Тествайте новата интензивна терапия срещу тъмни петна на Lierac

  • 16 362
  • 219
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Здравейте и от мен.На 35 години съм.Имам пигментни петна,така наречените "лунички" откакто се помня.Изключително много ме дразнят,защото са в областта на носа и под очите.Правят тена ми много неравномерен.За съжаление много млада претърпях хистеректомия,като са ми отстранени и яйчниците.На практика съм в менопаузата,и поради този факт петната доста се засилиха.През лятото дори не мога да ги прикрия с фон дьо тен,защото в топлото време се потя неистово и фон дьо тенът се стича на вади по лицето ми.
Ползвала съм избелващи кремове на различни марки,но през зимата,защото доколкото съм чела,при ползване на избелващи кремове,е добре да се избягва силна слънчева светлина.Има и такива,от които съм доволна,но за съжаление моите пигментни петна отново се показват в целия си блясък през лятото.Искам гладко и чисто лице както всяка държаща на външния си вид дама.
Благодаря за играта и възможността да се включа в нея.
Поздрави!

# 16
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Имам пигментни петна (лунички) откакто се помня. Ползвала съм различна козметика, но досега нито един продукт не е успял да им повлияе.

# 17
  • Мнения: 47 982
Аз имам едно петно на челото от около 2 години, но не ползвам съвсем абсолютно винаги слънцезащитна козметика и не съм ползвала нищо целенасочено против петното. Понякога се влияе от някои кремове за лице съвсем леко. Предполагам би се повлияло добре от специализирана козметика, но съм с чувствителна кожа и не смея да пробвам силни продукти.

# 18
  • София
  • Мнения: 352
От две години и аз имам пигментни петна предимно на челото.Ползвам козметика,но без ефект засега.Зимата избледняват,през лятото стават много тъмни и видими.

# 19
  • Мнения: 1 260
Срещу пигментните петна съм се борила с различна козметика ,но за сега без голям ефект.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
По ръцете имам петна от 2-3 години, а това лято ми се появиха и по челото, въпреки че се мазах много старателно с SPF 50+. Сега мажа с Ахромин, но е рано да се каже дали има резултат.

# 21
  • Лясковец
  • Мнения: 765
Имам петна от както забременях-вече 5 години,пробвах избелване,разни кремове и домашни маски със сок от магданоз но без резултат

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Излизат ми пигментни петна от слънцето., но досега не съм ползвала козметика предназначена за заличаването им, а само такава със висок фактор на защита. И явно че въпреки нея, те все пак излизат, т.е. се замислям именно за продукти за заличаване.

# 23
  • Мнения: 2 024
Имам едно тъмно петно (около 1 стотинка) на лявата ми скула. Вече не помня откога е, ..., май има повече от 5 години. Покрай грижите за малкия ми син така и не забелязах при какви обстоятелства то се появи, и когато най-сетне му обърнах внимание започнах да опитвам третиране с различни избелващи козметики..., бях доста амбицирана. Но, резултат така и не постигнах. В момента не прилагам нови опити, а само го позаличавам леко с грим.
Би било чудесно, ако Lieraс може да ми помогне, а аз от своя страна бих споделила обективно впечетленията ми от тази козметика и не бих се притеснявала да пилагам и снимки на проблема си и борбата с него тук във форума!
Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 786
Преди три години след втората бременност ми останаха пигментни петна по челото и бузите.Опитвах домашни маски,кремове против петна  и процедури при козметичка,но нищо досега не успя да ги премахне.

# 25
  • Мнения: 5 131
Получавам пигментни петна през лятото, най-вече по челото. Не ги третирам с нищо, ще се радвам, ако имам възможност да намеря точния продукт.

# 26
  • Мнения: 182
Имам пигментни петна от около 5 години. Пробвала съм козметика и домашно приготвени маски, но нямаше желания резултат.

# 27
  • Мнения: 6 553
За първи път забелязах 2 петънца преди около година и половина - две. Първоначално дори се шашнах. Предполагам, че са от слънцето. Не съм ползвала специализиран продукт за това, но бих се радвала да опитам. Nature Sunny

# 28
  • Мнения: 14 788
Имам петна от година и нещо-две. Пробвах разни методи,но без резултат.

# 29
  • Мнения: 240
Имам пигментни петна, които  не успявам да премахна. Много бих се радвала, ако имам възможност да пробвам този продукт и да споделя впечатления след това.

Общи условия

Активация на акаунт