Модни тенденции в прическите и всичко за косата - тема 16

  • 49 189
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 14 341
Много сте хубави! Heart

Мамче, аз съм я ползвала тази боя, доволна бях. Обаче при мен беше май второ боядисване върху русото, та не съм критерий за трайност...


Ето я и моята коса в най-семплия период от към козметика и техника:
Скрит текст:

# 706
  • Мнения: 190
Препоръчайте ми шампоан и балсам за обем на косата, койте сте ползвали и сте доволни, на не много високи цени.

# 707
  • Мнения: X
Хубавици с чудни коси сте, момичета  Hug

# 708
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Агент,  много си красива, много!

Алечка, много здрава изглежда косата.

# 709
  • Мнения: 14 341
Тайга, чак аз се сепнах колко е лъскава на втората снимка. Със сигурност е от косата, защото тогава наистина нищо специално не ползвах и се боядисвах с първото черно, което хвана в магазина.
Сега малко и видях сметката де, но пак е много дебела и гъста, една боя ми стига точно, а съм с дължина до брадичката.

Боядисах се аз, станах черна Grinning То се очакваше де, с тази двойка, но поне да има какво да се измива, ако ще се измива. Само да не ми избие червеното отдолу. Като усещане косата ми е добре, мекичка беше още след шампоана. Скалпът не ме е сърбял и не ми щипеше. Кожата ми не е боядисана. Ще видя утре на дневна светлина дали цвета е равномерен, че малко ми е трудно да се боядисвам сама. Няма да се показвам, че съм заспала с влажна коса и работата е за страх Grinning

# 710
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 515
Двойка? Как ти хрумна, то няма сваляне. Дай снимка. На старите снимки косата ти е разкош. Hug

# 711
  • Мнения: 14 341
Ама аз нарочно. Нали съм ви писала, че не понасям кафявите тонове. Все ми бие на червено и всичките са ми еднакви Grinning Естествения ми е почти черен, за това двойка. Че като се измие пак да съм там някъде. Писна ми от лилавите експерименти, руса,  ясно, че няма да съм, червените тонове ме правят да приличам на кадъна и за това черно, да ми е мирна главата (надявам сеее) Grinning

Сега ще я изправя и ако успея да направя читава снимка ще покажа Simple Smile

# 712
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 515
Руса беше голяма принцеса, защо не?

# 713
  • Мнения: 18 562
На мен пък Алечка ми харесва сто пъти повече с тъмна коса. Виждала съм я в друга тема ( по др. поводи) с доста дълга, тъмна коса и  според мен направо да си я пуска. Русо на тъмна основа хич не си е работа. Иска си много занимавка.

# 714
  • Мнения: 14 341
Руса беше голяма принцеса, защо не?

Както казва Мисчето ( Hug ) , голяма занимавка... Нямам нерви да вися в салон всеки месец. Накрая една приятелка ме боядисваше, защото сама не смеех.  Боята пък (защото ме беше страх да пробвам с друго, освен с Кюн), я набавях с едни страшни гимнастики, друга приятелка, фризьорка ми я поръчваше, трета ми я носеше... А ми расте бързо, на три седмици имам корен. И вежди боядисвай. Не, не, мързелива кифла съм аз Grinning

Да не говорим, че всички близки ми изядоха черния дроб, че с тъмна коса съм по-хубава. Аз всякак си се харесвам Mr. Green Но търся вече по-лесни варианти...

# 715
  • Варна
  • Мнения: 7 713
  Ох.....ама болезнена тема сте подхванали  Hug. Наскоро в профи темата писах за същото или по-скоро за това,че не е задължително един продукт да струва майка си и баща си,за да работи...Че има и по-бюджетни решения,които манячките често отхвърлят с лека ръка защото видиш ли не са хай-клас.
 Моята коса беше съсипана и то по-скоро от неграмотност по темата отколкото от ползваните продукти. До преди три четири години си ползвах дрогерийни марки като Елсев,Пантен и маски на Миосотис и дългата ми руса коса си беше супер. С напредване на годините обаче нещата зазляха,а аз карах на автопилот докато в един момент се погледнах в огледалото и видях,че от косата ми нищо не е останало.

 Е ще си призная,че за година сигурно хвърлих за продукти за коса пари колкото за прилична кола  Laughing,но това не ми помогна грам докато не се научих как и кога да ги ползвам. Та....профи козметиката си иска грамотност по темата и не е задължително да се хвърлят стотици левове за да има човек хубава коса.
   Тук в темата почти всички сте с прекрасни коси.
    Без значение колко струва даден продукт ако е подходящ за косата той ще я прави страхотна,ако не е даже и Шу Уемура да е пак ще мязам на зализано теле  Laughing.

# 716
  • Мнения: 18 562
Хахаха, познато ми е. И на мен всички ми казват, че съм си по-хубава с тъмна коса. Има нещо вярно щом много хора ти го казват не е случайно и трябва да се вслушваме. Даже вуйчо ми ми беше казал, че съм като циганките от махалата руса. И лятото като направех тен баш цигане си бях  😅 къде ми е бил акъла хич не знам.

# 717
  • София
  • Мнения: 6 401
На мен основата ми е 3-4, пък дълго време поддържах 11, сега съм с 9. Няма човек, който да ме харесва повече тъмна. Занимавка си е, но не е невъзможно Peace
Изцяло на профи козметика съм, но си е факт, че трябва много четене и проби докато си намериш твоите продукти.

# 718
  • Мнения: 3 027
Алечка, хубавото на тъмните бои е, че после може да мажеш само корен и така  съхраняваш дължините и може да я пуснеш дълга без да е изтощена  Peace  И аз с по тъмна се харесвам повече, не знам защо понякога получавам факсове и обезцветявам  Joy

# 719
  • София
  • Мнения: 6 401
Аз като руса също мажа само корен Wink

Общи условия

Активация на акаунт