Тъй неусетно мина за октомврийчетата първата година! - Тема 18

  • 52 885
  • 736
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 19 706
Те и в Маталан са им височки цените. От там гледам с някой код да захлебя Joy

# 91
  • Мнения: 1 744
Кристи щом яде бързо ще оздравее.
Лид ти си се запиши на кухня, едно ядене да си спестите пак е зян. А защо не може да яде кухня, заради рефлукса ли?
Ми аз пък залюбих МК пък като залюбя нещо съм като футболен фен.
Днес ще яде риба за пръв път.

# 92
  • Мнения: 19 706
Проходиииии! Върви си от единия край на стаята до другия. Като пате е, много е смешен Heart

# 93
  • Мнения: 1 426
Олееееее!!!!!! Кристи, честити краченца! Да вървят винаги по правилния път, а той да е поръсен само с късмет!!!! Голяма радост! В моите очи прохождането и проговарянето с двете събития с най-голямо значение като родител.


Чуби, така ми каза педиатърката. Да го храня два месеца с домашни гозби и чак тогава кухня. Аз вече един месец готвя и мисля да приключвам. От понеделник - кухня.

# 94
  • Мнения: 19 706
Благодаря Heart
Успех с кухнята!

# 95
  • Мнения: 521
Мисис, супер, че сте се наспали!  Simple Smile
Cristi, честитоооооо! Simple Smile И  айде  бързо да се оправяте!
lid, успех с кухнята! И аз мисля скоро да почваме. Simple Smile

Ние бяхме на концерт за бебоци в операта. Много ми хареса, малката се забавлява яко!  Simple Smile Сега, колко гледаше представлението и колко децата не е ясно, но важното е, че и беше кеф.  Simple Smile

Аз пазарувам предимно от sportsdirect, Lidl, Next и H&M. Simple Smile

# 96
  • Мнения: 596
Крис честити крачетата:heart:
Да се оправяте бързо:)

# 97
  • София
  • Мнения: 3 293
Пюър, честит нов дом и от мен, много щастие и детски смях в него!  bouquet
Кристи, честито ходещо човеченце!  bouquet
Аз поръчвам понякога от Джордж, и то за баткото, който вече е голям и има вкусове и предпочитания....  Wink Топчо ми плюе пюретата върху български бодита и лигавници  Grinning Нооо, гледам го че вчера хареса обувчиците на едно момиченце в парка, с много сладки мишлета на тях, та сега му търся нещо по шаренко за есента Heart Тези, които има са едни изчистени сини.... пълна скръб  hahaha
Научих го да спи в чувалче накрая и много се радвам Simple Smile
Хубав уикенд на всички ви!

# 98
  • София
  • Мнения: 1 309
Cristi Честитооооо! С пожелания за много безаварийни крачки!

Ох, знам какво е. Disappointed Relieved Дано бързо да отшуми! (Ти що дишаш срещу монитора, а? Слагай маска преди да отвориш форума Stuck Out Tongue Winking Eye )

Минахме прегледа и като го съблякох - целият е обринат. Докторката пита откога е, а аз се пуля да го огледам.. ми от днес ще е. Cry 100% вирус, нормална реакция е обрива, пак сироп. Мисля да пасувам засега. Пфууу.

анита123123 Аз не давам сок и не мога да помогна. Давам чай - билков, редувам различни билки, неподсладен. От тия дни с температурата пропи и чиста вода.


Iid Ама верно си се наспах Blush Знам, знам какво е. Аз вървя напред и подреждам, а той след мен "оправя". Често мрънкайки. Joy Иии, като не вижда какво правя в кухнята, се изправя за гащите ми, събува ме и рев. Joy

И аз сега съм с кухня. Яде си, всичко. Даже се усещам, че все му бутам десертите и съм намалила пресните плодове, което не е много добре.

Няма шанс да сготвя нещо с него. Все ми виси на крака и иска да гледа.

Adinko87 Ей, супер за операта! Откога съм наумила и аз да ходя. Само да се оправи малко и ще стигна.

Нооо, гледам го че вчера хареса обувчиците на едно момиченце в парка, с много сладки мишлета на тях, та сега му търся нещо по шаренко за есента Heart Тези, които има са едни изчистени сини.... пълна скръб  hahaha

Joy

# 99
  • Мнения: 2 615
Кристи, честито ходещи крачета, все така смело да върви напред! И бързо оздравяване!
Мисис, щом сте се наспали значи вече се вижда края на тоя гаден вирус Wink.
Аз купувам от магазините каквото ми хареса на место.Имам и някои попадения от ХМ и това е. Нашия мъник не се пуща още сам, но като се заблее го пущам и си ходи сам, малко е като препил чичка, ама ходи, че се и хили Simple Smile.

# 100
  • Мнения: 354
Villi-vanili  на 10,5 месеца беше, когато го сложихме за първи път. Отивахме на почивка на около 200км. Спа в началото около 40 мин. и след това не спра да мрънка докато пристигнем. На връщане беше по големия ужас рева около час, ама и аз упорита не го извадих, че ме гони шубето по нашите магистрали.
Според мен трябваше да го свикнем по рано, че ние го разнасяхме с летншя кош на количката, а той е по широк и сега столчето му идва доста тясно и това явно го притеснява.

Анита аз прясно изцедено сок скоро не съм давала, но не го и разреждам. Давам си го чист.

Cristi бързо да се оправите. То май всички ще изкараме по един вирус до годинката.   Честити краченцата,  да бягат и подскачат много. Моят от около месец прави по 5 - 6 крачки сам, но го е страх до се пусне за повече, а пък върви стабилно.

Имам питане, вие с какво завивате бебоците вечер? Аз все още с чаршаф, но май взе да става хладничко.

P.S. Понеже гледам, че последно аз съм писала да попитам и вие как заместихте четвъртото хранене - постепенно, както останалите или веднага преминахме на твърда храна.

Последна редакция: сб, 30 сеп 2017, 23:58 от steisi77

# 101
  • Мнения: 1 117
Кристи бързо оздравяване и честити крачки.Мойта вчера също направи първите си крачки, измина най-дългото си разстояние от входната врата до хола Simple Smile

# 102
  • Мнения: 1 242
Добър ден. Тъй като вече много рядко влизам и с настъпването на новият месец искам да поздравя Вас и вашите семейства с първата годинка на Вашите рожби. Изминахме дълъг път в спорове,сълзи,смях и неспане Simple Smile Пожелавам на всички Вас весело посрещане на годинката на Вашите дечица,да са много здрави,усмихнати и щастливи. А на Вас мили майки,търпение,кураж и силна воля,много топлина и разбирателство във семействата Ви. Господ да Ви благослови! Simple Smile Благодаря,че съм част от Вас!

# 103
  • Мнения: 2 615
Поли, благодарим за пожеланията Simple Smile.И вие да сте живи и здрави!
Сега да ви попитам нещо странично...подариха на малкия якенце с пух.Изпрах го и пуха се степа и ми иде да си изям краката от яд Rage .Та имате ли идея как да го пооправя?

# 104
  • Мнения: 2 288
Краси, ако имаш сушилня, го изпери отново или по-скоро изплакване със слаба центрофуга и го пусни на по-ниска температура да се суши. По време на сушенето и въртенето пуха ще се разбухне. Ако нямаш, когато изсъхне се опитай да го рабухнеш на ръка, но ще отнеме много време, мисля, че може да се оправи.

Поли, благодаря за хубавите пожелания, да ти се връщат! Весели празници и на вашето семейство!

Аз завивам Патето с чувал чаршаф, но ако аз се увия в одеяло й мятам едно поларено и на нея. Отдолу е облечена с ромпър и потник, но сме в София още. Другата седмица, като се приберем ще й слагам зимния чувал, защото в полите на Балкана си е доста студено.

Вчера беше партито, мина страхотно, аз съм доволна. Направихме прощапулник дори, та, госпожицата ще става лекар Simple Smile

Крис, браво на Мушмул, пожелавам му безаварийно крачене Simple Smile много е готино чувството у майката, когато го видиш това бебоче да прохожда само. Направо се разчувствах.

Мисис, точно нашия вирус е лепнал- темература 3дни, обрив 2дни, сега може има ден-два разтройство и после ще се оправи.  Бързо да преминава вече, че е много гадно. Видя как съм те надушила, че ще спите до 10 Wink

Адинко, какво включваше концерта? Или разчитаха на високата концентрация на бебета и ревейки те да сформират изпълнението!

Хайде изчезвам аз, лек ден!

Общи условия

Активация на акаунт