ÇUKUR - "Ямата" - нов сериал с Арас Булут Ийнемли - ТЕМА 1

  • 88 469
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 25 350
Здравейте,

Тийзъра в първия пост със субките, въпреки че снощи вървеше, днес вече е блокиран. Не знам дали се дължи на vbox или на нещо друго, но Синан, Ани, може би трябва да се помисли да се качват видеата някъде другаде ...

Таре, при мен си върви трея в бокса. Grinning

# 46
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Здравейте,

Тийзъра в първия пост със субките, въпреки че снощи вървеше, днес вече е блокиран. Не знам дали се дължи на vbox или на нещо друго, но Синан, Ани, може би трябва да се помисли да се качват видеата някъде другаде ...

При мен нищо не е блокирано, видеото си върви.

# 47
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Кратко описание на дизито в сайта на Шоу ТВ:

В ръцете на семейство Кочовалъ е контролът върху Чукур, един от най-проблемните квартали в Истанбул. Най-важното правило при управлението на сем. Кочовалъ е никога да не допускат наркотици. Но съществуващият ред е нарушен с появата на нова група, която е хвърлила око на квартала и се готви да наруши тази забрана. Точно когато си мислят, че сем. Кочовалъ са се предали, се завръща малкият син във фамилията, Ямач, който преди много години е оставил зад гърба си Чукур, за да създаде съвсем различен живот, и с това започва една нова ера. Ямач преди години е оставил зад себе си Чукур и семейството си, и се е потопил в един свят, в който да не мисли за утрешния ден. Той вярва, че е намерил безкрайната любов, когато се среща с не по-малко непредвидима, наранена и опасна, но много красива млада жена на име Сена. В живота на младата двойка, която се събира, за да са „щастливи до смъртта“, отново влизат Чукур и семейството на Ямач, а с това нищо вече няма да е такова, за каквото са мечтали. Дали бъдещето на Ямач в Чукур и миналото на Сена ще им позволят да създадат един общ живот?


И аз виждам видето и субките в бокса Hands V

А добър ден! Grinning

Последна редакция: ср, 27 сеп 2017, 09:53 от Reni - BG

# 48
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827

# 49
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Здравейте,

Тийзъра в първия пост със субките, въпреки че снощи вървеше, днес вече е блокиран. Не знам дали се дължи на vbox или на нещо друго, но Синан, Ани, може би трябва да се помисли да се качват видеата някъде другаде ...

При мен нищо не е блокирано, видеото си върви.

А на мен днес ми дава "това видео е блокирано за излъчване за вашата страна", а аз съм си тука Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 25 350
Здравейте,

Тийзъра в първия пост със субките, въпреки че снощи вървеше, днес вече е блокиран. Не знам дали се дължи на vbox или на нещо друго, но Синан, Ани, може би трябва да се помисли да се качват видеата някъде другаде ...

При мен нищо не е блокирано, видеото си върви.

А на мен днес ми дава "това видео е блокирано за излъчване за вашата страна", а аз съм си тука Rolling Eyes

Тарееее, миличката тя .. аз съм си тука вика HeartHeartHeart
Да ти кажа не знам на какво може да се дължи. Иначе ще помислим за друг вариант.

# 51
  • Мнения: 27 735
и операторът същия.... мъка Laughing
режисьорът номер 2, остава и сценаристите да са в същия ред.... JoyJoy
Ренко Blue Heart мерси за превода!

# 52
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Още имена към каста:



Бурак Серген (Burak Sergen)



Бонджук Йълмаз (Boncuk Yılmaz) Кадир Чермик (Kadir Çermik)
Илайда Алишан (İlayda Alişan) Уур Йълдъран (Uğur Yıldıran)

# 53
  • Мнения: X
Я какъв плаж се вижда отзад. Heart Eyes Дайте ги и тез сцени, де! Grinning


Здравейте Hug

Още имена към каста:



Бурак Серген (Burak Sergen)
Anguished Не го познах на тази снимка. Ето го в последния му образ от "кара севда"


и още сценични метаморфози Grinning

# 54
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Яяя, Джошкунчо как се е загладил Stuck Out Tongue Winking Eye Кат момченце се е докарал Joy

Добър ден! Hug

# 55
  • Мнения: X
Яяя, Джошкунчо как се е загладил Stuck Out Tongue Winking Eye Кат момченце се е докарал Joy

Добър ден! Hug
Laughing  Да, постарали са се коафьорите Grinning

Рени,  Hug благодаря за превода. Kissing Heart

Четох някъде, че Арас бил взимал уроци по пеене, нали вечер пеел в рок-банда, а денем бил обикновен служител, химик май. Надявам се тази част, заедно с голямата парижка любов със Сена /не реката Grinning /, да не са останали само в черновата на сценария Joy


Вай, вай Yum все Убави момчета Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 27 735
Вай, вай Yum все Убави момчета Heart Eyes
къде?  Rolling EyesRolling Eyes

# 57
  • Мнения: X
У Чукурово, къде! Joy
Ако има другаде, казвай... Stuck Out Tongue

Joy Grinning

# 58
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Четох някъде, че Арас бил взимал уроци по пеене, нали вечер пеел в рок-банда, а денем бил обикновен служител, химик май.

Ми той нали още в първия сериал (Времето лети) пеееше и свиреше на китара. И туй химик, много съмнително звучи, да не искат от него да бърка амфети...


Laughing Joy Joy Joy

# 59
  • Мнения: X
Четох някъде, че Арас бил взимал уроци по пеене, нали вечер пеел в рок-банда, а денем бил обикновен служител, химик май.

Ми той нали още в първия сериал (Времето лети) пеееше и свиреше на китара. И туй химик, много съмнително звучи, да не искат от него да бърка амфети...
Ехеее...  Joy Joy Joy Laughing

Общи условия

Активация на акаунт