Тъй неусетно мина за октомврийчетата първата година! - Тема 18

  • 52 798
  • 736
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 426
Чуби, благодаря ти! Наистина бях провесила нос! Имам чувството, че продължавам с кризата - такива са болките. Дано минат скоро.

Няма как да сложа скрит текст и се извинявам на останалите за въпроса - Чуби ти имаше ли дренаж?

Спокойна нощ и сладки сънища!

# 346
  • Мнения: 2 050
Стейси честит ви рожденик, много здрав и палав да расте Simple Smile

Сополите да си ходят! Моят човек първите три месеца на яслта хващаше нов вирус през 10 дни, неизбежно е. Поне градят имунитет.

Lid голямо изпитание, но вече е зад гърба ти! Гуш на теб и скоро да се прибереш вкъщи да мачкаш мъника!

И да ви питам - почти само за сухари в супата чета, защо не обикновен хляб - нещо изпуснала ли съм Relaxed

Нашето меню не знам дали много има смисъл да го пиша, че още половината е кърма, ама карай:
7:00 или когато се събуди - кърмене
9:00 сок или плод в яслата, той сок почти винаги отказва. Уикенда давам овесени ядки, попара (ура, доживяхме за попара и ние)
11:00 обяд в яслата, ако сме у нас по- към 12-13ч, преди това пак го кърмя по някое време
13:30 кърмене вкъщи, след като го взема
15:00 плод
16:00 кърмене за приспиване (не винаги действа)
18:30 опитвам се тук да давам нещо за вечеря като стане от сън, уж да хапнем повече, ама ако много плаче, пак го кърмя
~21:00 кърмене за лека нощ

Давам тука някакво АМ, че ще му правим пак изследвания за непоносимост към млякото, ама пълен неуспех претърпя, не ще. Та в този смисъл може ли прахчето, разтворено в малко вода, да добавя към плод или нещо? Или само лъжица мляко+30мл вода е разрешено?

# 347
  • Мнения: 1 744
Лид имах дренаж, той е задължителен. На лапароскопската ни раздвижиха на четвъртия час от операцията. За ръчичка и дренажа си го носих в другата ръка. Повърнах три пъти, един път при опит да пия вода и два пъти от болка. Постоянно бяхме на системи за обезболяващи, яко ни дрогираха защото болките първия ден са нетърпими. Обаче аз упорствах и нямах търпение да мине и да си ходя при бамбинчето. Втория ден нямах никаква болка, обикалях цялата болница. Мъж ми едва ме докара, два дни никаква храна. Захранвах се като бебе цялата седмица, само лежах и спях, после малко по малко се раздвижих и полека лека си поех детето. След месец всичко приключи.
Фиффи разтваряй според указанията на опаковките и не си прави експерименти.

# 348
  • Мнения: 19 687
Според мен, може, защото важната ти е субстанцията на млЕклЬото, не в каква течност ще е разтворено.

# 349
  • София
  • Мнения: 1 309
И да ви питам - почти само за сухари в супата чета, защо не обикновен хляб - нещо изпуснала ли съм Relaxed

Давам тука някакво АМ, че ще му правим пак изследвания за непоносимост към млякото, ама пълен неуспех претърпя, не ще. Та в този смисъл може ли прахчето, разтворено в малко вода, да добавя към плод или нещо? Или само лъжица мляко+30мл вода е разрешено?

Хубав въпрос Relaxed

Относно АМ - подкрепям cristi Добавяла съм към плодове и каши. Разтваряла съм в сок от плодовете. Например настъргана круша, която си пуска сок, добавям АМ, после и каша за сгъстяване.

Ние имахме кошмарна нощ. Cry Звярът се събуди в 12 и не можа да заспи до 4. Към 2 вече почна да реве, като завърши с истеричен рев. Заспа след като слушахме детски песнички 1 час. Не помогна нищо - люлеене, игра, храна, Панадол на 3-тия час. Накрая изпадна в истерия от рев. Лошото е, и че така се събуди - с рев. Ще е тежък ден.

# 350
  • Мнения: 1 426
Мисис, 😢 Бързо да се оправя малкият!

# 351
  • Мнения: 19 687
Този кошмар и аз го имах преди две нощи. Кураж Sad

# 352
  • Мнения: 1 744
Роузи проходи ли? Моята откакто проходи ги прави тия маймунджилъци, мозъка така изпуска парата.
Аз не съм добавяла нищо в АМ, всичко давах отделно.
Дъщерята върви музикална, удря с дървени кубчета по фурната и пее. Явно и липсва Пирогов. Ужасен бяс е, може да захрани АЕЦ Беляне. Вчера я карах пет пъти да катери стълбището, да се изтощи изаспи.

# 353
  • Мнения: 1 117
Луд бързо възстановяване след операцията.Мисис спокойна нощ ви желая дано да не се бъди.Мойта се научи да ляга след 23 и сутрин спи до 8 .Иначе аз съм по -добрата почнах да влизам в ритам и да си подреждам нещата, зада се справяме. Поръчах си колаж картина с снимки на малката от раждането до годинка .

# 354
  • София
  • Мнения: 1 309
Благодаря!

Уви, не е проходил. Няма и да е скоро. Но когато, тогава. Притесни ме малко, защото не е обичайно. Днес си е крив като цяло. Надявам се тази нощ да спим всички.

Пуснахме изследвания днес - идеален е. CRP перфектен, хемоглобинът му се е вдигнал от 105 на 109 за 3 седмици. Продължавам с храните и витамин C.

# 355
  • Мнения: 2 615
Роузи, дано малчо е по-добре тая вечер и да се понаспите.Гуш

# 356
  • София
  • Мнения: 3 262
Роузи, и от мен - лека да ви е нощта!
Лид, бързо възстановяване!
Ще си поръчам от Щъркелъ пътечка за прощъпулника - хавлия с размер 80 на 140 и бродирани крачета и пожелания. Някой да има нещо друго интересно предвид? Simple Smile
От две седмици съм човек и аз, понеже имаме баба на гости (както се вижда и по активността ми Simple Smile)) обаче тия дни тя ще си ходи... Гледам междувременно да свърша каквото мога максимално, за да си улесня идната седмица работата. Събота и неделя са май последните топли дни преди застудяването, та ако може, ще мръднем до Алеко или Златните.
Лека нощ на всички!

# 357
  • Мнения: 352
Благодаря ви момичета за пожеланията. Малкият се представи добре и на фотосесията и вечерта. Празнувахме скромно с бабите,  дядовците, леля, свако и братовчедите близнаци, които идната седмица стават на две години.  Голяма веселба и дандания беше. Малкия не спря три часа да ходи и тича след батковците. Помислих си еха умори се това дете, ще спи цяла нощ, но уви заспа в 10.30 часа и се събуди в 1.30 часа. Та така откарахме и ние до пет сутринта.  В цялата суматоха се оказа, че не сме си направили снимка само на малкия с тортата и сега ще трябва да чакаме фотосесията.

Lid бързо възстановяване. Това с дренаж е кофти и аз го имах при секцио то,  но когато го махнат става по леко.

Лека и непробудна вечер момичета.

# 358
  • Мнения: 1 426
Стейси, прекарали сте си чудесно. И аз забелязвам огромна радост в малкия когато е сред тичащи деца. 😂

Мисис, как изкарахте нощта?

Днес съм малко по-добре. Още съм в болницата обаче. Да видим до кога....
Сега трябва да търсим жена, която да ми помага през деня, тъй като един месец не мога да вдигам малкия...хубавото поне е, че ще съм нон стоп с тях и няма да я мисля какво-що прави.😂 Ще контролирам. 😂

# 359
  • Мнения: 2 615
Лид, радвам се че си по-добре! Не може ли някоя баба да помогне дакато намериш помощничка или са работещи?
При нас пък малкия плаче от едната баба и дядо Sad, и те се сърдят като деца....все едно аз го карам да прави така.

Общи условия

Активация на акаунт