Третиноин, Ретин А, Ретиноидна киселина, Ретинол - 2

  • 71 755
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 18 542
Дойде преди малко, ще го пробвами  ще пиша.

До сега от тези, които успях да открия, това на Бодишоп е дай-изгодно като цена. Всички други са бая скъпички като този на Real Chemistry.

Ето този гел може да се набави от ибей Natural Cure Gel ето и едно клипче с тест (лаишки, но с научни методи) дали работи или не Simple Smile
Има го и в Амазон

Последна редакция: сб, 23 дек 2017, 14:35 от Миоки

# 706
  • Мнения: 267
Корейските ексфолианти са такива,но това ,което става  на кир не е кожа .Ето тук е обяснено.
http://www.labmuffin.com/fact-check-friday-do-peeling-gels-reall … peel-off-my-skin/

# 707
  • Мнения: X
И аз като гледах клипове се сетих че не може всичко това да е кожа, а и къде отива продукта та се сетих че самия гел става на кир, а при превръщането си на кир хваща/залепя кожа и мръсотии. Аз поръчах на Боди Шоп гела.

# 708
  • Мнения: 18 542
Маха ми люспите пък не знам кожа ли е или не Simple Smile

# 709
  • Мнения: 1 989
    
Оу, Миоки, £22, с доставката 25 за пилинг гел са  над психологическия ми комфорт Grinning Natural Cure Gel имам предвид.

 Попаднах и на това.


The Body Shop Drops Of Youth Liquid Peel ичезна от бг сайта. Страшни сте Joy


п.п. Имам един cuticle remover gel, който се втрива в кожата около ноктите и прави точно този кир ефект.

# 710
  • Мнения: 10 270
Едва ли е кожа, но така добре ми почиства и на мен люспите, че чак след него виждам ефекта от тритиноина. Иначе съм в една голяма беленица, една върху друга кожа, на места нова, на места прокъсана и не съм се виждала нормална от месеци. Но с това което имам, което е на същия принцип, всичко се оеднаквява и разбирам до къде съм стигнала с тритиноина. Прави ми впечатление, че ако гребна малко повечеко (че моето е в бурканче) и ми остава нещо лепкаво по пръстите, като лепило). Та сигунро това е нещото което изтрива.

# 711
  • Мнения: X
Маха ми люспите пък не знам кожа ли е или не Simple Smile
Аз затова го поръчах. Няма значение принципа на действие. Щом ефекта е налице. Аз го поръчах от българския сайт на боди шоп. Те явно една бройка са имали и сега изчезна хахаха

# 712
  • Мнения: 18 542
Catalano, разбирам. Аз за това казвам, че този на Бодишоп е най-изгоден като цена. Всичко друго което на мерих е по-скъпо. Този продукт в ибей е точно на същия принцип, може да го пробваш според мен.  Peace Има и по-евтин същия https://www.ebay.co.uk/itm/THE-FACE-SHOP-Smart-Peeling-White-Jew … 49526.m2548.l4275

muoil, кой е българския сайт?
Иначе The Body Shop имат още два варианта на тоя пилинг
Drops of Light™ Pure Resurfacing Liquid Peel и  Vitamin C Glow Revealing Liquid Peel

клипчето, което пуснах по-горе с опита на мадамата да докаже работи или не ми се стори доста убедителен. Сега дали е манипулиран или не не знам, но за мен важното е, че работи този тип пилинг. Определено не е плацебо ефекта и кожата ми не се зачерви или раздразни, така че препоръчвам с две ръце.

Последна редакция: сб, 23 дек 2017, 19:47 от Миоки

# 713
  • Мнения: X
Тук им се намират продуктите в БГ.
https://mybodystore.bg/
Аз от там поръчах пилинга, другите видове ги нямаше обаче, а сега и зеления изчезна.

# 714
  • Мнения: 18 542
Да, няма нито един от вариантите... Остава вариант с превозвач или този от ибей за желаещите.

# 715
  • Мнения: 255
Момичета, корейският пилинг Secretkey Lemon Sparkling Peeling Gel също е сред доста  популярните популярните продукти, които коментирате. Марката е една от нискобюджетните - около 7 паунда е за 120 мл.. Гелът съм срещала в ибей и  в корейските онлайн магазини, които правят международни доставки.

Последна редакция: сб, 23 дек 2017, 21:16 от Elenora

# 716
  • Мнения: 1 989
 What is Gommage?
"Don't use gommage if you have older, thinning facial skin.
 Don't use gommage together with other exfoliants like body polishes or AHAs.
Don't use gommage if you have sensitive skin, broken capillaries or pimples." 
Дообре. Misc Zzz

Поръчах това.

# 717
  • Мнения: 18 542
Аз днес си минах цялото лице с пилинга на Бодишоп... два пъти. Беше нещо ужасно  Crazy имах огромни топки кир по цялото лице, но никакво раздразнение и след като нанесох тонираната слънцезащита, нямаше никакви люспи и набиване на пигмент в сухи участъци.
Просто прекрасен продукт с впечатляващ резултат. Всички скрабове отиват в кофата добре де, ще си ги изразходвам под душа за тяло

Catalano, ще чакам да споделиш впечатления после, защото започвам да се оглеждам и за други подобни продукти.

# 718
  • варна
  • Мнения: 681
Ихааааа....Сега ние живущите   в БГ. какво да правим?Откъде да поръчваме?

# 719
  • Мнения: 18 542
Мисля, че всеки подобен пилинг гел ще има същия добър резултат. По-горе има няколко линка и Catalano е пуснала от ибей два такива продукта.

Общи условия

Активация на акаунт