Третиноин, Ретин А, Ретиноидна киселина, Ретинол - 2

  • 71 695
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 980
Ихааааа....Сега ние живущите   в БГ. какво да правим?Откъде да поръчваме?
Ето в Бг. Но тая цена! По-добре от ибей.

Като напишете gommage peeling gel в търсачка излизат много резултати. Навсякъде. Който откъдето прецени, че му е по-изгодно. Аз, както казах по-горе, явно съм мърла, защото не ми се инвестират много пари в почистващ продукт.Blush


Миоки, супер! Hands Plus1   Бодишоп е скъп тук. В бг сайта беше към 41 лв, мисля.  И доставка имаха към 5 лв.


# 721
  • Мнения: 18 542
И аз бих предпочела да платя по-малко, ако има как  Mr. Green ще пробвам някой от ибейските.

Не знам дали споменах, но на Юсерин крема с 5% уреа е направо бонбон в справянето със сухотата, даже ми идва прекалено овлажняващ в Т зоната.

# 722
  • Мнения: X


Миоки, супер! Hands Plus1   Бодишоп е скъп тук. В бг сайта беше към 41 лв, мисля.  И доставка имаха към 5 лв.




Аз преди малко го купих от магазин на Боди Шоп за 21 евро, но взех бялата версия. И зеленият е толкова.

# 723
  • Мнения: X
В БГ беше 42 лева + 4.90 за доставка. Ще ми го доствят на 29 дек. сигурно

# 724
  • Мнения: 10 264
Ихааааа....Сега ние живущите   в БГ. какво да правим?Откъде да поръчваме?

Да, както казах аз не ползвам точно тази марка, но на този който имам принципа на действие е същия. Търси подобен.

# 725
  • варна
  • Мнения: 679
Благодаря!
Реших да поръчам  Мизон. Дано да е със същото действие.След празниците ще бъде и ще дам отзиви,ако някой иска.

# 726
  • Варна
  • Мнения: 181
What is Gommage?
"Don't use gommage if you have older, thinning facial skin.
 Don't use gommage together with other exfoliants like body polishes or AHAs.
Don't use gommage if you have sensitive skin, broken capillaries or pimples."  
Дообре. Misc Zzz

Поръчах това.
И аз поръчах Simple Smile, но от описанието не става ясно може ли да се ползва ежедневно...
Весели и спокойни празници!

# 727
  • Мнения: 18 542
Може би е добре да се ползва като другите ексфолианти - няколко пъти седмично, не ежедневно.

# 728
  • Мнения: 10 264
А някой може ли д ми разпознае на Dermalogica подобния гел? Гледам ги, гледам ги, но точно кой ще да е такъв....?

# 729
  • Мнения: 18 542
Къде ги гледаш? Аз намерих някаква пудра, към която добавяш вода.

# 730
  • Мнения: 10 264
Да, и аз това намерих. Пудра +вода, но не ми се клепа така. Явно е това. Еми друга марка ще търся. В магазините покрай мен от 5-6$ до 70$. Ще избера нещо под ръка на сностна цена. Видях дори, че и Guinot имат подобен продукт (40-42$). В БГ мисля, че Неострата ги разпространяват.

# 731
  • Мнения: 18 542
На всичкото отгоре е цяло състояние. Със сигурност има по-бюджетни варианти. Аз за сега от този на Бодишоп съм доволна. Днес не ми се наложи да го ползвам, нямам нови люспи и вече съм на 0,1% всяка вечер и 0,025% на шията.

# 732
  • Мнения: 162
Ecophy Acid Peeling Gel 120ml Facial Exfoliating Peeling Lotion Scrub Deep Clean Acne Blackhead Remove Face Cleanser
 http://s.aliexpress.com/QR3aeAne
(from AliExpress Android)
Аз намерих това

# 733
  • Мнения: X
За Dermalogica имах предвид това:
http://www.dermalogica.com/multivitamin-thermafoliant/56,default,pd.html

Има много фини частици и страхотно полира кожата, но не действа като пилинга на Боди Шоп. Снощи го ползвах (БШ) и свали половин кило мъртва кожа от лицето ми. На едри парцали направо, а уж се похвалих, че вече не се беля много.
Между другото, предвид размера на опаковката и това че малко количество от продукта е достатъчно, не излиза никак скъп.

# 734
  • Мнения: 18 542
Тамън четох преди малко за този термафолиант това:

while in Dermalogica Multivitamin Thermafoliant it’s PEG-6 and magnesium oxide.

Unfortunately, the magnesium oxide (as well as sodium bicarbonate) in the Thermafoliant pushes the pH of the product to a skin-unfriendly pH 9. Since it’s a scrub, it doesn’t stay on the skin that long, but I’d be cautious about using it on sensitive skin or more than once weekly.


от тук

Общи условия

Активация на акаунт