Тъй неусетно мина за октомврийчетата първата година! - Тема 18

  • 52 767
  • 736
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 2 288
Лид, миличка,  прегръщам те силно!

Мисис, хубаво е че има ефект в положителна посока. Бързо да оздравява, че ще изпусне игрите в детската.

Ние също сме в отбора на болните, чуха й се хрипове и сега инхалираме здраво. Дано да се е повлияла, защото ако не, утре ще й дадат антибиотик.

Аз така виртуално да ви почерпя, че днес имаме празник!

Ани, честит имен ден на малката Мишка!

# 586
  • Мнения: 2 615
Честит празник, момичета!
Лид, прегръдки и знай, че и това ще мине!
При нас нищо ново и само ви чета.

# 587
  • Мнения: 1 117
Pure_nature мерси честит празник и на вас ! Честит празник и на всички други ,който празнуват днес Да сте живи и здрави и да си носите имената с гордост.

# 588
  • Мнения: 596
Ани,да ти е жива и здрава Мишето:heart:
Честит празник и на всички който празнуват днес:heart:

# 589
  • София
  • Мнения: 1 309
Честит празник! Искрено пожелавам много здраве и много игри!

Малкият днес е по-добре. Даже спа до 10:00. И аз с него. Мислех си, че ММ го е нахранил сутринта, но не. Дребосъкът е спал и той не го е будил за храна. Simple Smile

Хремата почти изчезна. Слагам капки в ушето, но си го боли и хленчи. Наиграхме се, изядохме си супата и сега спи Simple Smile

# 590
  • Мнения: 2 615
Мисис, радвам се че сте малко по-добре и сте се понаспали.
Ние също спим, като се приспивахме 30мин, направо е трагедия това заспиване.

# 591
  • Мнения: 596
Роузи,дано по бързо да се оправя:heart:
Уши много гадно болят, случвало ми се е като малка и е много неприятно за съжаление.

# 592
  • Мнения: 1 426
Честит празник на малката Миша, на Пюр и всички празнуващи днес! Да сте живи и здрави!

Благодаря на всички за съболезнованията - когато млад човек си отиде внезапно трагедията е огромна. 😢


Мисис, миличкият той - бързо да се оправя. Лекувайте се с повече сън и прегръдки. Гушкам ви и аз.

Краси, и при нас е мъка приспиването. Това, което забелязах сега докато е болен е следното. Понеже реших да пропусна няколко бани вечер забелязах, че заспива по-лесно. Явно в коритото се превъзбужда, защото дивее много и после един час се усмиряваме. Затова вече го къпя късния следобед, а не непосредствено преди лягане. Но за обедния сън все още решение не съм намерила.

Последна редакция: ср, 08 ное 2017, 16:10 от Iid

# 593
  • Пловдив
  • Мнения: 146
Честит празник малки и големи.Желая ви да сте здрави и безкрайно щастливи.
 Моето дете заспа току що на дивана.Днес я прегледаха и вече е добре.Аз още се влача с хрема.
 Мисис браво на юначето,ще се справите и с това Heart
 Лид моята пък след баня едва издържа да й сложа пижамата и откъртва.Баща й слага малко солчица във водата и я прави по-топличка вече.Играем си 15-20 мин. и в леглото.
  Крис как сте,щеше на ваксина да водиш Мушмул?
  Надявам се Гери на Поли  да е добре и да щурее,затова да няма време да пише.
  Мнооого ме боли ръката,вечер даже одеалцето на малката не мога да оправя.Как ще я карам незнам

# 594
  • Мнения: 19 687
  Крис как сте,щеше на ваксина да водиш Мушмул?
Сложих противогрипната. Сега на 20ти слагам морбили. Дано не ни мине котка път Rolling Eyes

# 595
  • Мнения: 1 117
Благодаря ви момичета за пожеланията и  желая ви приятна вечер и бързо оздравяване на всички.Противо грипна няма да слагам ,мисля за имунната система да давам и плодове и сок всеки ден

# 596
  • Мнения: 351
Честита именничка на Pure_nature,  да ти е жива и здрава малката Миша. Честито и на всички останали, които празнуват.

Lid моите съболезнования, вдигай глава и смело продължавай напред и  всичко останало ще се нареди.

Мисис бързо да се оправяте и вие.

# 597
  • Мнения: 19 687
Благодаря ви момичета за пожеланията и  желая ви приятна вечер и бързо оздравяване на всички.Противо грипна няма да слагам ,мисля за имунната система да давам и плодове и сок всеки ден
То вече и да искаш, не може. Догодина Simple Smile

# 598
  • София
  • Мнения: 1 309
Добро утро Simple Smile

Моят Вихър мята играчки из нас, а аз се събуждам Simple Smile Доста по-добре е. Вече ми се смее като му слагам капки в ухото. Joy

След малко и ще излизаме. Имах малко задачи и си ги бях планирала за вчера слетобед. Само че дребосъкът спи по 3 часа слетобед. Smile Та свършихме само 2 от 5 Simple Smile За днес са останалите Grinning

Вие как сте?

# 599
  • Мнения: 1 117
Мисис радвам се ,че сте по-добре само така .Ние сме добре ще излизам и аз по задачи ,но без малката,че я пазя в понеделник сме на ваксина.Успех със задачите Мисис и хубав ден. Мишето се научили да обикаля масата в кухнята .Разхожда количката около масата и се радвам. Желая ви хубав ден на всички

Общи условия

Активация на акаунт