Модни тенденции в прическите и всичко за косата - тема 16

  • 52 351
  • 746
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 19 711
Мисче нещо не ме отразяваш, ще нахалствам да си повторя въпроса хахахах Simple Smile) Коя ти е боята? Бретона е супер, много различна те прави!

Извинявай, изумих, че попита.
Garnier color sensation Intense dark red 😊

# 646
  • Мнения: X
Мисче нещо не ме отразяваш, ще нахалствам да си повторя въпроса хахахах Simple Smile) Коя ти е боята? Бретона е супер, много различна те прави!

Извинявай, изумих, че попита.
Garnier color sensation Intense dark red 😊


Е как Simple Smile Нали съм червена, ама ще се боядисвам в нас този месец, та събирам мнения. Хареса ми рекламата на Колора сутринта при Гала, но не съм убедена че ще се справи с белите коси. Тук някой май я беше пробвал и не беше доволен.

# 647
  • Мнения: 207
Мис, страхотна коса имаш. Цвета е невероятен. Ще споделиш ли коя е боята?

# 648
  • Мнения: X
Мис, страхотна коса имаш. Цвета е невероятен. Ще споделиш ли коя е боята?
два поста над твоя Мис е написала коя е боята  Simple Smile

# 649
  • Мнения: 207
Ползвали ли сте боя за коса Фармавита? Направих грешка с цвета на друга боя и стана много тъмно- почти черно. Вече месец не съм се боядисвала и се появиха около 2см. белите коси.Взех боя- кестен на фармавита, чудя се дали ще се дели грозно от другия цвят, който не е паднал съвсем и е тъмен.Все пак е изтощена от бои и обезцветяване докато сваля черното. Как можах да я окипазя с тъмното, което е почти черно. Посъветвайте ме какво да правя , за да е плавен прехода към по светло и то без обезцветяване пак.

# 650
  • Мнения: X
Днес ме боядисаха с Фармавита, цвят 6.7 или 6.77, забравих Blush
Цветът определено не ми харесва, червенее ми леко, а аз не обичам червеникави нюанси. На мостричката изглеждаше доста по-различно. А може и от ръждивата ми основа да се получи така, ама едва ли.
Та за трайност и агресивност ще мога да кометирам по-нататък.
Над 10 см отрязах, направо сега ми е едно такова...късо Confused .
Не се харесвам, ама така си и знаех, не очаквах друго. Нищо, здраве да е.

# 651
  • Мнения: X
Интересно, свалено ли е черното?Защото пишеш ,че си я обезцветила,но пак е почти черна.Или си я обезцветила преди да сложиш тъмната боя?Най добре ще е ако си подбрала цвета да е близък до сегашния.И като цяло винаги цвета става малко по тъмен от каталожния и е възможно ако се боядисаш да няма голяма разлика в началото.Покажи с какъв номер боя си се боядисала когато си получила тъмния цвят и какъв номер си взела сега .
Жана ,и ти като Мисче.Просто сте се свикнали с дългите коси и сега ви е трудно да се възприемете.Трябва ви малко време.И аз скъсих много косата,но сега по порасна и се възприемам.
За червеникавите нюанси те разбирам идеално.Според мен много зависи каква е основата на косата ти за получаване на желания цвят.

Ако имам грешки извинете ме.През телефона ми е трудно да пиша легнала и едвам гледам направо заспивам ,че ме е налегнала една гнойна ангина(мрън мрън) Simple Smile

# 652
  • Мнения: 207
Косата ми беше обезцветена и се боядисвах в червено на Палете mf'jr hforkd. Реших малко тъмна нотка да има и взех от кварталната бакалия ( срам ме е от глупостта ) Арома - тъмно кестеняво с малко черно, за да държи цвят(съвет от приятелки) и стана плачевно -почти черно.Сега се опитвам да стане само тъмно кестеняво. Боята която взех е Фармавита 5.00Light intense brown. Вече е за боядисване, чудя се дали ,ще може да се получи преливащо.

# 653
  • Мнения: 3 165
Днес ме боядисаха с Фармавита, цвят 6.7 или 6.77, забравих Blush
Цветът определено не ми харесва, червенее ми леко, а аз не обичам червеникави нюанси. На мостричката изглеждаше доста по-различно. А може и от ръждивата ми основа да се получи така, ама едва ли.
Та за трайност и агресивност ще мога да кометирам по-нататък.
Над 10 см отрязах, направо сега ми е едно такова...късо Confused .
Не се харесвам, ама така си и знаех, не очаквах друго. Нищо, здраве да е.
Ами 7 след 6-цата си е червено, ако е 77 е наситено червено  Peace С измиванията ще просветлее, но червеното ще си стои.
интересно , направи един два пъти маска с вит.С и изчакай да мине месец от боядисването, тя и с отмиването може леко да изсветлее. И другия месец иди на фризьор, не слушай приятелки  Grinning Забрави са магазинските бои, дето са тъмен кестен и т.н Всички стават тъмни. Виж боите в Златна рибка или други сайтове и купувай от там.  Peace

# 654
  • Мнения: X
Ел, аз на фризьор бях, не съм се боядисвала сама. И десет пъти я попитах червенее ли и ще има ли оттенък и десетте пъти отговора беше "не".
С "магазински" бои не се боядисвам.

# 655
  • Мнения: X
Аз пък сигурно десет години се боядисвам с магазински бои и смятам, че  през този период съм с била с доста хубава коса. Не ми харесва накъде върви темата Simple Smile

# 656
  • Мнения: 15 852
Жана, ще чакаме снимка, разкошнице Simple Smile
Червени отенъци и аз не харесвам, а постоянно си ходя с такива. Всичкото лилавеещо, което опитах за една година избива в червенякакво накрая и много ме дразни. Отива ми, но аз не се харесвам. Днес слагам точка, мацвам това:



Ще се измие, но поне е щадяща. На мен така или иначе всичко ми се измива. Вчера се сплитах и видях една сюрия бели косми, а съм се правила преди месец с амонячна. Ми няма смисъл. Имам още да изрязвам изгоряло и приключвам с експериментите. Оставям я да расте и да хубавее. Липсва ми вече дългата коса. Ама поочти мога да я вържа на малка опашчица Grinning

Изкушавам се да поръчам тази маска, отзиви?
https://www.arlen.bg/product/4389/regenerirashta-maska-za-suha-s … ition-200-ml.html

# 657
  • Мнения: X
Алечка,аз съм я ползвала и в началото ми харесваше, добре подхранваше и правеше косата жива и напоена. Обаче след няколко ползвания ефектът се загуби, хем не съм я ползвала поредни пъти. Simple Smile Hug

# 658
  • Мнения: 15 852
Аз май само веднъж, но ми направи впечатление, че не мирише гадно, не ми дразни скалпа и косата ми беше мека след това. Цветът не стана точно това, което исках, но то с моите експерименти... Grinning Ще видим тази тъмната, трябва да стане... Честно казано търся вече щадящи решения, то е ясно, че всеки месец ще се боядисвам...

# 659
  • Мнения: X
Аз за маската писах, не за боята, извинявай, че не уточних Hug
За боята чакам отзиви, гледах и аз рекламата при Гала и ми е интересна.
От няколко години ползвам проф. козметика за коса, съответно купувам и проф. бои, като гледам да са 100 мл, за да ми стигне една боя. Това обаче съвсем не означава, че не съм ползвала или че няма да ползвам дрогерийни бои, напротив. Ей сега да ми кажат, че пак да пуснали Нектра колор, веднага започвам с нея да се боядисвам, слага в малкия си джоб доста професионални.
Ако открия добра боя на добра цена, дреме ми, че не е от Рибата или от Ензо.

Общи условия

Активация на акаунт