Тъй неусетно мина за октомврийчетата първата година! - Тема 18

  • 52 841
  • 736
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 242
Между впречем свързах се със д-р Сурчев,неврохируг в Иван Рилски. Той е готов да потвърди или отхвърли диагнозата,но трябва да минат ред изследвания. А времето цъка.....

# 286
  • Мнения: 2 735
И аз щях да пиша за Сурчев!
Поли, дръжте се, докато няма крайна диагноза всичко е възможно. Някои дечица чак на две годинки прохождат, не е ненормално.
Сила и кураж!

# 287
  • Мнения: 495
Идвам да си оплача мъката,но съответно и да се похваля, днес сутринта получих имейл,чв Криси е приета в ясла, ударила е късмет на жребия, но на мен кръв ми капе от сърцето, довечера ще решаваме с баща и точно от кога да я пускаме. Цял ден си поплаквам, много съм емоционална и ми е страшно криво.

# 288
  • София
  • Мнения: 3 269
Поли, познавам дете с ДЦП, което ходи и е съвсем нормално, има само лека промяна в походката, нещо като треморна походка.... Всъщност никой не знае, че е с ДЦП, аз съм работила по случая му и видях по документи. Искам да кажа, че на този етап нищо не е ясно, опитвам се да ти вдъхна кураж.....  Hug
Тази сутрин Топчо е веселичък, снощи всичко беше ок... Дано довечера да няма температура, че днес е 5-ти ден и не ми се струва нормално...
linaa1707, споко, да не мислиш, че ще я оставиш и тя ще забитува там веднага...  Crazy Ако изкарва 6 дни месечно в яслата, сте добре с имунитета Simple Smile)

# 289
  • София
  • Мнения: 1 309
Marisha* е права. Потвърдено от Мисис Роузи, която се чуди в коя ръка беше салфетката за носа на детето и коя е за нейния нос. Joy

Но ние изкарахме 4 дни! Все още съм обнадеждена Simple Smile

Днес как сте с температурата?

Последно при нас беше снощи. Дадох Нурофен, добре му действа. Днес е направо като нов. Видимо много по-добре, жив, енергичен, без температура. Даже яде малко.

Аз съм с хрема вече. Поне лекарствата са на плота...

linaa1707 Въпреки описаното по-горе, все още вярвам, че трябва да ходи на ясла. Първите дни ми беше доста нервно, напрегнато и емоционално. Сега съм по-спокойна и положителна. Очаквах си, че ще има болести и колкото и да ми е криво, знам, че няма да ни се размине.

Факт, който осъзнах снощи - нищо по-кофти няма от това, детето да е болно. Sad

# 290
  • Мнения: 19 690
Ако изкарва 6 дни месечно в яслата, сте добре с имунитета Simple Smile)
Joy Joy Joy

# 291
  • Мнения: 1 117
Здравейте момичета всички болни бебчета да се оправят . Свекърва ми япадна и си счупи ръката и един месец ще обездвижена и как ще се спраавям незнам моле те за мен да имам сили да се боря с тоя живот

Последна редакция: нд, 15 окт 2017, 15:55 от анита123123

# 292
  • Мнения: 294
Аз може да не пиша ,но ви следя Grinning
Поли, стискам палци всичко да е наред и притесненията да са били напразни.Напълно те разбирам и си представям как се чувстваш.Неискам и да си спомням ,когато поставиха на малката диагноза дисплазия и трябваше 3 месеца да седи нон стоп в каиши.Днес на гости ми беше една приятелка,на която момиченцето е започнало да прави опити за ходене на 1,2 месеца.Не всички деца се развиват еднакво.Искрено се надявам всичко да е наред с малката.
Иначе моята прави по 2-3 крачки сама,но я е страх и гледа да се хване за нещо.Поне сега зимата няма да се притеснявам толкова като пада.Сложих килимите на всякъде ,за да й е мекичко 😂

# 293
  • София
  • Мнения: 1 309
Юхууу, де сте? Всички ли обикаляте навън в това хубаво време?

# 294
  • Мнения: 2 615
Ние сме на Бачково и се разхождаме Simple Smile.

# 295
  • София
  • Мнения: 1 309
Ние сме на Бачково и се разхождаме Simple Smile.

Ехааа, там е разкошно есента! Дано сте направили дълга разходка!

ММ се скапа и той. Дружно сме с хрема. Cry И вървим с разлика от по 1 ден. Има да се влачим, докато се оправим...

Иначе гледам да следвам режима на яслата и вкъщи, че да не се приспособява отново. Даже добре се справяме като цяло. На обяд се наяжда, след което го слагам в леглото и си заспива.

Е, яденето тия дни е кошмар. Само тази вечер беше нещо към нормално. Подозирам запушения му нос и болките в гърлото. Но тази вечер си изяде манджата без циркове. Пак съм обнадеждена.

Правя чийзкейк с тиква, орехи, мед и канела. Звучи страхотно, но дано да става за ядене. Blush

# 296
  • Мнения: 2 615
Роузи, мятай насам някое парченце Simple Smile.Нормално е да няма апетит заради хремата, ама щом е хопнал тая вечер значи се подобрява.Пожелавам ви да оздравявате бързо всички вкъщи.
Ани, бързо възстановяване на свеки.

# 297
  • Мнения: 1 426
Привет!

Влизам сега, за да ви почерпя виртуално за рождения ден на малчо! Толкова ми е емоционално, че не знам как ще сдържа сълзите си през деня. ❤

Краси, честита годинка и един месец ! ❤

Мисис, бързо оздравявайте всички вкъщи! Евала за режима - в това направление нещо не ми се получават нещата.

Малкият отказа и кухнята Вълшебник, за днес съм поръчала Юначе и ако и нея откаже приключвам с купената храна. Както не прояде купешки пюрета, явно и с кухнята ще е скаран... Предпочитам обаче да готвя и да знам, че ще е нахранен, отколкото да седи по 7 часа от инат гладен. Отделно ми се къса сърцето да хвърлям пълни опаковки храна.

Ани, бързо възстановяване на свекърва ти. Стискай зъби - ти си смела и можеш!

Спокойна нощ и сладки сънища!

ПС: Реших да направя и бебешка торта, подходяща за малкия. Стискайте палци да се получи и да не бъде бойкотирана. 🤣

# 298
  • Мнения: 19 690
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕЕЕЕЕН 

bdbaloni happy bd hbday newsm81 nbirthday newsm59 party023 Gift newsm67 cook newsm38 party041 Tada party002 Gift ura

# 299
  • Мнения: 353
Ани бързо да се възстанови свекито и ви пожелавам още по бързо покачване по скалата на горе, че и ние сме тръгнали стремглаво надолу и не и се вижда края. Но аз се успокоявам, че след всяко лошо, идва хубавото.

Lid честита първа  годинка. Да е жив и мноооого здрав малчо. Да лудее и да се радва на щастливо детство.

Моите мъжлета и двамата са с хрема. Малкият сякаш се подобрява, но ми се струва, че леко е прегракнал. Има още сополи и нослето му е запушено, но последните две вечери спа доста спокойно , ще видим тази как ще е. Но при ММ нещата са доста по зле. Надявам се да не се отлага и при нас празника.

Общи условия

Активация на акаунт