Перилни препарати и омекотители – 49

  • 82 139
  • 763
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 9 926
Имам захабен калъф на матрак, който е минал и през химическо (без ефект), но бледожълтия оттенък от самото спане - си е останал.
Как да му върна белия блясък? Ваниш? Голям % е синтетика. Пран е вкъщи на 90градуса с белина (нз каква)

Белината го е повредила. Няма начин да се "поправи".
Сериозно? Никакъв шанс ли?

# 361
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 331


Включвам се да похваля този прах,купувам го за пръв път,взех го с големи резерви,но се оказа истинска находка.
Много гъст,перфектно изпира на 40 градуса,цялата къща ухае страхотно,омекотител допълнително не слагам ,а дрехите миришат чак до следващото пране .Тубата я купих за 23,40 от магазин за паралелен внос .

# 362
  • Мнения: 21 275
Гледам,че от днес са намалени цветоулавящите кърпички на Денк Мит в ДМ ,някой с отзиви?

# 363
  • Мнения: 5 207

Тези трите ги има в магазини Анет в Бургас. 38 пранета е 4.25 лв. Официален внос са.

# 364
  • Мнения: 879
Гледам,че от днес са намалени цветоулавящите кърпички на Денк Мит в ДМ ,някой с отзиви?
Супер са кърпичките. Когато са на промоция, винаги взимам 2-3 кутии.

# 365
  • Мнения: 21 275
Гледам,че от днес са намалени цветоулавящите кърпички на Денк Мит в ДМ ,някой с отзиви?
Супер са кърпичките. Когато са на промоция, винаги взимам 2-3 кутии.
Благодаря  bouquet

# 366
  • Мнения: 2 742

Тези трите ги има в магазини Анет в Бургас. 38 пранета е 4.25 лв. Официален внос са.
Въйййй заради тез' ли ми скриха зеленото Коколино? Ай ш'се не знае! Дано поне си заслужава аромата на някое, че от предните "нови" нищо не ми хареса.

# 367
  • София
  • Мнения: 9 926
Имам захабен калъф на матрак, който е минал и през химическо (без ефект), но бледожълтия оттенък от самото спане - си е останал.
Как да му върна белия блясък? Ваниш? Голям % е синтетика. Пран е вкъщи на 90градуса с белина (нз каква)

Белината го е повредила. Няма начин да се "поправи".
Сериозно? Никакъв шанс ли?
Така и така ще го пера - с какво да пробвам. Има ли разлика във Венишите?
Toзи например ли е с наѝ-избелващи свойства?
http://zamawiajdodomu.pl/pol_pl_VANISH-OXI-ACTION-1l-odplamiacz- … plynie-2132_1.png

# 368
  • Мнения: 5 207
Мани го тоя Вениш. В DM солта за петна е намалена на 2.99 лв. и е 100 пъти по-хубава от тъпия Вениш. Пробвай с нея като добавка към хубав прах за бяло на 60° дълга програма и ако не се оправи, нищо няма да помогне.

# 369
  • София
  • Мнения: 9 926
Мани го тоя Вениш. В DM солта за петна е намалена на 2.99 лв. и е 100 пъти по-хубава от тъпия Вениш. Пробвай с нея като добавка към хубав прах за бяло на 60° дълга програма и ако не се оправи, нищо няма да помогне.
В началото ли се слага? Само за бяло ли е че имам и други неща с петна.
Както и едни бели престилки с мастило.
Имам „памук, интезив - към 2ч, по дълга няма Миелето.
+Денкмит за бяло сензитив /там са 30% избелващите?/.
Пп- мисля да го натъпча в 5цата - ще окаже ли влияние, че не ми се разнася до нашите на 7цата:grinning: половин калъф е, 2.5кг.

Последна редакция: чт, 16 ное 2017, 16:40 от Starrydream

# 370
  • Плевен
  • Мнения: 584
Стана ми интересно и ще ходя и аз да търся този Ленор. Ще се оглеждам и за шампоана на Elvive, който Бубанка беше похвалила.
Извинете ме за офф-топика с шампоана.

# 371
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814

Тези трите ги има в магазини Анет в Бургас. 38 пранета е 4.25 лв. Официален внос са.
Въйййй заради тез' ли ми скриха зеленото Коколино? Ай ш'се не знае! Дано поне си заслужава аромата на някое, че от предните "нови" нищо не ми хареса.

Кое е зеленото Коколино?

# 372
  • Мнения: 2 742

Тези трите ги има в магазини Анет в Бургас. 38 пранета е 4.25 лв. Официален внос са.
Въйййй заради тез' ли ми скриха зеленото Коколино? Ай ш'се не знае! Дано поне си заслужава аромата на някое, че от предните "нови" нищо не ми хареса.

Кое е зеленото Коколино?


Не мога и снимка в нета да му намеря вече. Не е това с грейпфрута. От първите аромати на Коколино е. Имаше го в Лидл. От лятота не съм го срещала, поне не в магазините в София. Дори и в паралелния внос.

# 373
  • Плевен
  • Мнения: 584
Това е зеленото Коколино:

# 374
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Благодаря за снимката на зеленото Коколино, но скоро не съм срещала такова. Просто исках да помогна, ако го има в някой от магазините.

anideni, аз също съм на мнение, че Денкмит прах за бяло пере по-добре от Ариел прах за бяло и въобще не ме интересува в случая състава на тези прахове. Важен е резултатът.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт