Мнения: 23 130
Вие и програми за следене ли си имате на телефоните? Да си гледаш мъжлето всяка една минута къде се е разположило. Тотален кошмар.

# 110
  • Мнения: X
Джизъс Крайст!  Mr. Green

"Скъпи, видях, че си ходил днес в Обеля, какво прави там? А? А?"

Големият Брат по Оруел.

# 111
  • Мнения: 30 050
Какво разбирате вие, много моля?!? Подгответе се първо за виртуалния живот, запознайте се малко с техниката, пък тогава пишете.....!!!

# 112
  • Мнения: X
Една приятелка ми разказа, че сварила колеги от друг офис да правят секс на стълбищата в сградата. Стълбищата не се ползват принципно, само асансьор, но тя искала да слезе с един етаж. Тук и джипиес не помага. #2gunfire

# 113
  • София
  • Мнения: 24 839


Незнам дали си наясно,навярно не си,но виртуалния живот включва и GPS локации.
Малко си неподготвен/а. Wink Така че,няма как да се случи да има просто секс,без да се разбере рано или късно.Мерси за вниманието
О, наясно съм, но ти не си наясно с друго- както не можеш да спреш вятъра, така не можеш да спреш някой, на когото си му писнала с истериите си, да ти изневери.
Но пък, винаги ти остава унижението да ровиш и да следиш, защото не вярваш, че заслужаваш и обич, и вярност. Mr. Green

# 114
  • София
  • Мнения: 23 130
Аз си мисля, че самото ровичкане из вещите на половинката носи негативни чувства за човека, който го прави. В тази връзка не искам да се тровя и да душа като хрътка, ровичкайки из телефони, лаптопи, таблети и т.н. И то без каквито и да било индикации за нещо нередно от отсрещната страна. Ей така, за спорта, е болестно състояние.

# 115
  • Мнения: 125


Незнам дали си наясно,навярно не си,но виртуалния живот включва и GPS локации.
Малко си неподготвен/а. Wink Така че,няма как да се случи да има просто секс,без да се разбере рано или късно.Мерси за вниманието
О, наясно съм, но ти не си наясно с друго- както не можеш да спреш вятъра, така не можеш да спреш някой, на когото си му писнала с истериите си, да ти изневери.
Но пък, винаги ти остава унижението да ровиш и да следиш, защото не вярваш, че заслужаваш и обич, и вярност. Mr. Green


Първо,не съм казала,че аз следя с GPS който и да е,нито съм казала че имам приятел в момента.
Второ,всеки човек заслужава обич,доста груб аргумент от Ваша страна,но съм права,че хората плюят,когато не им изнася.
Както казах преди това,никой не може да спре никого да прави каквото е решил,навярно сте го пропуснали или не ви е изнасяло да го прочетете и запомните!
Трето,не мисля,че се познаваме,че да коментирате дали аз правя истерии или на мен ми правят такива!
И четвърто,след като има множество софтуери и приложения,с които може би се занимавам аз,но Вас не Ви засяга,за следене на комуникация между хора,подслушване и следене,тъй наречените СРС-та.,значи е нормално!
Ако не беше нормално,половината свят нямаше да съществува.

# 116
  • Мнения: 30 050
Щом го смяташ за нормално.....действай!

Аз и група съветски учени сме твърдо против и за мен това е грозно и неуважително, пък ти ми разказвай за СРС-та.

# 117
  • Мнения: 1 399
О, масово все още изобщо не означава нормално, още по-малко правилно. Въпросните начини за следене са измислени и налични със съвсем различна цел, а това, че Пенка ги ползва за да следи Пенчо е само по съвместителство.
Убедена съм, че в нормална връзка целенасоченото следенето на устройства е абсурдно. А ако нямам усет за мястото си и отношенията ми, всичкия нет на света няма да ми помогне.

# 118
  • Мнения: 125
Щом го смяташ за нормално.....действай!

Аз и група съветски учени сме твърдо против и за мен това е грозно и неуважително, пък ти ми разказвай за СРС-та.


 Аз казах,че след като авторката на темата е почувствала,че трябва да провери и то със съгласието на
партньора си,няма нищо нередно според мен.Както казах,всеки си има собствено мнение,и аз не съм нападнала никой,а си изказвам мнението.Реално за това е този сайт,всеки да си изказва мнението.
Не съм казала на никого,че щом не проверява телефона на половинката си,незаслужава обич,разбиране.Че е смотан или болен!!!!!

# 119
  • София
  • Мнения: 23 130
Мдаа, трябва да приемем, че има и такива връзки, в които общите профили, пароли и преглеждане на чуждите телефони е нещо приемливо и едва ли не поддържащо любовната искра.
Само да отбележа, че вкъщи всички сме с пароли на телефоните си.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт