ÇUKUR - "Ямата" - нов сериал с Арас Булут Ийнемли - ТЕМА 1

  • 94 053
  • 740
  •   1
Отговори
# 210
  • Дубай
  • Мнения: 4 762
Майкоооооуу Scream



Кажете ми, че това е само грим пу,пу! Confounded

ами не е баш грим. Това е тяхна някаква странна птица. Участва в разни предавания. Но дали е травестит или е нещо друго .. нИ знам. Joy
Здравейте
Това много ми прилича на Бюлент Ерсой ,който през 81 година си смени пола
Така ,че  не е точно травестит а транссексуален Мъж-към жена ,ако е той разбира  се  Peace


ами аз съм невежа в турския шоу бизнес. Joy И нямам представа какъв е. Пък и честно казано не ми е важно. Joy да, това бил Бюлент Ерсой. Който и какъвто и да е той/тя. Joy Или то. Stuck Out Tongue Winking Eye
Ани,не знам ,защо го приехте лично,не съм имала намерение да Ви засегна,ако е така Извинете.
Видях,че се питате и просто реших да Ви отговоря-Това е!
Хубав ден

# 211
  • Мнения: 25 381
Здравейте
Това много ми прилича на Бюлент Ерсой ,който през 81 година си смени пола
Така ,че  не е точно травестит а транссексуален Мъж-към жена ,ако е той разбира  се  Peace


ами аз съм невежа в турския шоу бизнес. Joy И нямам представа какъв е. Пък и честно казано не ми е важно. Joy да, това бил Бюлент Ерсой. Който и какъвто и да е той/тя. Joy Или то. Stuck Out Tongue Winking Eye
Ани,не знам ,защо го приехте лично,не съм имала намерение да Ви засегна,ако е така Извинете.
Видях,че се питате и просто реших да Ви отговоря-Това е!
Хубав ден


e, може и да не си говорим на Вие. Joy Не съм го приела лично. Joy няма нужда от извинения.



ами аз съм невежа в турския шоу бизнес. Joy И нямам представа какъв е. Пък и честно казано не ми е важно. Joy да, това бил Бюлент Ерсой. Който и какъвто и да е той/тя. Joy Или то. Stuck Out Tongue Winking Eye

Но ако е нещо за Чаатай Улусой, ще ти е важно.  Joy Joy Joy

Със сигурност. Единственият, който ме вълнува е той. Joy Нито искам да гледам сериал с други, нито са ми интересни. Ако видя нещо в Т за някой друг, му хвърлям едно око и това е. Joy
Затова казах, че съм невежа, че като чета тук из темите .. ама то е пълно с капацитети. Joy Така че хората няма как да останат неинформирани. Joy

Последна редакция: чт, 19 окт 2017, 15:33 от Ани (Aniska)

# 212
  • Мнения: 27 735
като чета тук из темите .. ама то е пълно с капацитети. Joy Така че хората няма как да останат неинформирани. Joy
JoyJoyJoyJoyJoyJoyJoy

Цитат
ква Убава Дилянка Blue HeartBlue Heart
язък!
JoyJoy
 

# 213
  • Мнения: X
Майкоооооуу Scream



Кажете ми, че това е само грим пу,пу! Confounded

ами не е баш грим. Това е тяхна някаква странна птица. Участва в разни предавания. Но дали е травестит или е нещо друго .. нИ знам. Joy
Здравейте
Това много ми прилича на Бюлент Ерсой ,който през 81 година си смени пола
Така ,че  не е точно травестит а транссексуален Мъж-към жена ,ако е той разбира  се  Peace


ами аз съм невежа в турския шоу бизнес. Joy И нямам представа какъв е. Пък и честно казано не ми е важно. Joy да, това бил Бюлент Ерсой. Който и какъвто и да е той/тя. Joy Или то. Stuck Out Tongue Winking Eye
Ани,не знам ,защо го приехте лично,не съм имала намерение да Ви засегна,ако е така Извинете.
Видях,че се питате и просто реших да Ви отговоря-Това е!
Хубав ден


Ивве, Hug  за какво се извиняваш пък ти Simple Smile На мен ми е важно, виж, благодарение на инфото ти взех да приемам нещата, направо си мислех да не гледам първи епизод Joy Joy 
явно тя, то Astonished , Бюлентка, разчита на провокацията, обаче ми изкара ангелите днес.

Синан, Stuck Out Tongue ти пък как я изтипоса още на два фотоса, Sweat Smile  че и сама, ама взех да свиквам, наистина.  Sweat Smile

# 214
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Майкоооооуу Scream



Кажете ми, че това е само грим пу,пу! Confounded

ами не е баш грим. Това е тяхна някаква странна птица. Участва в разни предавания. Но дали е травестит или е нещо друго .. нИ знам. Joy
Здравейте
Това много ми прилича на Бюлент Ерсой ,който през 81 година си смени пола
Така ,че  не е точно травестит а транссексуален Мъж-към жена ,ако е той разбира  се  Peace


ами аз съм невежа в турския шоу бизнес. Joy И нямам представа какъв е. Пък и честно казано не ми е важно. Joy да, това бил Бюлент Ерсой. Който и какъвто и да е той/тя. Joy Или то. Stuck Out Tongue Winking Eye
Ани,не знам ,защо го приехте лично,не съм имала намерение да Ви засегна,ако е така Извинете.
Видях,че се питате и просто реших да Ви отговоря-Това е!
Хубав ден


Ивве, Hug  за какво се извиняваш пък ти Simple Smile На мен ми е важно, виж, благодарение на инфото ти взех да приемам нещата, направо си мислех да не гледам първи епизод Joy Joy  
явно тя, то Astonished , Бюлентка, разчита на провокацията, обаче ми изкара ангелите днес.

Синан, Stuck Out Tongue ти пък как я изтипоса още на два фотоса, Sweat Smile  че и сама, ама взех да свиквам, наистина.  Sweat Smile

Вие не я гледайте как излежда, има голям глас.

В Турция е както в България са Маргарита Хранова и Йорданка Христова.

Последна редакция: чт, 19 окт 2017, 19:30 от Sinan Mustafov_397437

# 215
  • Мнения: X
Вие не я гледайте как излежда, има голям глас.

В Турция е както в България са Маргарита Хранова и Йорданка Христова.
Grinning Ок, Синан, Hug  благодаря,  Hands V  ще я слушаме, то се видя... Wink

Можеш ли да намериш и качиш видеопо/д/каните? Simple Smile
Днес е излязла с Кубилай поканката... Heart Eyes

# 216
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Вие не я гледайте как излежда, има голям глас.

В Турция е както в България са Маргарита Хранова и Йорданка Христова.
Grinning Ок, Синан, Hug  благодаря,  Hands V  ще я слушаме, то се видя... Wink

Можеш ли да намериш и качиш видеопо/д/каните? Simple Smile
Днес е излязла с Кубилай поканката... Heart Eyes

Aми засега е само на Кубилай, друга няма.

https://www.instagram.com/p/BabzSYDB__C/?taken-by=cukurdizi

# 217
# 218
  • Мнения: X


Hands Metal



Kissing



Smiley

Последна редакция: пт, 20 окт 2017, 13:15 от Анонимен

# 219
# 220
  • Мнения: 15 635

Юру, бе  Party Party Party


Ямач тука не издържал на песните на Б. Ерсой и решил да пУкаже на тия хора как го прави  Laughing Laughing Laughing

# 221
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 320
Към снимките от първа серия вървят следните думички:

Идрис Кочовалъ е създал със собствените си ръце Чукур, сърцето на Истанбул, дори и на него самия!
В тази махала няма опасност, която да застрашава нейните жители.
През деня Ямач, работи като химик, а нощем се изявява като музикант и преди много години е избягал от Чукур поради някаква причина.
Животът на младия мъж се променя напълно след като среща Сена, която притежава същия безразсъден характер.
Докато двамата са увлечени в една страстна любов, с появата на Вартолу Чукур е на прага на буря, която скоро ще избухне.
Тази буря ще повлече Ямач към Чукур и към миналото, което отдавна е оставил зад себе си.
И без това, рано или късно, един ден всеки се връща в Чукур.

Предполагам, че е нещо като озет. Поне в такава форма вървят озетите на един друг сериал по Шоу Hands V

# 222
  • Мнения: X
Към снимките от първа серия вървят следните думички:
Благодаря, Рени Hug

Дежа вю? Stuck Out Tongue Winking Eye



Готини тиранти Heart Eyes

# 223
  • Дубай
  • Мнения: 4 762
Здравейте  Hug Hug Hug
Рени,Благодаря за превода.А този Вартолу беше  набор на Ямач и приятел от детството,,но с течение на времето пътищата им се разминали  и  след толкова години отново се пресичат.
Този,като двойник на Етиен Леви

# 224
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 320
Към снимките от първа серия вървят следните думички:
Благодаря, Рени Hug

Дежа вю? Stuck Out Tongue Winking Eye



Готини тиранти Heart Eyes
Освен любовта, другото ще е deja vu... май...

Ивве, този ни напомня на друг на нас... Джелял баба SunglassesJoy

Общи условия

Активация на акаунт