Модни тенденции в прическите и всичко за косата - тема 16

  • 49 163
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 14 306
На мен основата ми е 3-4, пък дълго време поддържах 11, сега съм с 9. Няма човек, който да ме харесва повече тъмна. Занимавка си е, но не е невъзможно Peace
Изцяло на профи козметика съм, но си е факт, че трябва много четене и проби докато си намериш твоите продукти.

А, за възможното е напълно възможно, просто на мен наистина не ми се занимава. И наистина тъмните цветове ми отиват повече, защото кожата ми е много бяла с розов подтон. С грешния нюанс русо и ставам заспал на слънцето германец Grinning Имам приятелка, която никой не знае, че е тъмнокоса, до толкова и отива русото Simple Smile

Алечка, хубавото на тъмните бои е, че после може да мажеш само корен и така  съхраняваш дължините и може да я пуснеш дълга без да е изтощена  Peace  И аз с по тъмна се харесвам повече, не знам защо понякога получавам факсове и обезцветявам  Joy

Това е крайната цел. Даже ако може изобщо да не боядисвам... Ама така като гледам са ме налазили някакви бели косми докато съм експериментирала. Даже един диверсант съм го изпуснала и свети там, ама каквото такова Grinning И при мен проблемът е, че като ме налазят калинките и почвам да мажа. За това - черно, че няма бутане Grinning

# 721
  • Бостън
  • Мнения: 13 504
Ококорих се като прочетох 2-йка боя, Алечке! Но ако това ти е натуралната коса "go for it" дето се казва!

Аз имам една теория, че много малко жени имат щастието да изглеждат добре с много и различни цветове. Няма да ви отегчавам с нея, само ще кажа, че има общо с цветовите типове и подтона на кожата - колкото по-неутрален, толкова по-широк диапазон могат да си позволят. И съм голям фен на "моя естествен цвят" с малко интересен оттенък за фасон от гледна точка и на време и на пари и на здрава и блестяща коса!
(сега, като бях млада и морковено оранжева се бях направила - с моя жълт подтон на кожата бях по-голяма циганка от циганките Simple Smile)))

Гледам, че всички, дето се втелясваме по косите си все хубави коси сме имали (и имате някои от вас все още!) Simple Smile))) Големи суетници сме!

Мерси за комплиментите! Аз като визия не съм се харесвала никога, но коса и фигура имах, особено коса!

# 722
  • Бостън
  • Мнения: 13 504
Е ще си призная,че за година сигурно хвърлих за продукти за коса пари колкото за прилична кола  Laughing,но това не ми помогна грам докато не се научих как и кога да ги ползвам. Та....профи козметиката си иска грамотност по темата и не е задължително да се хвърлят стотици левове за да има човек хубава коса.
Без значение колко струва даден продукт ако е подходящ за косата той ще я прави страхотна,ако не е даже и Шу Уемура да е пак ще мязам на зализано теле  Laughing.
Абсолютно съгласна!!!

# 723
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Аз най-дълго време съм била червенокоса, затова и не мога да се отърва от оттенъците, каквото и да ми маже фризьорката на главата.
Околните ахкаха колко ми отива и как това бил моят цвят, но сега мечтая за едно скромно наситено кафяво и мисля, че по-добре изглеждам с него.

Последна редакция: сб, 04 ное 2017, 20:25 от Тайга

# 724
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Тайга не се сърди,но с червената коса направо грееш  Hug. Свежа,сладка, секси  Laughing. И аз ще кажа,че това е твоя цвят ако трябва да сравнявам двете снимки. С черното изглеждаш бледа и някак уморена.

# 725
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Тайга, с черното си невероятно красива! Аз бих казала, че това е трият цвят и прическа.

# 726
  • Мнения: 17 987
Тайга, с черното си невероятно красива! Аз бих казала, че това е трият цвят и прическа.
И аз, не съм фен на червеното, но на нея много свежо и стои, отваря някак. Много си сладка, Тайга! Али, и аз те харесах много с тъмната дълга коса Kissing Heart

# 727
  • Мнения: 3 023
Колко време е минало между двете снимки? Сякаш е различен човек  Grinning Много си хубава и на двете, но според мен нещо средно ще е най добре https://www.google.bg/search?q=%D0%BA%D0%B0%D1%84%D0%B5%D0%B2%D0 … rc=AzZN96A0PF7TqM:

# 728
  • Мнения: 18 562
Тайга, ако мога да си позволя искреност, с червеното си 1000 пъти по-хубава. За мен място за сравнение няма. И разликата е коренна, и като свежест на лицето и като черти те подчертава, изобщо плюсовете в полза на червения цвят са много повече и мнението ми се припокрива с това на принцесата напълно.
моята кожа  също е много бяла, но по-скоро с жълт подтон, или аз така си го определям. Грам цвят няма на моите бузки, все съм жълта или бяла като платно. Това с цветовите типове никога не съм го разбирала.
Сигурна съм, че би ми отивало русо, но определен нюанс, и не знам точно какъв. Ако знаех със сигурност някога във времето бих пробвала.
Има жени, на които много им отива черно, това е хубав, наситен цвят, с много блясък и лесен за поддържане. Но според мен са малко жените, които не би ги състарил и би им отивал наистина много.
А за експериментите е ясно-мухи ни влизат в главите и няма спирка. Женска черта. Както казваше една позната живея само един живот, че да си стоя вечно с една и съща коса . Аз например си мечтая за едно хубаво рижаво-русо, ама азнам, че причиня ли си го ще си скубя косите. И изобщо не знам дали пък би ми отивало.
От друга страна има много жени с тъмна естествена коса, които от години са руси и косите им пак са хубави, свикнали са с поддържането. Да не кажа, че русото си е супер модно като цяло и всяка втора жена е изкуствена блондинка. Как го постигат, не знам.
Аз повече не разбирам другата крайност-никога в живота си да не си имал желание да се боядисаш, да си смениш цвета, а още повече упорито да отказваш боя при наличието на бели косми.
Това ми е супер странно. Имам приятелки и познати, които никога не са се боядисвали, ходят си супер неглиже и си правят косата само на празници, че някои и тогава не. Аз не мога така, аз съм си суетна. Crossing Arms Crazy

# 729
  • Мнения: 39 370
Твърдо, червенокоса!

# 730
  • Мнения: X
Изпуснах снимките Sad

# 731
  • Мнения: X
Тайга и аз мисля, че нещо средно между двете ще е най добре.
Момичата наближаваме края на темата.Заради влошеното ми състояние нямам възможнос да направя нова.Само с една подвижна ръка съм за момента.Така ще е седмица Sad Ще ви следя само.

# 732
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Леле, какво ти е? Tired

# 733
  • Мнения: X
Да не оспамвам темата , писах ти на ЛС.

# 734
  • Мнения: X
Оле много ме е яд че изпуснах Тайга. Моля те пусни ги пак за малко Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт