трябва ли да му оправям пишлето нагоре в памперса

  • 3 055
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Не. В момента, в който закопчееш памперса, то вече си е застанало надолу. Смисъл да си усложняваш живота няма.
Peace

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Абе незнам всеки различно ти казва.В болницата акушерката каза надолу,докторката казва нагоре.Изобщо не го намествам както застане така Peace

# 17
  • Мнения: 1 370
Аз също съм чувала, но никога досега нъм му я слагала нагоре. Начият педиатър ми е забранил да пипам пишлето, по какъвто и да е повод

# 18
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Нащо педи също каза че няма значение

# 19
  • Мнения: 7 430
Правила съм го 2 или 3 пъти, но винаги се опишкваше и за това вече не го правя

# 20
  • Мнения: 1 448
Слагам му го надолу, за да не се напишква целия  Peace

# 21
  • Мнения: 117
Значи общо взето е все тая...аз нямам такъв навик, но няколко пъти, кого някоя приятелка мама му е сменяла памперса и виждам, че му го оправя нагоре...и затова реших да питам!Мерси все пак!

# 22
  • Мнения: 117
Не. В момента, в който закопчееш памперса, то вече си е застанало надолу. Смисъл да си усложняваш живота няма.
Peace
ами това всъщност звучи логично, но ако така или то се премества...

# 23
  • Мнения: 117
Значи слага се нагоре за да може когато се втвърди(когато му стане)да няма напрежение и да не го боли.Нищо,че са малки и на тях им става всеки път когато пишат или другото.За това е,иначе е друг въпрос как я намирам после.
ето това исках да е в цитата , но не ссе получи Embarassed...та ...звучи логично, но ако се премества от само себе си , какъв е смисълът...

# 24
  • Мнения: 59
Значи слага се нагоре за да може когато се втвърди(когато му стане)да няма напрежение и да не го боли.Нищо,че са малки и на тях им става всеки път когато пишат или другото.За това е,иначе е друг въпрос как я намирам после.

 Grinning Разликата при бебетата и големите мъже е следната:

 - на мъниците майките решават как да го сложат в памперса
 - мъжете сами решават как да си го нагласят

 = и в двата случая позата се променя в неочаквани посоки  Joy

# 25
  • Мнения: 117
хахахаха!Мисля, че това вече е самата истина! Joy

# 26
  • Мнения: 59
хахахаха!Мисля, че това вече е самата истина! Joy

 И мъжете измислят какви ли не хитринки за оправяне в движение  hahaha което прави процесът още по-смешен  Joy

 Извинете за   л и р и ч н о т о   отклонение, но малко смях никога не е излишен. Това посоките и техните промени си е една отделна тема  и мястото й е в Клюкарника  Mr. Green

 Ако не е пускана подобна тема...може да се помисли по въпроса  newsm78

# 27
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
В началото пробвах, но резултата беше напишкано бебе до ушите, а и след това говорих с педито, и тя каза, че не е наложително. Това да се вдига нагоре пишлето, било останало от времето, когато са се повивали бебетата с пелени, и пилето, притиснато в пелените натискало тестисите и се получавали отоци. Сега, с памперсите не е така - има си достатъчно свободно място и нищо не се притиска. Разбира се не трябва да се оставя детето, продължително време с пълен памперс, за да няма притискане!

# 28
  • Мнения: 117
хахахаха!Мисля, че това вече е самата истина! Joy

 И мъжете измислят какви ли не хитринки за оправяне в движение  hahaha което прави процесът още по-смешен  Joy

 Извинете за   л и р и ч н о т о   отклонение, но малко смях никога не е излишен. Това посоките и техните промени си е една отделна тема  и мястото й е в Клюкарника  Mr. Green

 Ако не е пускана подобна тема...може да се помисли по въпроса  newsm78

ами...мисля, че непременно трябва да се погрижим за това! Laughing

# 29
  • Мнения: 117
В началото пробвах, но резултата беше напишкано бебе до ушите, а и след това говорих с педито, и тя каза, че не е наложително. Това да се вдига нагоре пишлето, било останало от времето, когато са се повивали бебетата с пелени, и пилето, притиснато в пелените натискало тестисите и се получавали отоци. Сега, с памперсите не е така - има си достатъчно свободно място и нищо не се притиска. Разбира се не трябва да се оставя детето, продължително време с пълен памперс, за да няма притискане!
Това вече звучи првдоподобно!И аз си представях нещо подобно, като обяснение...изводът е, че наистина няма смисъл да се прави сега, когато им памперси!

Общи условия

Активация на акаунт