Платени рекламни съобщения от Мтел

  • 4 881
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Да, да. От глобул избягах с 200, когато получих сметка от 54 стр. и всеки божи ден 1,20 начислен интернет. След кратък разговор с тях ми обясниха, че аз може да не съм искала в 3 часа през нощта да ползвам интернет, но телефона ми искал.
И са прави. Така е при смартфоните.
Ако е интернета е изключен от опциите на смартфона, тогава няма как да ти начислят интернет.

А МТел как го спряха?
Изключвах интернета от опциите и пак се включваше.
Какво означава и са прави, не желаех да го ползвам и това е!

# 16
  • Мнения: 3 157
При нас положението се сговняса съвсем.Излезе сметката и за последния месец-още по-висока-първия месец с 5лв нагоре,втория-с 15,сега 45лв.Блокирахме го номера,но спред Мтел трябва да продължа да плащам сметките си още 11месеца,докато ми изтече договора.Пак ще пиша жалба до КЗП и тази комисия за съобщенията,вече за тотално надписана и измислена сметка-има някакви безкрайни минути,както и смс-и,които изобщо не фигурират на тел.апарат-детето беше в провинцията и апарата беше изключен дълго време,защото няма кой да го зарежда.
Егати идиотите са тия-толкова години сме им клиенти и винаги сме си плащали навреме сметките,какви са тия безумия!
Отказаха ми разпечатка категорично,само фактура имали право да издават.

# 17
  • Мнения: 1 822
е не може ли да платиш 3 такси пълни и да им кажеш чао?

# 18
  • Мнения: 3 157
Не може,поисках-НЕ МОЖЕ!11такси искат-до юли догодина.

# 19
  • Мнения: 1 318
Не може,поисках-НЕ МОЖЕ!11такси искат-до юли догодина.

Пиши в сайта им!
Нямаш ли регистрация там, за да си следиш фактурите и разговорите?
В някой офис ли ти казаха какво може и какво не може?
Поискай да ти отговорят официално на имейл.

# 20
  • Мнения: 3 157
Мда,в офис ми казаха.Опитвам се да си направя регистрация,но не се получава-пиша парола с 6 цифри и ми излиза съобщение,че паролата трябва да е с 6 цифри,не разбирам защо е толкова трудно,т.е. кое е грешното,мамка му newsm78

# 21
  • Мнения: 1 318
Мда,в офис ми казаха.Опитвам се да си направя регистрация,но не се получава-пиша парола с 6 цифри и ми излиза съобщение,че паролата трябва да е с 6 цифри,не разбирам защо е толкова трудно,т.е. кое е грешното,мамка му newsm78

Погледнах - паролата трябва да бъде 6 символа - комбинация от латински букви, цифри, препинателни знаци и други символи. Не въвеждай само цифри.

Преди месец се опитаха да ме направят отново техен клиент и точно те ме посъветваха да платя три такси на виваком. Аз не се съгласих.
Има много недобросъвестни служители - пиши в сайта. https://www.mtel.bg/mscontacts

Последна редакция: ср, 27 сеп 2017, 19:54 от Зимна Утрин

# 22
  • Мнения: 3 157
Благодаря,разбрах защо не мога да се регистрирам-номера е блокиран-същата тази патка,която ми каза,да си видя разпечатка на номера го блокира и явно ме остави да се боря с вятъра.Пробвах да въведа друг номер-работи,с блокирания-не работи!

# 23
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Това с плащането до края на договора отпадна,мори ги, лъжат те.

# 24
  • София
  • Мнения: 9 850
Пиши им в чата (в работно време) и/или звънни на *88. Абсурдно е това, което се случва и описваш.

# 25
  • Мнения: 1 822
абе всичко се е побъркало вече. като са казали 3 такси и чао (Мтел се съгласиха щото за да е по-забавно това беше само предложение което опратора може и да не приеме) да си го спазват. И не "3 такси, обаче вие сте на комбинарана услуга които са 3 услуги и ви го даваме тоя пакет за 30 лв. това не означава че ни дължите ни 90 лв, защото е комбинарана услуга". Айде малко по-сериозно ако може.

# 26
  • Мнения: 3 157
Писах на мейла им.Ситуацията е абсурдна-не мога да си прекратя договора,не мога да си платя сметката,не мога дори да си проверя сметката-това е МОБИЛЕН оператор,с който КОМУНИКАЦИЯТА е невъзможна.
Относно 3-те такси,девойката в магазина ми каза,че това не важало за всички-само за нови абонати newsm78
Все едно новите глоби на КАТ да важат САМО за нови шофьори,взели книжка днес,за старите-да има стари закони Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 1 318
Виж кога си сключила договора и дали тогава вече е била приета тази възможност за прекратяване.

# 28
  • Мнения: 3 157
Договора ми е от 07,2016г
Възможно ли е да има различни закони за различните абонати?

# 29
  • София
  • Мнения: 9 850
Имаше едно нещо, наречено заварено положение, с което преди време се измъкваха. В твоя случай не е така, доколкото виждам.
Не им пиши на имейл. Пиши им в чата или звъни на *88. Най-сигурно е на *88, разговорите се записват и не смеят да лъжат и крият.

Общи условия

Активация на акаунт